9476 відвідувачів онлайн
1 475 15

Опалювальний сезон у Дніпрі завершиться 1 квітня

У Дніпрі першого квітня завершиться опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав виконувач обов'язків міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

"Дозволити Комунальному підприємству "Теплоенерго" Дніпровської міської ради та іншим організаціям, що експлуатують комунальні виробничо-опалювальні котельні та теплові мережі у м. Дніпрі, закінчити опалювальний сезон 2018–2019 рр. 01.04.2019", - йдеться у тексті документа.

Таке рішення обумовлене підвищенням середньодобової температури повітря.

Топ коментарі
+5
Он долбанулся? Смотрю погоду в Днепре - вторник +3 +8, среда +1 +4, четверг +3 +9 , это довольно холодно, какое отключение отопления
показати весь коментар
29.03.2019 10:35 Відповісти
+2
Нет отопления-нет оплатьі, и ето радует, а если вам холодно,то включите електрорадиатор
показати весь коментар
29.03.2019 10:44 Відповісти
+2
за электроэнергию платить надо. за халявное ЦО можно и не платить. оттуда и идет волна возмущений из-за отключения халявы.
показати весь коментар
29.03.2019 11:06 Відповісти

Завантаження...