9982 відвідувача онлайн
1 304 35

Угорщина прийме на лікування 20 українських військових, - посол Непоп

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написала посол України в Угорщині Любов Непоп.

"Подякувала за лікування в Угорщині українських поранених військовослужбовців і за рішення на моє попереднє прохання продовжити цю практику. Відповідно до чого угорська сторона висловила готовність прийняти на лікування ще 20 українських військових", - повідомила Непоп про зустріч із міністром оборони Угорщини Тібором Бенкьо.

Посол поінформувала угорського міністра про ситуацію на Сході України, в окупованому Криму, а також в районі Азовського моря і Керченської протоки.

"Окремо наголосила на важливості міжнародної підтримки для звільнення українських бранців Кремля і військовополонених моряків", - зазначила Непоп.

Посол також звернулася до Будапешту із закликом підтримати курс України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Угорщина прийме на лікування 20 українських військових, - посол Непоп 01

Топ коментарі
+5
А вы заметили, как поутихли мадяры со своим Сиярто? У русни все деньги брошены на выборы в Украине, что ли? И ******** на погавкать не хватает?
показати весь коментар
11.03.2019 19:22 Відповісти
+4
За помощь всегда дзякуй сказать не стыдно.Но как говорится, весна настанет и все увидят кто где срал. А ******* все кусты обгадить успели,макарошек обожравшись.
показати весь коментар
11.03.2019 19:29 Відповісти
+3
Угорщина лише на перший погляд є простою країною. Вона має свої особливості, які треба зрозуміти. Для нас та європейців вони у мовних питаннях неправі, але що робити з тими, хто не може вивчити іноземні мови? У той самий час вони можуть допомагати нам, а ми їм.
показати весь коментар
11.03.2019 19:25 Відповісти

Завантаження...