8355 відвідувачів онлайн
3 305 14

Поліцейські вилучили понад тонну контрафактного алкоголю на Вінниччині. ФОТО

У селі Кремінне Вінницької області правоохоронці виявили у місцевої жительки понад тонну фальсифікованого алкоголю, а також приладдя для його приготування і розливу.

Про це повідомила Національна поліція, передає Цензор.НЕТ.

Начальник Могилів-Подільського відділу поліції Валерій Жучковський повідомив, що контрафактний товар був виявлений на території власності 80-річної місцевої жительки району.

Поліцейські вилучили понад тонну контрафактного алкоголю на Вінниччині 01

Правоохоронці виявили каністри зі спиртом невідомого походження, тетрапак з горілкою і коньяком світових брендів, а також обладнання та тару для фасування алкогольних виробів.

"Загальний обсяг виявленого спиртного становить близько 1200 літрів", - повідомив Жучковський.

Сама жінка заявила, що приміщення, в якому виготовлявся контрафактний алкоголь, вона здавала в оренду місцевим жителям. Зараз правоохоронці проводять першочергові слідчі дії та встановлюють місцевих жителів, які знімали житло у жінки.

Поліцейські вилучили понад тонну контрафактного алкоголю на Вінниччині 02

"У діях правопорушників вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України", - повідомили правоохоронці.

Поліцейські вилучили понад тонну контрафактного алкоголю на Вінниччині 03

Топ коментарі
+4
ЮГЧИК собирался в Винницу???))))
показати весь коментар
08.03.2019 18:09 Відповісти
+2
Винницкий "Чивас Ригал", произведенный на оборудовании фирмы "Бош".
(Клеевые пистолеты)
показати весь коментар
08.03.2019 18:02 Відповісти
+2
виски в тетрапакетах ? может идею шотландцам продать ?
показати весь коментар
08.03.2019 19:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Винницкий "Чивас Ригал", произведенный на оборудовании фирмы "Бош".
(Клеевые пистолеты)
показати весь коментар
08.03.2019 18:02 Відповісти
сори за офф:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=dNRR5iTzsNM
показати весь коментар
08.03.2019 18:03 Відповісти
ЮГЧИК собирался в Винницу???))))
показати весь коментар
08.03.2019 18:09 Відповісти
Та да! А ребята серьезно готовились к его приезду!
показати весь коментар
08.03.2019 18:22 Відповісти
Этанол с чаем - хорошая вешь. Если этанол добротный, естественно...
показати весь коментар
08.03.2019 18:23 Відповісти
Я не жадный, но честно говоря, не ожидал, что у нас настолько быстро и не слабо подпрыгнут цены на всё вот такое и на сигареты. Особенно- на сигареты. Завтра рискну машинку взять, посмотрю- что там с бензином и дизелем. Ну, а пока- надо пойти за неконтрафактным чем-либо...
показати весь коментар
08.03.2019 18:25 Відповісти
Можливо ця 80-річна жителька собі приготувала ці спиртні напої?😵
показати весь коментар
08.03.2019 18:26 Відповісти
Усьо, хлопці, 8 березня на селі відміняється!
показати весь коментар
08.03.2019 18:28 Відповісти
Что там в канистрах по фото не видно, а тетра пакеты под прокуратурой насобирала! Так что это подстава!
показати весь коментар
08.03.2019 18:49 Відповісти
виски в тетрапакетах ? может идею шотландцам продать ?
показати весь коментар
08.03.2019 19:00 Відповісти
им надо бурду типа шотланского виски red fox продать - жуткая параша
но стоит всюду - не советую
показати весь коментар
08.03.2019 19:28 Відповісти
у нас такого по всем супермаркетам - те ганделыкам полно
а находят мелочуху - что не напасть на самих себя?
показати весь коментар
08.03.2019 19:27 Відповісти
Теперь бабку упакуют лет на 5, статья то серьезная. Это вам не бэушными запчастями к БТРам торговать через ленкузню.
показати весь коментар
08.03.2019 20:17 Відповісти