Росія "вміє себе любити і захищатися", - Путін про окупацію Криму

Окупація Криму показала, як Росія "вміє себе любити і захищатися"
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на твіттер кремлівського пропагандиста Дмитра Смирнова, про це Путін заявив під час свого візиту в окупований Крим.
"Кримська весна - це нова віха, тому що вона показала всьому світу і нам самим, Росія вміє себе любити і захищати свої інтереси, відштовхуючись від інтересів людей", - розповів Путін.
- Скажи-ка,дед,откуда Русь пошла?
- От Киева,где княжие хоромы.
-А "русский мир"? Откуда взялся он?
-От д@лбо@бов с лишней хромосомой!!!
***********************************************
Самоублажение и агрессия...
Классический набор социопата...