9117 відвідувачів онлайн

Затриманим за спробу підкупу Юрія Тимошенка є Тарас Костанчук, - "the Бабель"

Затриманим за спробу підкупу Юрія Тимошенка є Тарас Костанчук, - "the Бабель"

Затриманим за підозрою в спробі підкупу кандидата в президенти України Юрія Тимошенка є глава "Партії захисників України" Тарас Костанчук.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "the Бабель".

Нагадаємо, раніше в Києві ДБР і СБУ затримали підозрюваних, які намагалися дати хабар кандидату в президенти України Юрію Тимошенку за відмову балотуватися. Затримали двох осіб, які намагалися вручити Юрію Тимошенку долари США в еквіваленті 5 мільйонів гривень.

За інформацією правоохоронців, затримали двох чоловіків - главу "Партії захисників України" Тараса Костанчука та Олександра Іщенка. Саме вони, за версією слідства, вмовляли Юрія Тимошенка відмовитися від участі у виборах за 5 млн гривень. Також Костанчук вів листування з народним депутатом, який просив його закінчити справу швидше.

Костанчуку 54 роки, він народився в Алчевську Луганської області, дев'ять років жив в Італії. У 1998 році повернувся в Україну і очолив ЗАТ "Агротранспортна координаційна служба". У 2000-х отримав юридичну освіту в Київському національному університеті внутрішніх справ.

Костанчук у складі батальйону "Донбас" брав участь у бойових діях під Іловайськом, певний час був помічником нардепа від фракції "Самопоміч" Семена Семенченка на громадських засадах. До цього, з 2007-го по 2012 рік був помічником депутата від "Нашої України - Народної Самооборони" Юрія Кармазіна. На президентських виборах 2014 року як довірена особа працював з кандидатом від Опозиційного блоку Юрієм Бойком. Пізніше Костанчук пояснював, що отримав "корочку" представника Бойка в рамках конспірації, щоб поїхати в Донецьк і Луганськ. Але знайомий з Костанчуком співрозмовник "theБабель" стверджує, що Бойко ще деякий час мав на нього вплив.

У 2015-му на місцевих виборах пройшов до міськради Вишневого Київської області за списком Блоку Петра Порошенка, але згодом склав повноваження.

У липні 2015 року на довиборах до парламенту Костанчук балотувався у 205-му окрузі в Чернігові. Його конкурентом був нинішній заступник голови парламентської фракції Блоку Петра Порошенка Сергій Березенко. Тоді правоохоронці затримали автомобіль зі списками виборців, кількома сотнями тисяч гривень у конвертах, агітаційною продукцією Березенка та зброєю. Костанчук взяв відповідальність на себе. Бізнесмен Геннадій Корбан вважав Костанчука технічним кандидатом Березенка.

Костанчук також був членом руху екс-глави Служби безпеки України Валентина Наливайченка "Справедливість", у квітні 2018 року на сайті партії повідомили, що більше з ним не співпрацюють.

Костанчук планував брати участь у президентських виборах 2019 року. Його висунула "Партія захисників України", яка до 13 листопада 2018 року називалася "Колос миру". ЦВК у реєстрації йому відмовила, зазначає видання. Причиною став пункт програми про смертну кару для держслужбовців-корупціонерів, оскільки він порушував конституційні права громадян.

Раніше кандидат у президенти України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що позафракційний народний депутат Юрій Тимошенко є технічним кандидатом, якого влада зареєструвала спеціально проти неї.

Юрій Тимошенко - мажоритарник, він був обраний за коломийським округом №88 за підтримки 29,32% голосів виборців.

Його прізвище та ініціали повністю збігаються з прізвищем та ініціалами одного з лідерів президентських перегонів Юлією Володимирівною Тимошенко.

17 січня 2019 року фракція "Народного фронту" виключила Юрія Тимошенка зі свого складу "за втрату зв'язку з депутатською фракцією, неодноразове порушення дисципліни, ігнорування рішень депутатської фракції, які стосуються важливих політико-економічних питань".

