На бронетанкових заводах виявили нестачу комплектуючих вартістю 48 млн гривень

Про це начальник Центрального бронетанкового управління Збройних сил України генерал-майор Юрій Мельник заявив під час засідання Тимчасової слідчої комісії щодо корупції в оборонному секторі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Прямий".
"На сьогодні міністр оборони схвалив рішення – проводиться інвентаризація всього майна, яке мається на заводах. Це практично по всіх заводах – Одеський авіаційний завод, Київський бронетанковий, Житомирський завод радіотехнічного обладнання, Харківський бронетанковий, Львівський, Миколаївський, Житомирський бронетанковий, "Мотор Січ"… Комісії вже призначені. Ця робота вже триває близько року", – заявив Мельник.
За його словами, виявлено нестачу комплектуючих до бронетанкового озброєння, до інших видів техніки (як машин, так і вузлів та агрегатів).
"Так, стосовно бронетанкових заводів, то станом на сьогодні комісією виявлено нестачу комплектуючих на суму 9 млн. Львівський завод – 1,7 млн грн, Миколаївський завод – 6,2 млн грн, Харківський завод – 19,7 млн грн, Житомирський завод – 8,3 млн грн… Це близько 48 млн грн", – наголосив генерал-майор.
"Міністр оборони, якому ми доповідали щодо цього питання, державний секретар, поставив завдання до 30 червня завершити інвентаризацію. Представити весь повний документ 30 липня", – зазначив інший присутній на засіданні ТСК представник Міноборони полковник Валерій Стецюк.
"Дерево свободы и независимости Украины нужно чаще поливать кровью свинарчуков и русни.