9736 відвідувачів онлайн
3 963 70

"Нафтогаз" збирається подати проти "Газпрому" ще один позов, - Вітренко

"Нафтогаз" збирається подати проти "Газпрому" ще один позов, - Вітренко

Наприкінці квітня "Нафтогаз" збирається подати проти "Газпрому" позов у Стокгольмський арбітраж. Українська компанія хоче притягнути російського газового монополіста до відповідальності за порушення правил конкуренції на європейському ринку.

Про це виконавчий директор групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко заявив під час конференції щодо майбутнього української газотранспортної системи, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Ми маємо твердий намір притягнути "Газпром" до відповідальності за порушення правил конкуренції на європейському ринку, який подаватимемо наприкінці квітня 2019 року. Тож на додаток до боротьби з Газпромом в (Стокгольмському) арбітражі, ми починаємо боротися з Газпромом в самій Європі. Ми будемо використовувати європейські закони щодо конкуренції як основу для такого позову", - наголосив представник "Нафтогазу".

На його переконання, якщо цього року буде завершено будівництво "Північного потоку – 2", це матиме важкі політичні та економічні наслідки для всієї Європи.

"Напевно, знайдуться в Європі талановиті політики, які знайдуть якісь причини, звинуватять Україну в тому, що та щось не так зробила, у третьому, десятому… Але, у 2020 році, скоріше за все, ми не побачимо жодного транзиту, натомість відбудеться підрив європейської енергетичної безпеки", - зауважив Юрій Вітренко.

За його словами, єдиний важіль впливу, який ще мають Єврокомісія і Україна, це сказати, що "Північний потік -2" може бути лише за умови збереження "українського шляху". "Продовжувати будувати "Північний потік – 2", і говорити, що він допоможе зберегти український транзит – це те саме, як стверджувати, що позбавити голодну людину їжі є найкращим способом її нагодувати", - заявив посадовець.

Нагадаємо, Стокгольмський арбітраж зобов'язав "Газпром" доплатити НАК "Нафтогаз України"$4,63 млрд за недопоставку узгоджених обсягів газу для транзиту. Таким чином, за результатами двох арбітражних спорів між компаніями на поставку і транзит газу "Газпром" має доплатити НАК $2,56 млрд.

Зі свого боку, "Газпром" підтвердив, що має виплатити НАК "Нафтогаз України" $2,56 мільярда за рішенням арбітражу в Стокгольмі.

Водночас "Газпром" відмовився почати в березні поставки газу для НАК "Нафтогаз України" і повернув внесену передоплату, наполягаючи на необхідності підписання додаткової угоди до чинного контракту на 2009-2019 роки.

"Укртрансгаз" заявив, що "Газпром" від початку року не виконує технічні умови, подаючи газ до українського кордону із заниженим порівняно з контрактом тиском.

"Газпром" після програшу у Стокгольмському арбітражі за позовом "Нафтогазу" заявив про початок процедури розірвання контрактів з українською компанією на поставку і транзит газу.

