9417 відвідувачів онлайн
17 095 190

"С14" і "Національний корпус" - групи ненависті, - Держдеп США

У Державному департаменті США С14 і "Національний корпус" назвали "групами ненависті" і заявили, що ті довільно затримували людей з очевидної згоди правоохоронних органів.

Про це сказано у звіті про дотримання прав людини в Україні за 2018 рік, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське". Документ сформовано Бюро з питань демократії, прав людини і праці Держдепу США.

Так, в Бюро заявили, що С14 і "Нацкорпус" неодноразово організовували напади на табори ромів, членів ЛГБТ-спільноти. Крім того вони самостійно, не маючи на те повноважень, затримували підозрюваних у співпраці з терористичними організаціями "Л/ДНР".

"Були повідомлення про те, що націоналістичні групи ненависті здійснювали напади на журналістів. Наприклад, члени C14 в Києві напали на журналіста, який висвітлював судовий процес над членами організації, які були звинувачені в нападі на табір ромів", — йдеться в звіті.

Крім того, у Держдепі додали, що журналісти-розслідувачі виявили кілька випадків, коли уряд України виділяв гранти або співпрацював з "групами ненависті".

"8 червня Міністерство молоді та спорту оголосило, що нагородить C14 премією в розмірі 440 тис. гривен за організацію молодіжного літнього табору", - йдеться у звіті.

Топ коментарі
+30
"С14" и "Национальный корпус" - группы ненависти, а Свинарчуки - группа любви!
показати весь коментар
14.03.2019 17:56 Відповісти
+25
В Держдепі є такі "чудернацькі" структури, як "Лоббі". Так от вони (небезкоштовно, звичайно) можуть протягти на рівень слухань будь-яку лабуду (наприклад, що ваша теща - Мама Римська). Між "слухали" та "встановили" така ж прірва, як у "роскосмосом" і Марсом.
показати весь коментар
14.03.2019 18:01 Відповісти
+20
Коли вигідно, то й Держдеп процитують...
показати весь коментар
14.03.2019 17:51 Відповісти

Завантаження...