8815 відвідувачів онлайн

Росію чекає Гаазький трибунал, - Єльченко

Росіян чекає Гаазький трибунал за окупацію Криму, агресію на сході України і полон українських морякі

Про це написав в Twitter представник України при ООН Володимир Єльченко, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Просто подивіться в ці очі. Мати і дочка полонених українських моряків, яких незаконно утримує Росія", - написав Єльченко і додав фотографію інформаційної листівки з фотографіями Наталії Мокряк і Ольги Оприско, родичок полонених моряків, які минулого тижня виступали в штаб-квартирі ООН у Нью Йорку

Росію чекає Гаазький трибунал, - Єльченко 01

"Росіяни, вас чекає Гаазький трибунал", - підсумував Єльченко.
Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Не втрачаймо того, що робить нас людьми", - дочка українського моряка Оприска в ООН закликала звільнити військовополонених. ВIДЕО

Наталя Мокряк - мати Романа Мокряка, лейтенанта ВМС ЗС України, командира малого броньованого артилерійського катера "Бердянськ", і Ольга Оприско - дочка Андрія Оприска, старшого матроса ВМС ЗС України, виступили в ООН 11 березня в рамках 63-ї Комісії зі статусу жінок. 13 березня вони дали прес-конференцію, а 15 березня Ольга Оприско взяла участь в засіданні Радбезу ООН щодо окупації Криму.

Нагадаємо, 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, щоприкордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт. ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців. Підконтрольний РФ суд окупованого Сімферополя обрав запобіжним заходом для 24 моряків утримання під вартою до 25 січня 2019 року.

30 листопада моряків перевезли в Москву: 21 українця доставили в московський СІЗО "Лефортово", трьох поранених - у "Матроську тишу".

15 і 16 січня Лефортовський суд РФ ухвалив рішення про продовження на три місяці терміну арешту 24 полонених українських моряків. Отже, під арештом вони залишаться щонайменше до кінця квітня.

Топ коментарі
+18
Очень хотелось бы,чтобы этих рашистских мразей судили при их жизни,а не посмертно.Я хочу это видеть.И хочу,чтобы их дети это видели и их внуки с правнуками.Может они не будут такими скотрами,как их родители,дедушки и бабушки,после развенчания"святости" их родственничков.Хотя сомниваюсь.
показати весь коментар
17.03.2019 13:37 Відповісти
+12
Ещё Екатерина-II сказала: «Победителя не судят». До сих пор работает. Чтобы Путина судил Гаагский трибунал, кто-то должен его туда привести в кандалах.
показати весь коментар
17.03.2019 13:42 Відповісти
+5
Если бы военные проблемы можно было решать в суде адвокаты Сталина и Гитлера до сих пор бы судились.
показати весь коментар
17.03.2019 13:16 Відповісти

Завантаження...