11209 відвідувачів онлайн
18 880 218

Медведчук продає свій елітний маєток під Києвом, - ЦПК

Кум президента Росії Володимира Путіна і голова політради партії "Опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук продає свій маєток і землю під Києвом.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Центр протидії корупції, оголошення про продаж було розміщено в закритій групі ріелторів 14 березня.

Медведчук продає свій елітний маєток під Києвом, - ЦПК 01

Зазначається, що будинок-"хонка" площею 1125 квадратних метрів, оточений понад 30 га землі, розташований на березі річки Стугна в місті Українка Обухівського району Київської області.

Медведчук продає свій елітний маєток під Києвом, - ЦПК 02

Одна сотка володінь оцінена в 4,5 тисячі доларів. На території є причал, вертолітний майданчик, елінг, гостьовий будинок на 200 квадратних метрів і басейн.

Загальна вартість маєтку може сягати 360 мільйонів гривень.

Територія продається єдиним майновим комплексом, але на кадастровій карті вона розбита на дві ділянки.

Медведчук продає свій елітний маєток під Києвом, - ЦПК 03

Великою ділянкою, на 24,4 га, володіє ТОВ "Інвестиційна компанія "Спорт-Тур". Її кінцевим бенефіціарним власником є ​​дружина Медведчука Оксана Марченко.

Друга ділянка записана на ТОВ "Компанія з управління активами "МТІР Ессет Менеджмент", за якою стоять кілька кіпрських офшорних компаній.

Топ коментарі
+48
порошенківський кум щось відчуває...
показати весь коментар
19.03.2019 15:01 Відповісти
+28
Готується тікати на росію
показати весь коментар
19.03.2019 15:03 Відповісти
+27
Що вже втікають??
показати весь коментар
19.03.2019 15:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Кажись Витя собрался на лыжи вставать...
показати весь коментар
19.03.2019 17:38 Відповісти
я дивлюсь ********** слугі вже зрозуміли, що Петро Олексійович переможе і знову стане Президентом і тікають розуміючи, що розплата наближаеться?
показати весь коментар
19.03.2019 17:40 Відповісти
-)))))))))
показати весь коментар
20.03.2019 13:02 Відповісти
Це обмінний матеріал.СБУ повинна сидіти на хвості цього мерзотника.
показати весь коментар
19.03.2019 18:41 Відповісти
Потому что знает, что победит Порошенко на этих выборах, и мертведчука посадят наконец то
показати весь коментар
19.03.2019 18:43 Відповісти
Кто посадит? Петя? Или Петю?
показати весь коментар
19.03.2019 18:49 Відповісти
Вот это ты насмешил.....
показати весь коментар
19.03.2019 19:38 Відповісти
а ничо, шо шоколадный уже сидит у того на конце плотно и долго, с чего бы им пересаживаться?
показати весь коментар
19.03.2019 20:35 Відповісти
никуда оно не бежит , ему эти деньги не существенные и таких хонок у него не менее 10 по Украине . Бояться некого из кандидатов , разве что Гриценко , но народ опять продрочил шанс .
показати весь коментар
19.03.2019 18:58 Відповісти
Тільки за "длінную бєрєговую лінію" має бути порушена кримінальна справа і все зрівняно бульдозерами. У сусідів також. За їхній рахунок без відшкодування.
показати весь коментар
19.03.2019 19:02 Відповісти
Думаю ,что это для шоколадников это самый правильный рейтинг кандидатов в президенты
показати весь коментар
19.03.2019 19:35 Відповісти
"Бери шинель, вали домой!"
показати весь коментар
19.03.2019 19:41 Відповісти
Хороший знак. Давно пора этого пиии...... в рашку отправить.
показати весь коментар
19.03.2019 20:20 Відповісти
да и ваще, что то он начал в последнее время часто мелькать раздражённым по зомбоящику
показати весь коментар
19.03.2019 20:28 Відповісти
ой, а шо случилось? попутчика корефана не выберут в президенты на второй срок?
показати весь коментар
19.03.2019 20:30 Відповісти
что жопа подгорает
показати весь коментар
19.03.2019 20:35 Відповісти
непогана новина! схоже, готуються драпати на схід)))
показати весь коментар
19.03.2019 22:01 Відповісти
опасается бомбежек?
показати весь коментар
20.03.2019 00:13 Відповісти
Сторінка 3 з 3