Топ коментарі
+57
Его фамилия и инициалы полностью совпадают с фамилией и инициалами одного из лидеров президентской гонки ……

Это ЕДИНСТВЕННАЯ причина по которой этот "кандидат" баллотировался ...
показати весь коментар
07.03.2019 10:30 Відповісти
+47
Типичный провокатор от БПП и СБУ.
показати весь коментар
07.03.2019 10:30 Відповісти
+42
Це кіно як про вбивство Бабченко,тільки друга серія))Луцик Фільм))
показати весь коментар
07.03.2019 10:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
А ще розповідали коломияни - що Юрік Тимошенко взяв в одного пенсіонера колекцію срібних монет на оцінку, якщо не помиляюсь вагою в сріблі - 4кг. ,а потів сказав що цю коллекцію в нього вкрали, і віддав пенсіонеру десь біля 400 долярів відступних.
показати весь коментар
07.03.2019 11:57 Відповісти
Сектанты не святой имперской подстилки загальванировали. Снова корячится очередной облом. Как на эти постоянные провалы посмотрят на лубянке? Ожидается окончательное сдувание секты тимошенко.
показати весь коментар
07.03.2019 11:57 Відповісти
Амінь! 😃😃😃
показати весь коментар
07.03.2019 12:03 Відповісти
Порохнявій бидлоті на цих виборах разом з їхнім царьком-пердіотом Пецею Баригою дійсно наступить АМІНЬ!
показати весь коментар
07.03.2019 12:18 Відповісти
...А мо шконка !
показати весь коментар
07.03.2019 12:22 Відповісти
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ніщо так не втішає слух, як розрив ватних пердаків..😀😀😀😀😀😀😀😀😀
показати весь коментар
07.03.2019 12:40 Відповісти
Мечтай, гнидота.
показати весь коментар
07.03.2019 12:48 Відповісти
Настоящий облом чекає на діючого президента, який зі своїми тупими провокаціями проти основного опонента вже всіх просто задовбав!
показати весь коментар
07.03.2019 18:48 Відповісти
Контанчук -штатный провокатор и стукач -от СБУ.Он внедряется во все структуры для провокаций.Работа у него такая.Исходя и вышеопубликованного.
показати весь коментар
07.03.2019 12:34 Відповісти
Щоб якось трохи заспокоїти стурбовану громадськість відкрию невелику таємницю - В слідства є задокоментовані відео і аудіо матеріали матеріали прямих перемовин політиків-"замовників" з кандидатом в президенти Юрієм Тимошенком про умови та ціну хабаря . Затримані були лише всього курьєрами і на даний час перебувають на "сповіді" в слідчих ..

Так що пропоную всіх зацікавленим затамувати дихання і набратися терпіння. Найцікавіше в цій історії ще попереду.. Гарного всім дня ..😃😃😃
показати весь коментар
07.03.2019 12:50 Відповісти
Бред какой то!
Неизвестные люди от неизвестной партии давали гроши не проходному однофамильцу!!!!!
Это никому не напоминает бред наркоши?
показати весь коментар
07.03.2019 12:55 Відповісти
Тупий хід Порошенка!
показати весь коментар
07.03.2019 18:50 Відповісти
Пиарят ублюдка однофамильца Тимошенко , чтобы хоть что-то забрать от её голосов .
показати весь коментар
07.03.2019 13:02 Відповісти
Теж так думаю
Зробили його в кандидати президенти тільки для того аби трошки рейтингу забрати та опустити Юлю Тимошенко
показати весь коментар
07.03.2019 17:19 Відповісти
іменно для того й зробили, будемо надіятись на те що люди будуть уважно читати бюлетень і дивитись яка партіяя! ВірЮ!
показати весь коментар
08.03.2019 23:44 Відповісти
НЕПОДКУПНАЯ ты наша!!!!))))
показати весь коментар
07.03.2019 13:23 Відповісти
Почитаешь "биографию" таких ходоков в политику и возникает одно чувство - мошенники лезут во все щели, куда смогут протиснуться. И это называется демократией. А на самом деле **...т незрелый народ как только могут.
показати весь коментар
07.03.2019 13:30 Відповісти

Что творится в "Державе"? Такое впечатление, что все толковые порядочные люди уехали а остались одни тупые подонки!



