8679 відвідувачів онлайн
7 588 129

Зловживання владою та перешкоджання правосуддю: Конгрес США починає розслідування проти Трампа

Зловживання владою та перешкоджання правосуддю: Конгрес США починає розслідування проти Трампа

Конгресмени збираються запитати документи у 60 фізичних і юридичних осіб, щоб з'ясовувати, чи зловживав президент США Дональд Трамп владою і чи чинив він перешкоди правосуддю. Також Трампа підозрюють у корупції.

Про початок розслідування заявив голова юридичного комітету Палати Представників США Джеральд Недлер, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Голос Америки".

За словами Недлера, конгресмени запросять у 60 фізичних і юридичних осіб документи в рамках розслідування можливого перешкоджання правосуддю і зловживання владою з боку президента Трампа.

У програмі каналу ABC "Цього тижня" конгресмен Недлер сказав, що зокрема комітет хоче отримати документи від Міністерства юстиції, сина президента Дональда Трампа молодшого та фінансового директора Фундації Трампа Аллена Вайсельберга.

"Ми збираємось розпочати розслідування щодо зловживання владою, корупції та перешкоджання правосуддю. Це наша робота – захищати верховенство права", - сказав конгресмен.

За словами Недлера, те, що Трамп зловживав владою, є очевидним фактом. При цьому конгресмен додав, що питання імпічменту поки що не стоїть. "Перед тим, як почати проти когось процедуру імпічменту, треба переконати американський народ, що це має статися", - сказав Недлер.

Білий дім, Міністерство юстиції та Фундація Трампа на запит надати коментар щодо цих заяв не відповіли. Юридичний комітет в понеділок опублікує перелік осіб та організації, до яких із запитом надати документи мають намір звернутися конгресмени.

Топ коментарі
+34
В топку рыжего!
Ни одной новой санкции не ввёл, а все старые - смягчил!
Обещали осенью огромный пакет санкций за "Новичок", но так и не приняли.
Потому что рыжий клоун на крючке у хозяина.
Гнать этого урода НАХ!
показати весь коментар
04.03.2019 00:42 Відповісти
+23
"Злоупотребление властью и препятствование правосудию" - прямо про порошенка ))
показати весь коментар
04.03.2019 00:41 Відповісти
+19
Жаль, что у нас не такая политическая система - 90% "элиты" уже бы было за решёткой. А некоторые по 2-3 раза.😑
показати весь коментар
04.03.2019 00:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
я тут хозяин на своей земле а ты чмо с вопросом вместо флага
показати весь коментар
04.03.2019 19:03 Відповісти
нашел чем гордиться - семейка престарелых совкодрочеров "беженцев" живут в жопе Америки - Кливленде of all places
За меня не переживай я свои вопросы все уже решил
показати весь коментар
04.03.2019 20:14 Відповісти
Ну, успехи Трампа по объединению Кореи мы имели честь зреть буквально на днях. Так облажаться может только Трамп. Ну ничего, ему не впервой.
показати весь коментар
04.03.2019 10:38 Відповісти
ему некуда спешить
еще 6 лет впереди
показати весь коментар
04.03.2019 18:59 Відповісти
Как налогоплательшик и законопослушный гражданин, я полностью поддерживаю окончание "стрижки" среднего класса
показати весь коментар
04.03.2019 10:59 Відповісти
"...объединит Корею под лидерством Ына..." - Знатный бред. У Проханова украл?
показати весь коментар
04.03.2019 16:00 Відповісти
Так местная мразота типа Спенсера и Беннона как раз большие поклонники Дугина и Проханова. Так шо вы с русней из одного корыта жрете.
показати весь коментар
04.03.2019 17:45 Відповісти
а ты гуманист значит весь белый и пушистый
знаю я я вас прекраснодушных либералов - готовы полмира выпилять а на других пальцем показываете
показати весь коментар
04.03.2019 18:55 Відповісти
Где ты увидел либерала,русский? Обосновать сможешь, или тебе абы кукарекнуть?
показати весь коментар
04.03.2019 19:05 Відповісти
Ты что маленький чтобы тебе объяснять

все кто не поддерживает Трампа враги Америки и латентные коллективисты и лицемеры из серии "Почему мы не можем все сосуществовать??" Что тут не ясно?

Это такой же лакмусовый тест как Чей Крым
Неверный ответ -> газовые камеры
показати весь коментар
04.03.2019 19:58 Відповісти
Угу. В стране-помойке так же мыслят. Кто фюрера не любит - в газовую камеру. Ты зачем из своей страны-помойки сбежал,русский? Тебе там как раз комфортно. И Английский учить не надо.
показати весь коментар
04.03.2019 20:01 Відповісти
у тебя стиль спора настоящего либерала - "расскажите как часто вы бьёте свою жену"
в традиционной логике это называется софистика или передергивания
ты не заинтересован в беспристрастном обсуждении и не готов менять свою сугубо субъективную точку зрения а потому увы - с тобой неинтересно
показати весь коментар
04.03.2019 20:31 Відповісти
Какие передергивания, русский? Ты сам все рассказал. You can take a monkey out of a zoo.But you can never take the zoo out of a monkey. Every russki in the States first voted for Orangutan , and then later - for hujlo. Yu'all belong in the moskovite zoo, get the fuck out of my country.
показати весь коментар
04.03.2019 20:35 Відповісти
Trump! Trump! Trump!! Trump!! Trump!!! Trump!!!

