9136 відвідувачів онлайн
2 326 15

Кабмін наділив себе повноваженнями призначення глави "Нафтогазу" без подання наглядової ради

Кабмін наділив себе повноваженнями призначення глави "Нафтогазу" без подання наглядової ради

Кабінет Міністрів України вніс зміни до статуту НАК "Нафтогаз України", наділивши збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови та членів правління без подання наглядової ради.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це свідчить оприлюднена 10 березня в газеті "Урядовий кур'єр" постанова №226 від 6 березня 2019 року.

Зазначається, що відповідні зміни внесено до положення про збори акціонерів і правління нової редакції статуту.

Кабмін також окремо прописав у документі, що день закінчення терміну дії контрактів із членами та головою правління є днем їх звільнення.

Новий статут також передбачає реформування НАК із публічного в приватне акціонерне товариство.

Нагадаємо, на засіданні Уряду 20 березня вирішили, що контракт з головою правління "Нафтогазу" Андрієм Коболєвим буде продовжено ще на рік, якщо він доб'ється збільшення видобутку українського газу, отримуватиме зарплату вдвічі меншу за нинішню та відмовиться від премій. Виконання цих умов уряд хоче перевіряти щомісяця.

Топ коментарі
+15
.................*...Новый устав также предусматривает преобразование НАК из публичного в частное акционерное общество.. .*.
...

..*ЖИТИ КРАСТИ ПО НОВОМУ -2 !? *
показати весь коментар
20.03.2019 17:52 Відповісти
+12
Вот так, постепенно, государственная собственность без всякой приватизиции , бесплатно попадает в чьи то руки.
показати весь коментар
20.03.2019 17:54 Відповісти
+8
Этот кабмин должен в полном составе отправиться на нары !
показати весь коментар
20.03.2019 17:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
.................*...Новый устав также предусматривает преобразование НАК из публичного в частное акционерное общество.. .*.
...

..*ЖИТИ КРАСТИ ПО НОВОМУ -2 !? *
показати весь коментар
20.03.2019 17:52 Відповісти
это всего лишь требования украинского законодательства, не более но главное крикнуть "ЗРАДА!"
показати весь коментар
20.03.2019 18:02 Відповісти
Якого *зеко-надательства * ?
Ту ПРокладку Нафтогаз . давно пора ліквідувати ..Що вона виробляє.. добуває ?
показати весь коментар
20.03.2019 18:06 Відповісти
ой, и заспамили -- да и за правду, молодцы.

чтобы не задавать вопросы про законодательства, надо больше читать
Нафтогаз -- не публичная кампания, потому как ее акции не ходят в свободном обращении.
Убрали слово "публичная", собственность никто не менял как был, так и остается государственным. Национальная акционерная кампания -- что не так?

То есть, если убрать головную кампанию, то будет куча дочерних добывающих, транспортирующих, разделяющих и обеспечивающих кампаний без единого центра управления? и это будет правильно
показати весь коментар
20.03.2019 19:25 Відповісти
Хош і запізно .але дам тобі відповідь з мого бачення ...Фірма (яка нічого не виробляє ) а просто ПРодає то - ПРокладка !.
.І ще здається ми йдемо до Європи і давали зобовязання зробити ринок газу * а не олігархічну *монопольку * яка встановлює ціни ..і качає бабло !!!

Де ринок газу .яким віщають *лапшу * лохторату ?
показати весь коментар
20.03.2019 20:00 Відповісти
Вот так, постепенно, государственная собственность без всякой приватизиции , бесплатно попадает в чьи то руки.
показати весь коментар
20.03.2019 17:54 Відповісти
Этот кабмин должен в полном составе отправиться на нары !
показати весь коментар
20.03.2019 17:54 Відповісти
А судьи кто?😉 Толку с наших эмоций? Они пару месяцев после майдана боялись, теперь беспредельничают по полной. Ручная оппозиция занята выборами.
показати весь коментар
20.03.2019 18:00 Відповісти
А сколько осталось жить этому кабмину.

Гройсман уже упакован, дочь в Великобритании

гонит свой бизнес.
показати весь коментар
20.03.2019 17:54 Відповісти
было ваше, стало наше...
показати весь коментар
20.03.2019 17:59 Відповісти
Небось и Пецику кроха абломилась....
🤗
показати весь коментар
20.03.2019 18:14 Відповісти
Горіт сарай - горі і хата
показати весь коментар
20.03.2019 18:15 Відповісти
дозвілу на короткоствол мені вже замало.
показати весь коментар
20.03.2019 18:17 Відповісти
а пока вся Украина молча наблюдает.
показати весь коментар
20.03.2019 18:15 Відповісти
Самонаделил...

Кабмін наділив себе повноваженнями призначення глави "Нафтогазу" без подання наглядової ради - Цензор.НЕТ 5886