показати весь коментар
07.03.2019 13:56 Відповісти
М-дя! Петя полностью лишен комплекса порядочности!
показати весь коментар
07.03.2019 13:58 Відповісти
Вот так Пэтя намудрил))
показати весь коментар
07.03.2019 15:46 Відповісти
пргог
показати весь коментар
07.03.2019 14:05 Відповісти
То что это подстава ясно на 100%, не ясно было почему именно этого кадра выбрали, но его биография поставила всё на свои места - он аферист и провокатор с большой буквы, таких развести легко и не жалко.
показати весь коментар
07.03.2019 14:12 Відповісти
что то здесь нечистое
показати весь коментар
07.03.2019 14:17 Відповісти
Пусть мальдивские мародеры лучше расскажут сколько денег дали Юрию Тимошенко за то, чтоб он пошел в президенты и сколько этому, которого типо поймали, за то, чтоб он разыграл эту постанову
показати весь коментар
07.03.2019 14:24 Відповісти
Уявляєш, а ще треба заплатити, щоб сів у вязницю.
показати весь коментар
07.03.2019 16:21 Відповісти
Тут одного прізвища Семена,того,шо Костя ,достатньо-біля цього лайна жодна порядна людина не буде поряд.І пазлик склався:https://site.ua/skitalec/17879/ Немного о руководителе партии "воины АТО"
показати весь коментар
07.03.2019 14:31 Відповісти


Така х@йня,малята
Шостий рік війни
Наху@ такого головнокомандувача,наху@

https://www.facebook.com/watch/?v=1266517730163967
https://www.facebook.com/SemenihinUA/?__tn__=kCH-R&eid=ARAeQNVGIdge06r5UiDpsBaScm2b5efWPcJbMu-h8mHp5SloLREQ8ol_7Uc56pxhwTzDzjiD0TlrlRq6&hc_ref=ARQKO8td861bQqNcXGSVZYvdkFD-QK5cS3v8MmQrF4jChplTJpPsyv33F5fYG9M8bk8&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARB8_UoNzmYuOf6GQjcKwEefSex0-bFqM5o6F8EgcnRh7QyNmS5g_RWli--mYRYGbHBQCCgNv0nzfpj8dAK7ICJs60pELTRJohBSadqIs69Vqf9B5Lz7LS265Lo3L6FqpAh4IEYUMsRJgovZiqcMjcTC6-VxeM06EYnWaGhXOQ5iQhQeVvbC0DQk3f5hCtKMitP43hEuVBehb3KkEP945J8ca0uHuJlbim5D9dGbJoJqUr7GnDCyTwSMsXbjmO-84jJe8QyFbP3RYLOwHzObaqEg_1A3RKjA5OT1QEyKamPMOtr_9KKyzz6V39NoIzLrWSPjiy-tVU8oI7jO4EXsYDDQIBp4efscTgjCBq0M2iiGJEy79G5PKcCDiLvHuN0Q Артем Семеніхін міський голова Конотопа

https://www.facebook.com/SemenihinUA/videos/1266517730163967/?__xts__%5B0%5D=68.ARB8_UoNzmYuOf6GQjcKwEefSex0-bFqM5o6F8EgcnRh7QyNmS5g_RWli--mYRYGbHBQCCgNv0nzfpj8dAK7ICJs60pELTRJohBSadqIs69Vqf9B5Lz7LS265Lo3L6FqpAh4IEYUMsRJgovZiqcMjcTC6-VxeM06EYnWaGhXOQ5iQhQeVvbC0DQk3f5hCtKMitP43hEuVBehb3KkEP945J8ca0uHuJlbim5D9dGbJoJqUr7GnDCyTwSMsXbjmO-84jJe8QyFbP3RYLOwHzObaqEg_1A3RKjA5OT1QEyKamPMOtr_9KKyzz6V39NoIzLrWSPjiy-tVU8oI7jO4EXsYDDQIBp4efscTgjCBq0M2iiGJEy79G5PKcCDiLvHuN0Q&__tn__=H-R 3 год · https://www.facebook.com/#

Сьогодні. Дарниця. Київ. Наша 58-ма бригада, яку везуть локомотиви РФ...
І хай мені СБУшники тепер щось крякнуть про таємницю передислокації сил та засобів ЗСУ!