Топ коментарі
+22
Пришла пора маме премию перевести на нужды.
показати весь коментар
05.03.2019 19:19 Відповісти
+10
Больше исков - больше премий..
показати весь коментар
05.03.2019 19:21 Відповісти
+9
Так сразу и говорите: какой размер премии себе расчитываете?
показати весь коментар
05.03.2019 19:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пришла пора маме премию перевести на нужды.
показати весь коментар
05.03.2019 19:19 Відповісти
ага, мама сиротка, допомоги чекає, їсти нічого, з голоду пухне....
показати весь коментар
05.03.2019 19:29 Відповісти
Мама видимо уже спустила на ветер предыдущие 8 лямов зелени! Пора переводить новую партию 😂😂😂
показати весь коментар
05.03.2019 19:54 Відповісти
совершенно верно!Иски это вторично ,первично-премия
показати весь коментар
05.03.2019 22:46 Відповісти
А премії вже отримали...
показати весь коментар
05.03.2019 19:20 Відповісти
Так сразу и говорите: какой размер премии себе расчитываете?
показати весь коментар
05.03.2019 19:20 Відповісти
кожна наступна премія повинна бути більшою попередниці),
як шо ні то шо-то за премія?! так маленькі) лімончики))))
показати весь коментар
05.03.2019 19:26 Відповісти
ничего.. придет баба Йуля, отзовет иски, ликвидирует "Нафтогаз", и мы снова начнем закупать газ в Рашке..
показати весь коментар
05.03.2019 19:21 Відповісти
Маю надію що бабка гегне в першому турі.
показати весь коментар
05.03.2019 19:22 Відповісти
та да - ви виберете - за крепкого хазяйственніка
показати весь коментар
05.03.2019 19:48 Відповісти
Ну сои сбрехать как пеци шапку сорвать.
показати весь коментар
05.03.2019 19:49 Відповісти
давай я тебе овса отсыплю... жуй и пережевывай тщательно..
"Нафтогаз" збирається подати проти "Газпрому" ще один позов, - Вітренко - Цензор.НЕТ 8418
показати весь коментар
05.03.2019 19:54 Відповісти
1.Дебиторская задолженность ликвидированной компании не исчезает, а переходит ликвидационной организации. 2.И Украина сможет спокойно покупать российский газ в Словакии и без Нафтогаза, как сейчас при Петрушке делается.
показати весь коментар
05.03.2019 21:35 Відповісти
прочти договор баБЮЛИ 2009. согласно договора, права могут переходить только с согласия второй стороны. не знаешь не пиз@и! так же в договоре про "ликвидационную организацию" нет ни слова. (сам придумал? )))) бывает ликвидационная комиссия, и то только в определенных законодательствах... вообще, перцы, хорош изображать из себя крутых знатоков, если в голове сквозняк, уровень сельского бухгалтера.
показати весь коментар
05.03.2019 22:05 Відповісти
Дурко, это не права, а долги, и они никуда не деваются. В договоре ничего и не может быть о ликвидационной комиссии. Когда ты в банке заключаешь кредитный договор, то там тоже ничего о ликвидации банка и ликвидационной комиссии не говорится, но в случае ликвидации банка долги с тебя все равно потребуют.
показати весь коментар
06.03.2019 00:05 Відповісти
чучело. я никогда в банке не заключал кредитных договоров, не брал кредиты, и еще в 90х решил свои бытовые вопросу на 200 лет вперед. по фирмам банки каждый день навязывают, но мне с головой своих оборотных средств. потребительские кредиты берут дебилы.странно что они же возмущаются когда государство состоящее из них, берет кредит для их же содержания. порочный круг.
показати весь коментар
07.03.2019 01:40 Відповісти
N.B. Для дебилов поясню. Комиссия - это и есть организация. Просто в разных случаях ликвидационный орган, или правопреемник ликвидируемого юридического лица по-разному называется, поэтому я и употребил термин организация.
показати весь коментар
06.03.2019 00:17 Відповісти
"Рішення компетентного органу про припинення суб'єкта господарювання шляхом його ліквідації оформляється, як правило, відповідним протоколом.
При цьому існують встановлені законодавчо вимоги в частині змісту такого рішення. Так, із зазначеного рішення має бути точно зрозуміло, що вищий орган прийняв рішення про ліквідацію суб'єкта господарювання.
Також в цьому рішенні компетентний орган юридичної особи повинен визначити, який орган буде займатися ліквідаційною процедурою цього суб'єкта господарювання. Зазвичай, якщо підприємство, яке ліквідується, відноситься до суб'єктів малого або середнього бізнесу, тобто не володіє значною кількістю активів, великим штатом найманого персоналу та інше, то призначається одноосібний орган - ліквідатор, їм може бути і діючий керівник цього підприємства. В інших випадках, призначають колегіальний орган - комісію з припинення (або ліквідаційну комісію). На практиці використовуються обидві назви, як синоніми."
показати весь коментар
06.03.2019 00:22 Відповісти
Чесноков, так ты погремушка.
показати весь коментар
06.03.2019 08:46 Відповісти
нах ты копируешь из источников.ты шмудик кидаешь лозунги своими глупыми мыслями и дурными словами, ну и поясняй так же, собственными словами. организация-это юридическое лицо, а комиссия это группа лиц. лошок))) усе! иностранные юрисдикции это для тебя как китайский язык.
показати весь коментар
07.03.2019 01:47 Відповісти
За рахунок кацапів і не гріх.
показати весь коментар
05.03.2019 19:21 Відповісти
Больше исков - больше премий..
показати весь коментар
05.03.2019 19:21 Відповісти
а можно подать иск за нарушение конкуренции даже не того, у кого "ничего не покупаем"?...
показати весь коментар
05.03.2019 19:23 Відповісти
Если только под дурачка закосить...
показати весь коментар
05.03.2019 19:34 Відповісти
можна, наприклад