Trump! Trump! Trump!! Trump!! Trump!!! Trump!!!
Trump! Trump! Trump!! Trump!! Trump!!! Trump!!!
видишь, я тоже так могу

это я к тому как ты так дискутируешь - пустое эмоционирование и никакого substance
дискуссия это танец а ты стоишь на месте и продолжаешь повторять заученные фразы
показати весь коментар
04.03.2019 21:10 Відповісти
russki, you posted nonsense about uniting Korea under north Korean fuhrer. There's no discussing this. This is kremlin's propaganda. And this makes me pretty sure - you're rashist . So, get the hell out if my country, russki. Go home.
показати весь коментар
04.03.2019 21:17 Відповісти
ты simpleton - слишком быстро приходишь к неправильному мнению
успокойся я никуда не уйду - я у себя дома

я сам так считаю что они могут вместо показательного бития севера сделать их одной из парламентский партий. Южане его полюбят, ну застрелил он пару негодяев дядь своих из зенитки зато как принципиален - отец корейцев - и коррумпирован наверное меньше чем череда проходимцев президентов юга. И все у них будет отлично
показати весь коментар
04.03.2019 21:27 Відповісти
Подобного бреда я даже от *********** русни не читал. BTW, how's your English, russki?
показати весь коментар
04.03.2019 21:36 Відповісти
плохо с інглішем, приходится орать матом все равно не понимают ну я тогда по фене не ботают падлы тоже поэтому я в бургер кинге за 8 зеленых в час - мне жестами все показывают
показати весь коментар
04.03.2019 21:43 Відповісти
Figures.... typical russki swine don't nave the ability to learn. So, what makes you think you can take part in the political life of my country, russki? What gives you the right?
показати весь коментар
04.03.2019 22:05 Відповісти
слушай а ты правда не бот а то уровень IQ в твоих репликах уже опустился ниже уровня комнатной температуры
показати весь коментар
04.03.2019 23:18 Відповісти
What, russki, can't even write one sentence in English?
показати весь коментар
05.03.2019 01:07 Відповісти
я принципиально с русскоязычными общаюсь только по-русски, с украиноязычными по-украински а с англоязычными по-английски так шта не обессудь
показати весь коментар
05.03.2019 01:46 Відповісти
Я вижу шо тебе русскоязычная челюсть диктует эти "принципы".Самые худшие в этом плане в Штатах - русня и арабы. Две категории человекообразных, принципиально не уважающие страну проживания.
показати весь коментар
05.03.2019 16:08 Відповісти
поки дорозслідують рудий барига досидить своє презідентство
показати весь коментар
04.03.2019 06:03 Відповісти
по таким статьям срока давности либо нет, либо он очень большой. в США система правосудия довольно нетороплива и педантична, но если попал, то попал. не будет же Трамп бежать в паРашу в конце то концов. хотя...
показати весь коментар
04.03.2019 08:39 Відповісти
От, як деспотії можна легко перемогти демократію - по шахрайські поміняти владу на своїх шпигунів. Так само загинув Великий Новгород - Софія. Почав створювати в цьому демократичному суспільстві свою промосковську партію Іван Третій, а донищив цю потужну та економічно розвинуту Державу Іван Четвертий Грозний у 1570му. І головну скрипку в цій трагедії грала московська п'ята колона. Коли Грозний пообіцяв зайти у Новгород і всіх пробачити, його пустили, а він потім завалив річку Волохов трупом новгородців, що вода тиждень не могла знайти собі проходу.
"Страти тривали до https://uk.wikipedia.org/wiki/15_%D0%BB%D1%8E%D1%82%D0%BE%D0%B3%D0%BE 15 лютого . Було страчено із застосуванням різних тортур безліч городян, включаючи жінок і дітей. За повідомленням російської повісті про розгром Новгорода, Іван велів обливати новгородців запальною сумішшю і потім, обгорілих і ще живих, скидати в Волхов; інших перед утопленням волочили за саньми. Священики і ченці після різних знущань були забиті дубинами і скинуті туди ж. ********* повідомляють, що Волхов був заповнений трупами; живі перекази про це зберігалися ще в XIX столітті. Новгородський літописець розповідає, що були дні, коли число вбитих досягало півтори тисячі; дні, в які вбивали 500-600 осіб, вважалися щасливими."(Вікіпедія)
Але по силі війська Новгород був набагато потужнішим, ніж опрічники Грозного. Отак.
показати весь коментар
04.03.2019 10:04 Відповісти
А у нас ВР також на рівні, Юля і Ляшко, за імпічмент президенту, потрібно об'явити змагання , хто швидше, Конгрес, чи ВР.
показати весь коментар
04.03.2019 11:47 Відповісти
Сторінка 2 з 2