Ви можете собі уявити, коли б десь в 1943 році німці допомагали совєтам війська в тилу передислоковувати?!! Ні? І я не уявляю!
А в Україні все може бути, бо у когось «а какая разніца»!
Дякую керівництву Укрзалізниці! Ну і звісно владі та спецслужбам!
P.S. Приємно лише одне: Скабєєва в унітазі втопиться!)))
Update: в цей момент, після того, як військові «підняли питання», Укрзалізниця зупинила ешелон і замінює локомотив...
показати весь коментар
07.03.2019 14:41 Відповісти
Где только он не побывал, этот констанчук.
Сколько ж мразей носит на нашей украинской земле.
показати весь коментар
07.03.2019 14:50 Відповісти
Юлия тимошенко - политический труп
показати весь коментар
07.03.2019 15:01 Відповісти
А у Юрія прям шанси величезні!
показати весь коментар
07.03.2019 15:29 Відповісти
Їй треба знову сісти у вязницю. Наш народ любить "обіжених".
показати весь коментар
07.03.2019 16:19 Відповісти
У в'язниці точно комусь місце і це -Пороху! Його брехня вже скор обуде у нього з вух вилазити, от побачите!
показати весь коментар
07.03.2019 18:53 Відповісти
Ваше висловлювання тут зовсім недоречне та не несе ніякого змісту людм які зайшли дійсно почитати цікаву інформацію
Обґрунтувати свої слова ви не можете
показати весь коментар
07.03.2019 17:18 Відповісти
Схожесть истории Бигуса с сценарием югика с телефонами говорит о том что кроме плагиата в штабе соевых ни на что ни способны Что это была зеготовка доказывает 2,5%
рейтинга Юрия В.Т. не ведущего ни какой агитации
показати весь коментар
07.03.2019 15:17 Відповісти
Дійсно, креативщики щодо підкупу і обману зібрались у бабиЮ. Совпадєніє? уже є докази, що на бабюлю працювали і політтехнологи Жиріновського. А гроші звідки? БабЮ свої не звикла витрачати.
показати весь коментар
07.03.2019 16:18 Відповісти
В 2014 году у Бойко , кандидата в Президенты от оппоблока было три доверенных лица , один из них - Костанчук. " патриот" за деньги , безнравственная марионетка
показати весь коментар
07.03.2019 15:27 Відповісти
Гордон уже б сказав, що Костанчук агент кремля)). Схоже його підставили, і він сам не розуміє хто.
показати весь коментар
07.03.2019 15:32 Відповісти
Та він уже мабудь і сам заплутався на кого працює)))
показати весь коментар
07.03.2019 15:48 Відповісти
Все просто працює він за дєнєжку. Де дали, туди і побіг.
показати весь коментар
07.03.2019 17:05 Відповісти
Костанчука поймали во время Майдана и должны были посадить , альтернатива от Наливайченко - добробат , цель двойная , внедрить и опорочить добровольческое движение, Семенченко - аналогично
показати весь коментар
07.03.2019 16:42 Відповісти
Сложно разобраться кто эту кашу заварил, но то что это все направлено против Юлии Тимошенко - 100%!
А вообще, скорее бы уже выборы... а то занимаются разной фигней...
показати весь коментар
07.03.2019 15:58 Відповісти
Тут тільки одна заковика: цей "провокатор" підставляється під кримінальну статтю. Бізнес на любителя, а от Йуля мала б явну вигоду. Раніше вона вимагала зняти з рєєстрації Юрія Т. і Аваков допитувався в Юрія де той гроші взяв на заставу.
показати весь коментар
07.03.2019 16:13 Відповісти
Нуууу.... далеко не факт... Пєтя ще той жук, щоб спробувати прибрати цього кандидата, ніби це Тимошенко намагалась зробити
показати весь коментар
07.03.2019 20:33 Відповісти
сама замутила жулька
показати весь коментар
07.03.2019 16:43 Відповісти
Если бы она хотела, то этого кандидата уже не было бы и все произошло бы очень тихо... она бы не стала ТАК подставлять себя, а кандидат в итоге все равно остался.... а вот на Пэтю это очень даже похоже
показати весь коментар
07.03.2019 20:35 Відповісти
и как бы " тихо" Тимошенко это сделала бы ? Ваш сценарий.
показати весь коментар
09.03.2019 00:05 Відповісти
Странный вопрос... я подобными делами не занимаюсь, но, Как вариант, предложила бы сумму побольше... или вы думаете, он сейчас бесплатно участвует в этом цирке от Пети
показати весь коментар
09.03.2019 13:28 Відповісти
Цьому Юрію ітак не перемогти
І те що його брали з ціллю щоби люди перепутали голоси з Юльою Володимирівною це просто провал
Люди будуть обережно та чітко ставити свій голос і кожен буде перевіряти чи він поставив правильно
показати весь коментар
07.03.2019 17:16 Відповісти
Все круто у цій статті, але я не розумію навіщо це пороху? Це одна провокація відразу і на Юлію, і на Юрія, і на Пороха?
показати весь коментар
07.03.2019 17:04 Відповісти
Такої випадковості як зараз ніколи не було за всі часи виборів
Думаю що це Порошенка витівки і він спеціально засунув цього Юрія Тимошенко в якості того щоб люди перепутали і поставили не туди голос
Так як в нього майже однакове ім'я та прізвище
показати весь коментар
07.03.2019 17:14 Відповісти
Вы о нём ничего не знаете судите чисто на рефлексах. Оно и понятно с вашей предвыборной промывкой мозгов олигархами. Это достаточно известный человек в правильных кругах, борется с судейским безпределом... Освобождает добровольцев, атошников от сфабрикованных по сепарским наклёпам дел... Сам бывший доброволец, но кому это интересно...
https://www.facebook.com/korchynskyi/videos/vb.100001666240285/2093719824026872/?type=2&theater