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про захист економічної конкуренції

2. Антиконкурентними узгодженими діями, зокрема, визнаються узгоджені дії, які стосуються:
1) встановлення цін чи інших умов придбання або реалізації товарів;
2) обмеження виробництва, ринків товарів, техніко-технологічного розвитку, інвестицій або встановлення контролю над ними;
3) розподілу ринків чи джерел постачання за територіальним принципом, асортиментом товарів, обсягом їх реалізації чи придбання, за колом продавців, покупців або споживачів чи за іншими ознаками;
4) спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів;
5) усунення з ринку або обмеження доступу на ринок (вихід з ринку) інших суб'єктів господарювання, покупців, продавців
показати весь коментар
05.03.2019 19:51 Відповісти
На выборах победит Порошенко - гарантировано. Скриньте проверяйте.
показати весь коментар
05.03.2019 19:23 Відповісти
Чё там сринить? Не один ты так считаешь!
показати весь коментар
05.03.2019 19:29 Відповісти
аж двое?
показати весь коментар
05.03.2019 19:33 Відповісти
А ты, Никанор, так босым и останешься.
показати весь коментар
05.03.2019 19:40 Відповісти
с пєтінимі хатєлкамі вже 60% українців босі-голі
показати весь коментар
05.03.2019 19:58 Відповісти
И что же он хочет? Поставить заслон от "русского мира"?
И увести Украину подальше от Москвы?
Сделать Украину европейской страной не только географически?
показати весь коментар
05.03.2019 20:15 Відповісти
красти ввін хоче.. і більше нічого
показати весь коментар
05.03.2019 20:16 Відповісти
Ясно. Ты простой зомби...
показати весь коментар
05.03.2019 20:53 Відповісти
Да, рок-н-ролл, Никанору не позавидуешь. Любому "зомби" трудно, практически невозможно переубедить глупцов. Проще вас, уверенных, что плохо - это хорошо, а нищета - это один из уровней сказочного богатства, покусать )))
показати весь коментар
06.03.2019 04:13 Відповісти
позови це гуд, але кацапи не захочуть транзитувати) газ через Україну,
чи це і є план?!
показати весь коментар
05.03.2019 19:24 Відповісти
« СОБИРАЕТСЯ «. Скажеш «гоп» як вискочеш .
показати весь коментар
05.03.2019 19:24 Відповісти
не кажи "геп", поки не перескочиш
показати весь коментар
05.03.2019 19:32 Відповісти
Ну, если нафтггаз проиграет, то взыскать судебные издержки и моральнвй ущерб с премированых работников нафтогаза
показати весь коментар
05.03.2019 19:26 Відповісти
Якщо обрать юлю то вона з ****** ще таких договорів на підписує,що коболєв з вітренкою до пенсії будуть премії получать і з газпромом судитимуться.
показати весь коментар
05.03.2019 19:28 Відповісти
премию топы Нафтогаза себе уже начислили ?
показати весь коментар
05.03.2019 19:29 Відповісти
Уже авансом начислили и потратили на несколько исков вперед.
показати весь коментар
05.03.2019 19:37 Відповісти
а шо толку від тих позовів??? Тільки прємії собі роздають, а виграш на счьот нє поступіл
показати весь коментар
05.03.2019 19:30 Відповісти
Мама Коболева поиздержалась в Штатах,срочно пару лямов гринов надо отослать.
показати весь коментар
05.03.2019 19:32 Відповісти
И что? Газ для населения станет дешевле? Вы хоть один кацапский рупль за прошлый иск от них получили? Достали уже эти ваши пэрэможные пэрэмоги с рэформами!
показати весь коментар
05.03.2019 19:35 Відповісти
Зін! Ну коли вже гроші будуть?
показати весь коментар
05.03.2019 19:36 Відповісти
Чем больше иском тем больше премий, тем более в случае проигрыша Кобалев с Витренко ничего не теряют
показати весь коментар
05.03.2019 19:41 Відповісти
"...лишить "голодного человека" пищи является лучшим способом ее накормить", - заявил чиновник."-ожирение всегда лечат строгой диетой, им пойдет на пользу:
"Нафтогаз" собирается подать против "Газпрома" еще один иск, - Витренко - Цензор.НЕТ 1028
показати весь коментар
05.03.2019 19:43 Відповісти
Коболев хочет маме еще деньжат подкинуть?
показати весь коментар
05.03.2019 19:44 Відповісти
Не нада как Блазень приползти на коленях и сказать барин а не изволите ли газ на дурняк через Украину прокачать!
показати весь коментар
05.03.2019 19:50 Відповісти
Мы уже и так пять лет с рашей воюем на всех фронтах, в том числе и на экономическом.
показати весь коментар
05.03.2019 19:58 Відповісти
А чому соціалкапіталіст Вітренко не повідомив на конференції, ща нафтогаз подав на кабмін до суду на відкшодування збитків на суму 6,6 млрд. грн. за четвертий квартал 2015 року?
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/76902705

