11178 відвідувачів онлайн

Російські танки "Армата" обладнали туалетом

Про це повідомив в інтерв'ю ТАСС  директор з якості та інформаційних технологій Уральського конструкторського бюро транспортного машинобудування Ілля Баранов, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, однією з особливостей служби танкістів є тривалість безперервного перебування всередині бойової машини. "Тут основне обмеження - немає можливості справляти природні потреби. Тобто, вода і сухий пайок у танку є, але все інше, вибачте, не передбачено. Проблему вдалося вирішити тільки в машинах на платформі "Армата", - сказав Баранов.

За його словами, в цьому танку "від початку передбачена можливість тривалого виконання екіпажем бойових завдань, тому в ньому є так званий пристрій ЗЖЗ - засіб життєзабезпечення або, простіше кажучи, туалет".

"Армата" - важка гусенична уніфікована платформа, на основі якої створюються основний танк, бойова машина піхоти, бронетранспортер і кілька інших бронемашин. Танк Т-14, створений на платформі "Армата", був вперше публічно показаний на параді Перемоги в Москві 9 травня 2015 року. Нова бойова машина отримала повністю цифрове обладнання, нежилу башту, ізольовану броньовану капсулу для екіпажу.

Топ коментарі
+149
Российские танки "Армата" оборудовали туалетом - Цензор.НЕТ 3983
показати весь коментар
07.03.2019 11:19 Відповісти
+27
Как в поезде, педаль и дырка наружу, причём у каждого своя
показати весь коментар
07.03.2019 11:21 Відповісти
+24
Блин, теперь с выстрелом из "Джавелина" будет разлетаться и рюсише лайно...
показати весь коментар
07.03.2019 11:53 Відповісти

Завантаження...