Суд уперше покарав школяра за булінг щодо вчителя

Про це Цензор.НЕТ повідомили в секторі комунікації поліції Хмельницької області.
"Булером виявився старшокласник однієї з місцевих шкіл, а потерпілим - його вчитель. Булінг проявлявся в систематичних образах та психологічному тиску з боку учня", - розповіли в поліції.
Підлітка визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 173-4 (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Суд зобов’язав матір неповнолітнього сплатити штраф у розмірі 850 гривень.
Отстранить от занятий на 1-2 месяцев, с ежедневной отработкой уборки мусора в общественных местах, без нарушений трудового законодательства для несовершеннолетних. Потом, на основании воспитательных работ и полученного результата, рассмотреть его возвращение в учебное заведение.