Угорщина прийме на лікування 20 українських військових, - посол Непоп
Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написала посол України в Угорщині Любов Непоп.
"Подякувала за лікування в Угорщині українських поранених військовослужбовців і за рішення на моє попереднє прохання продовжити цю практику. Відповідно до чого угорська сторона висловила готовність прийняти на лікування ще 20 українських військових", - повідомила Непоп про зустріч із міністром оборони Угорщини Тібором Бенкьо.
Посол поінформувала угорського міністра про ситуацію на Сході України, в окупованому Криму, а також в районі Азовського моря і Керченської протоки.
"Окремо наголосила на важливості міжнародної підтримки для звільнення українських бранців Кремля і військовополонених моряків", - зазначила Непоп.
Посол також звернулася до Будапешту із закликом підтримати курс України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.