А ще додатково буде: у цілому керівництво "Нафтогазу" на основі власних неаудійованих розрахунків оцінює суму необхідної компенсації за ПСО за період з 1 жовтня 2015 року по 30 червня 2018 року більш ніж в 102,9 млрд грн.
З цієї суми 80,8 млрд грн становить упущена виручка "Укргазвидобування", 7 млрд грн пов'язані з формуванням резервів за поганими боргами, а 5,1 млрд грн - збитки.
показати весь коментар
05.03.2019 19:48 Відповісти
Давайте разгоним Нафтогаз как предлагает Жулька и Блазень! ***** на радость!
показати весь коментар
05.03.2019 19:49 Відповісти
Источник, соевый? Да его и нет. Не ликвидировать, а забрать все функции и оставить его как юрлицо.
показати весь коментар
05.03.2019 19:52 Відповісти
то есть функциии забрать (куда?!) а функционеров с зарплатами оставить?
у мокшан такие забавные сопли в башке
показати весь коментар
05.03.2019 20:23 Відповісти
Вова Пономаренко, вас, соевую ботву, против "Жульки" не кучками или килограммами - центнерами нужно взвешивать.))
Информация для умственно ограниченных винницким кругозором: суды выигрываются грамотно прописанными в контрактах формулировками. Когда их "Жулька" в контракты выписывала, ваши муд.. муд.. мудрые скороспелки Коболев с Витренко еще у папы в яйцах пищали...
показати весь коментар
06.03.2019 04:05 Відповісти
Вспомнилось

Приходит сын к папе-юристу и гордо говорит:
- Пап, я закончил дело, которое ты не мог закончить 10 лет.
Отец:
- Идиот, я тебе дал работу еще на 10 лет!
показати весь коментар
05.03.2019 19:53 Відповісти
Одному мне это напоминает басню Крылова.
показати весь коментар
05.03.2019 20:25 Відповісти
"Нафтогаз" собирается подать против "Газпрома" еще один иск... на пару триллионов.
показати весь коментар
05.03.2019 20:27 Відповісти
Ты зачем банкомат ломанул?
-Я иск подал на Газпром.
-А банкомат,зачем,я тебя спрашиваю ломанул?!Какая связь между иском и банкоматом в магазине?
-Пока иск рассмотрят,а деньги мне сегодня нужны!
-Ну от шо мне с тобой Коболев делать?
"Нафтогаз" збирається подати проти "Газпрому" ще один позов, - Вітренко - Цензор.НЕТ 7967
показати весь коментар
05.03.2019 20:36 Відповісти
Понравилось премии получать.
показати весь коментар
05.03.2019 20:54 Відповісти
"Нафтогаз" збирається подати проти "Газпрому" ще один позов, - Вітренко - Цензор.НЕТ 4413
показати весь коментар
05.03.2019 21:31 Відповісти
"Нафтогаз" збирається подати проти "Газпрому" ще один позов, - Вітренко - Цензор.НЕТ 6700
показати весь коментар
05.03.2019 21:32 Відповісти
Как хочется этим деятелям прибрать к рукам ещё облгазы. Нафттогаз - монополист - розовая мечта друзей неразлучников - коболева-витренка, и нет на них управы.
показати весь коментар
05.03.2019 23:37 Відповісти
Меньше поцу Коболеву потрібно доїти Нафтогаз.
показати весь коментар
06.03.2019 01:47 Відповісти
Бабло закончилось? С такими управленцами мы далеко уйдем ...