4104 відвідувача онлайн
1 236 20

Українці посіли третє місце на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука

Українці посіли третє місце на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука

На чемпіонаті Європи зі стрільби з лука в приміщенні, який відбувся в Туреччині, збірна України посіла третє місце в загальному медальному заліку.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України, передає Цензор.НЕТ.

Українські спортсмени завоювали дві золоті медалі, три срібні та одну бронзову.

Нагороди найвищого ґатунку принесли юніори Іван Кожокар та Жанна Наумова. Срібло в активі чоловічої команди, в складі якої були Юрій Гавелко, Владислав Лісняк і Віктор Рубан.

Також срібло завоювали юніорки в складі Олександри Кукурузяк, Жанни Наумової та Єлизавети Сікало. Бронзу взяла жіноча команда, за яку виступали Анастасія Павлова, Поліна Родіонова і Лідія Січеннікова.

Топ коментарі
+6
Если бы на мишени нарисовали морду путина ,то заняли бы первое.
показати весь коментар
04.03.2019 18:04 Відповісти
+5
А С Т А Н А В И Т Е С Ь !!!
Изуверы, вы же кацапов до заикания доведете... Ща начнут про укроДРГ фейки метать
Українці посіли третє місце на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука - Цензор.НЕТ 3633
показати весь коментар
04.03.2019 18:21 Відповісти
+4
Интересно, наш Чингачгук туда ездил?
показати весь коментар
04.03.2019 18:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если бы на мишени нарисовали морду путина ,то заняли бы первое.
показати весь коментар
04.03.2019 18:04 Відповісти
Интересно, наш Чингачгук туда ездил?
показати весь коментар
04.03.2019 18:08 Відповісти
Та де там всі вихідні тут відстріляв в коментарях.
показати весь коментар
04.03.2019 18:10 Відповісти
Це ви про Шуфрича?))) Він ж вєлікій лучник!
показати весь коментар
04.03.2019 18:16 Відповісти
Ні у нас є тут свій, реальний Чингачгук. І не треба його плутати з якимось там шуфричем.
показати весь коментар
04.03.2019 18:24 Відповісти
нет конечно ,но мне до них далеко конечно ,тренироваться надо и серьезно
показати весь коментар
04.03.2019 18:37 Відповісти
На реконструкцию какого нибудь куликовского боя отправьте, где гиркин будет участвовать!
показати весь коментар
04.03.2019 18:11 Відповісти
ждёмс новые жалобы чичерины - заменят латвииские и норвежские биатлонисток на сборную Украины по стрелбе из лука - бедные получленцы - без пыли, без звука, ужась.
показати весь коментар
04.03.2019 18:17 Відповісти
Украина рукоплещет!
показати весь коментар
04.03.2019 18:18 Відповісти
А С Т А Н А В И Т Е С Ь !!!
Изуверы, вы же кацапов до заикания доведете... Ща начнут про укроДРГ фейки метать
Українці посіли третє місце на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука - Цензор.НЕТ 3633
показати весь коментар
04.03.2019 18:21 Відповісти
А друге в кого. Ліньки Гуглити.
показати весь коментар
04.03.2019 18:25 Відповісти
Вот взял и всё испортил. Никому не интересно кто занял первое место.
показати весь коментар
04.03.2019 18:30 Відповісти
вы кацапы на бурятах вновь выехали - сами только мельдоний жрать можете...
показати весь коментар
04.03.2019 19:27 Відповісти
народ все серьезнее задумывается над темой Робина Гуда..
показати весь коментар
04.03.2019 18:24 Відповісти
Задумаешься тут, когда склад за складом боеприпасов на воздух взлетает.
показати весь коментар
04.03.2019 18:28 Відповісти
Це у них просто не було конкретної цілі.
показати весь коментар
04.03.2019 18:25 Відповісти
Ото якщо бойових стовбурів не хапає - треба відчиняти цупку стрілянину з цибулі! І таким засобом змінити державний будуй!
https://referaty.net.ua/referaty/referat_50639.html #підлога_країни

Українці посіли третє місце на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука - Цензор.НЕТ 3303
показати весь коментар
04.03.2019 20:56 Відповісти
Ну, зрозуміло що, безплатні реферати для неуків, є джерелом ваших знань.
показати весь коментар
05.03.2019 09:24 Відповісти
Сарказм? Ні, не чули.
Це ж "підлога країни"...
показати весь коментар
05.03.2019 12:05 Відповісти