6192 відвідувача онлайн

Пособника окупантів, чиновника з Криму Белавенцева заочно засудили до 13 років

Пособника окупантів, чиновника з Криму Белавенцева заочно засудили до 13 років

Олега Белавенцева, так званого "уповноваженого представника президента РФ" в окупованому Криму, заочно визнали винним у посяганні на територіальну цілісність України. Вирок - 13 років позбавлення волі.

Про це повідомив в Facebook Генеральний прокурор Юрій Луценко, інформує Цензор.НЕТ.

"Белавенцев О.Є. в період лютого-березня 2014 року, перебуваючи на території Автономної Республіки Крим, діючи за попередньою змовою групою осіб з іншими представниками влади РФ, організовував вчинення військовослужбовцями Російської Федерації у взаємодії з військовими казачими товариствами дій, спрямованих на порушення суверенітету і територіальної цілісності України", - процитував глава ГПУ частину вироку.

Також Белавенцев підбурював українських військовослужбовців до вчинення державної зради, сказано у вироку.

Покаранням для Белавенцева має стати позбавлення волі строком на 13 років. Вирок заочно виніс Святошинський суд столиці.

Юрій Луценко повідомляє, що сторону обвинувачення представляли прокурори Руслан Кравченко, який вийшов із Криму після окупації, кримський татарин Айдин Худієв і киянин Ігор Німченко.

Топ коментарі
+6
этим можно давать скока хош, вплоть до пожизненого, своих только не трогайте!
показати весь коментар
18.03.2019 20:09 Відповісти
+3
Странно... "Заочно" осуждают на тюремные сроки, а когда ловят, то дают "условно".
Чего так?
показати весь коментар
18.03.2019 20:15 Відповісти
+2
В нас заочно приговорюють і дають нормальні терміни, які тим приговореним до сраки. А ось ті, хто спокійно живе в Україні, сепаратствує або краде по-новому- повний спокій і жодного вироку. Слава реформованим судам і головному реформатору кондитеру-баризі
показати весь коментар
18.03.2019 20:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
этим можно давать скока хош, вплоть до пожизненого, своих только не трогайте!
показати весь коментар
18.03.2019 20:09 Відповісти
Представника Путіна у «Кримському федеральному окрузі» заочно засудили до 13 років - одного не пойму у ватников столько много земли и воды,а они ещё тырят земли и воду у своих соседей,зачем им сдался тот остров Тузла? ,смотришь на карту и видно ,что росия по территории в тридцать раз больше Украины включая Крым,ватники вас же мало для такого пространства,зачем же вам чужое?
показати весь коментар
18.03.2019 20:13 Відповісти
а может одного хотябы сбу похитило из Крыма и тут наказали , чтобы другие боялись , а не предвыборной рошена занимались
показати весь коментар
18.03.2019 20:13 Відповісти
В нас заочно приговорюють і дають нормальні терміни, які тим приговореним до сраки. А ось ті, хто спокійно живе в Україні, сепаратствує або краде по-новому- повний спокій і жодного вироку. Слава реформованим судам і головному реформатору кондитеру-баризі
показати весь коментар
18.03.2019 20:15 Відповісти
А финансирование РФ - разве не пособничество агрессору? Липецкая кондитерская фабрика проплатила ведь в бюджет России за годы агрессии 20 млн долларов! Тут явно нужен не заочный приговор.
показати весь коментар
18.03.2019 21:54 Відповісти
Странно... "Заочно" осуждают на тюремные сроки, а когда ловят, то дают "условно".
Чего так?
показати весь коментар
18.03.2019 20:15 Відповісти
Потому что коммунист Кравчук отдал ядерное оружие,а за Черновола(кондидата в Президенты Украины) сказал, что он сидел и у него деградация личности ,вот потому украинцы ещё оглядываются ,когда говорят правду.
показати весь коментар
18.03.2019 20:32 Відповісти
Вы когда печатаете подобные статейки,занимаетесь пропагандой!И призываете всех тех,кто ещё не ограбил бюджет страны,на активное участие в данном деребане!Прямо таки просите.Идите пожалуйсто во власть,грабьте нас,грабьте.Мы именно для этого и пахали всю свою жизнь,чтобы вам и вашим деткам жилось безбедно,где нибудь на европейско-американских просторах!Не зря же безвиз выбивали из последних сил.А мы так уж и быть,будем получать 2500гр пенсии,голодать,пресмыкатся за субсидии и подыхать в страшных муках.Только бы вам,хапуги,жилось хорошо!
показати весь коментар
18.03.2019 20:16 Відповісти
Подайте на нього у міжнародний розшук.
показати весь коментар
18.03.2019 20:28 Відповісти
Его только за рыжую кацапсячую рожу утилизировать нужно
показати весь коментар
18.03.2019 20:33 Відповісти
За продажу Крыма 13 лет ?
показати весь коментар
18.03.2019 20:34 Відповісти
так тож в розницу! оптовики в Киеве сидят!)
показати весь коментар
18.03.2019 20:58 Відповісти
Надо было некоторых изменников уничтожить, как это делает "Моссад", остальные бы задумались.
Первого Аксёнова, Константинова и министра обороны Березенко, кажется, который перешёл на сторону окупантов.
показати весь коментар
18.03.2019 20:34 Відповісти
а вице-премьера правительства крыма опанасюк заочно еще не осудили...и ее дочери до сих пор радуют нас дуэтом своих талантов