Затриманим за спробу підкупу Юрія Тимошенка є Тарас Костанчук, - "the Бабель" - Цензор.НЕТ 6808
показати весь коментар
07.03.2019 21:03 Відповісти
Костанчук в составе батальона "Донбасс" принимал участие в боевых действиях под Иловайском, какое-то время был помощником нардепа от фракции "Самопоміч" Семена Семенченко на общественных началах. До этого, с 2007-го по 2012 год был помощником депутата от "Нашей Украины - Народной Самообороны" Юрия Кармазина. На президентских выборах 2014 года как доверенное лицо работал с кандидатом от Оппозиционного блока Юрием Бойко. Позже Костанчук объяснял, что получил "корочку" представителя Бойко в рамках конспирации, чтобы поехать в Донецк и Луганск. Но знакомый с Костанчуком собеседник "theБабель" утверждает, что Бойко еще некоторое время имел на него влияние.

При этом он ещё и на наливайченко работал!!! Который завербован ещё со времён ранжевого майдана!
Источник: https://censor.net/n3115394
показати весь коментар
07.03.2019 21:00 Відповісти
Затриманим за спробу підкупу Юрія Тимошенка є Тарас Костанчук, - "the Бабель" - Цензор.НЕТ 6593Затриманим за спробу підкупу Юрія Тимошенка є Тарас Костанчук, - "the Бабель" - Цензор.НЕТ 548Затриманим за спробу підкупу Юрія Тимошенка є Тарас Костанчук, - "the Бабель" - Цензор.НЕТ 910
показати весь коментар
07.03.2019 21:11 Відповісти
Что это за "партия" такая? У нас всего 2 партии: Свобода и Батькивщина. Остальные- клубы по интересам. Ни идеологии, ни программы.
показати весь коментар
07.03.2019 21:51 Відповісти
нічого не зрозуміло, чергова брехня якась від нинішньої влади