10086 відвідувачів онлайн
1 207 35

Угорщина прийме на лікування 20 українських військових, - посол Непоп

Угорська сторона висловила готовність прийняти на лікування ще 20 українських військовослужбовців.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написала посол України в Угорщині Любов Непоп.

"Подякувала за лікування в Угорщині українських поранених військовослужбовців і за рішення на моє попереднє прохання продовжити цю практику. Відповідно до чого угорська сторона висловила готовність прийняти на лікування ще 20 українських військових", - повідомила Непоп про зустріч із міністром оборони Угорщини Тібором Бенкьо.

Посол поінформувала угорського міністра про ситуацію на Сході України, в окупованому Криму, а також в районі Азовського моря і Керченської протоки.

"Окремо наголосила на важливості міжнародної підтримки для звільнення українських бранців Кремля і військовополонених моряків", - зазначила Непоп.

Посол також звернулася до Будапешту із закликом підтримати курс України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Угорщина прийме на лікування 20 українських військових, - посол Непоп 01

Топ коментарі
+5
А вы заметили, как поутихли мадяры со своим Сиярто? У русни все деньги брошены на выборы в Украине, что ли? И ******** на погавкать не хватает?
показати весь коментар
11.03.2019 19:22 Відповісти
+4
За помощь всегда дзякуй сказать не стыдно.Но как говорится, весна настанет и все увидят кто где срал. А ******* все кусты обгадить успели,макарошек обожравшись.
показати весь коментар
11.03.2019 19:29 Відповісти
+3
Угорщина лише на перший погляд є простою країною. Вона має свої особливості, які треба зрозуміти. Для нас та європейців вони у мовних питаннях неправі, але що робити з тими, хто не може вивчити іноземні мови? У той самий час вони можуть допомагати нам, а ми їм.
показати весь коментар
11.03.2019 19:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А вы заметили, как поутихли мадяры со своим Сиярто? У русни все деньги брошены на выборы в Украине, что ли? И ******** на погавкать не хватает?
показати весь коментар
11.03.2019 19:22 Відповісти
Другое дело адепты жыття па новаму! Им и до венгров и до Украинцев - как до Луны!!!
показати весь коментар
11.03.2019 19:40 Відповісти
Ви з ними жили поруч, або спілкувалися?
показати весь коментар
11.03.2019 19:42 Відповісти
Спілувалися!
показати весь коментар
11.03.2019 19:47 Відповісти
Де?
показати весь коментар
11.03.2019 19:55 Відповісти
Сиярто сняли! Это так новости для вас, дэбилинформ!
показати весь коментар
11.03.2019 19:39 Відповісти
Откуда сняли, Абраша? Ваши фантазии - это только Ваши фантазии.
показати весь коментар
11.03.2019 19:52 Відповісти
С поезда "Макеевка - Будапешт"!
показати весь коментар
11.03.2019 19:56 Відповісти
В нацгвардию, надеюсь, сняли?
показати весь коментар
11.03.2019 19:57 Відповісти
Угорщина лише на перший погляд є простою країною. Вона має свої особливості, які треба зрозуміти. Для нас та європейців вони у мовних питаннях неправі, але що робити з тими, хто не може вивчити іноземні мови? У той самий час вони можуть допомагати нам, а ми їм.
показати весь коментар
11.03.2019 19:25 Відповісти
У совкові часи мадяри із Закарпаття нормально шпрехали російською і розуміли українську. Що трапилося після руйнації совка? Гірші вчителі української? Чи чиясь упретість?
У 80-тих роках в нас працювала комірницею мадярка, середнього віку, із закарпатського села, освіта 8-10 класів. Українську знала як другу рідну, російську з мінімальними помилками, ще знала румунську і трохи німецьку.
показати весь коментар
11.03.2019 20:21 Відповісти
За помощь всегда дзякуй сказать не стыдно.Но как говорится, весна настанет и все увидят кто где срал. А ******* все кусты обгадить успели,макарошек обожравшись.
показати весь коментар
11.03.2019 19:29 Відповісти
как роисе дешево отключить интернет еще и свалить это на западных партнеров. Отключить электричество по примеру Венесуэлы.
показати весь коментар
11.03.2019 19:31 Відповісти
Дякуємо щиро!!
АЛЕ, накуя та Феофанія?????????
Для деПутанів??
показати весь коментар
11.03.2019 19:42 Відповісти
Вам дійсно треба відповідь?
показати весь коментар
11.03.2019 19:44 Відповісти
Саньк. Я знаю яка..
Але можеш спробувати.
Вже підлікувався?
🤑
показати весь коментар
11.03.2019 19:48 Відповісти
Від чого? Я останнім часом не хворів.
показати весь коментар
11.03.2019 19:52 Відповісти
Аггга, ...
Шукай другого співбесідника...
А 🍫🍫 тримай..
😁
показати весь коментар
11.03.2019 19:57 Відповісти
Перелякався? Це тому, що розумієш як тобі гройсман добавив пенсію. Цілуй його у всі місця😍
показати весь коментар
11.03.2019 20:02 Відповісти
Твої проблеми...
показати весь коментар
11.03.2019 20:20 Відповісти
До выборов 20 дней, а вы щас горшки побьете. А как потом собирать осколки после выборов и сильную Украину строить?
Спорьте, но не ссорьтесь
показати весь коментар
11.03.2019 20:04 Відповісти
Самі розберемося...😁
показати весь коментар
11.03.2019 20:21 Відповісти
Без девчонок? 😀😀😀
показати весь коментар
11.03.2019 20:23 Відповісти
Хатітє прісоєдєнітца??
😁
показати весь коментар
11.03.2019 20:31 Відповісти
Не умею драться😀😀😀