6743 відвідувача онлайн
2 726 24

ДБР розслідує 45 справ щодо співробітників НАБУ та САП. ДОКУМЕНТ

ДБР розслідує 45 справ щодо співробітників НАБУ та САП. ДОКУМЕНТ

У слідчих центрального апарату Державного бюро розслідувань перебуває 35 проваджень щодо працівників Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Про це повідомили в ДБР у відповідь на інформаційний запит, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Резонанс.

Зокрема, три справи щодо можливого вчинення службовими особами Нацбюро дій за ознаками злочину, передбаченого ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Ще 10 кримінальних проваджень розслідують слідчі територіальних підрозділів ДБР. З них чотири за ознаками ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень) ККУ; три - за ознаками ст. 382 (невиконання судового рішення)ККУ, одна - за ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ще одна - за ст. 328 (розголошення державної таємниці), а також справа - за ст. 328, 365, 366-1 (декларування недостовірної інформації), 373 (примушування давати показання), 387 (розголошення даних досудового слідства або дізнання) ККУ.

ДБР розслідує 45 справ щодо співробітників НАБУ та САП 01

Топ коментарі
+7
и все будет впустую при этой власти..
показати весь коментар
12.03.2019 15:42 Відповісти
+7
Результат петиной 5-летней, не на жизнь. а на смерть, борьбы с коррупцией. А судить же, наверное, будут, пи2дец, какие неподкупные, судьи антикоррупционного суда?
показати весь коментар
12.03.2019 15:43 Відповісти
+3
Когда президент является гарантом коррупции, о реальной борьбе с коррупцией можно забыть.

Вспомните, когда назначили грузинскую команду в Одессу, то появилась надежда что свернут хребет одесской мафии. Но разве Порошенко мог этого позволить?!
С помощью Авакова и Генпрокурора он начал вставлять палки в колеса грузинской команде и выжил их по одному на радость одесской мафии, которая и сейчас продолжает там процветать. И это лишь один из примеров.
показати весь коментар
12.03.2019 16:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уже насвинячили борцы с коррупцией ?
показати весь коментар
12.03.2019 15:42 Відповісти
и все будет впустую при этой власти..
показати весь коментар
12.03.2019 15:42 Відповісти
Результат петиной 5-летней, не на жизнь. а на смерть, борьбы с коррупцией. А судить же, наверное, будут, пи2дец, какие неподкупные, судьи антикоррупционного суда?
показати весь коментар
12.03.2019 15:43 Відповісти
Еперный в рот! А вот на х"я так много надо всяких ****** САПшмап НАБУнае"у ГПУ-СБУ и остальной мрази, если у них дела друг на друга есть, а мне как и вам от этого ни холодно не жарко????
показати весь коментар
12.03.2019 15:51 Відповісти
Это какой то пердимоноколь! на борцов с коррупцией, отобраных, кристальных, дела заводят
показати весь коментар
12.03.2019 15:52 Відповісти
Неправий був Гарант, коли закликав не хитати човен. Заради цього смороду таки потрібно було хитнути. Навіть, якщо Порошенко і залишиться на другий термін весь цей гнійник буде вичищено. Надто велика хвиля пішла.
показати весь коментар
12.03.2019 15:53 Відповісти
Мене цікавить результат. (в українському суді,звичайно)
показати весь коментар
12.03.2019 15:54 Відповісти
Сенсації Бігуса перетворюються в пук у калюжу.
показати весь коментар
12.03.2019 15:59 Відповісти
хаха Це пріпіздєнт на очах перетворюється з "кульгавої качки" на політичний труп.
показати весь коментар
12.03.2019 16:23 Відповісти
Це вам в ваших темниках написали?
показати весь коментар
12.03.2019 16:41 Відповісти
Видимо придется создавать орган по борьбе с коррупцией в антикоррупционных органах. Служба Уничтожения Коррупции среди Антикоррупционеров - сокращенно ****.
Так и представляю этот слоган "**** - последняя надежда Украины в борьбе против продажных шкур". Смех сквозь слезы? Извините, но сегодня у меня нет хороших новостей для вас. Пока нет. © Б. Береза.
показати весь коментар
12.03.2019 16:02 Відповісти
Пропоную створити АнтиАнтикорупціну прокуратуру. Вона буде боротись з Антикорупційною прокуратурою, яка бореться з корупційною прокуратурою Луценка, яка бореться з з корумпованими чиновниками, які борються з корупцією під приводом самого Порошенка. Думаю це допоможе.
показати весь коментар
12.03.2019 16:03 Відповісти
показати весь коментар
12.03.2019 16:06 Відповісти
Ну, зважаючи на те, що ДБР абсолютно контролюється сучим Потрохом, а очолює її злодійкуватий корупційний мєнт Труба, но є явне намагання повністю зупинити діяльність НАБУ. Мабуть ще не всі набушники продались Потроху...
показати весь коментар
12.03.2019 16:22 Відповісти
"Нет ребята, все не так. Все не так, ребята..."
показати весь коментар
12.03.2019 16:34 Відповісти
Следующим будет орган, который будет расследовать коррупцию в ГБР.
показати весь коментар
12.03.2019 16:34 Відповісти
пожинаем плоды массового богоборчества: от научного атеизма и бытового безбожия
пришли к глобальной импотенции правоохранителей всех сортов
по счетам надо платить, господа...
"что человек посеет, то и пожнет"
показати весь коментар
13.03.2019 00:24 Відповісти
"ГБР расследует 45 дел в отношении сотрудников НАБУ и САП" - для этого и собственно шоколадный Мародёр и назначил свою креатуру Трубу на главаря ГБР, пора спасать своего шоколадного Пахана от правосудия, а то не за горами, нары маячат, да и надо показать, что долг платежём красен.
показати весь коментар
12.03.2019 16:44 Відповісти
Схоже всім силовикам потрібно виділити шмат землі і нехай там собі відкривають справи один проти одного . Туди ж і суддів .
показати весь коментар
12.03.2019 16:57 Відповісти
ага, и воскресить жеглова, он разберется
показати весь коментар
13.03.2019 00:26 Відповісти
Шо, уже всех воров переловили? Ну тада шлифуйте НАБУ.
показати весь коментар
12.03.2019 17:47 Відповісти
Изжили себя. Упразднить эти,, органы ,, антикоррупции, созданные для уже проеденных кредитов мвфа. Честный суд и воля нового президента(Рошен - однозначно в мусорку) решат эти проблемы нехуже
показати весь коментар
12.03.2019 20:47 Відповісти
фантастики начитался, да?
показати весь коментар
13.03.2019 00:28 Відповісти