11172 відвідувача онлайн
21 842 74

Суд уперше покарав школяра за булінг щодо вчителя

Про це Цензор.НЕТ повідомили в секторі комунікації поліції Хмельницької області.

"Булером виявився старшокласник однієї з місцевих шкіл, а потерпілим - його вчитель. Булінг проявлявся в систематичних образах та психологічному тиску з боку учня", - розповіли в поліції.

Підлітка визнали винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 173-4 (Булінг (цькування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Суд зобов’язав матір неповнолітнього сплатити штраф у розмірі 850 гривень.

Топ коментарі
+40
Мало 850, нужно 8500 что бы и мыслей небыли, а если будут то и заплатить придется нормально.
показати весь коментар
05.03.2019 02:57 Відповісти
+28
а сколько крови с учителя выпил "ребеночек"???????? как оценить потери здоровья????? 850 грн для сегодняшних мажоров - насмешка над учителями!
показати весь коментар
05.03.2019 06:14 Відповісти
+26
Странно, а почему мать должна платить?
Отстранить от занятий на 1-2 месяцев, с ежедневной отработкой уборки мусора в общественных местах, без нарушений трудового законодательства для несовершеннолетних. Потом, на основании воспитательных работ и полученного результата, рассмотреть его возвращение в учебное заведение.
показати весь коментар
05.03.2019 03:01 Відповісти

Завантаження...