Опалювальний сезон у Дніпрі завершиться 1 квітня
У Дніпрі першого квітня завершиться опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав виконувач обов'язків міського голови Дніпра Михайло Лисенко.
"Дозволити Комунальному підприємству "Теплоенерго" Дніпровської міської ради та іншим організаціям, що експлуатують комунальні виробничо-опалювальні котельні та теплові мережі у м. Дніпрі, закінчити опалювальний сезон 2018–2019 рр. 01.04.2019", - йдеться у тексті документа.
Таке рішення обумовлене підвищенням середньодобової температури повітря.
Топ коментарі
+5 сергей ронин
показати весь коментар
29.03.2019 10:35 Відповісти Посилання +2 Хавронников Степан
показати весь коментар
29.03.2019 10:44 Відповісти Посилання +2 ShepelTatiana
показати весь коментар
29.03.2019 11:06 Відповісти Посилання