9283 відвідувача онлайн

Для системи безпеки серверів ЦВК загроз немає, - Аваков

Для системи безпеки серверів ЦВК загроз немає, - Аваков

У Міністерства внутрішніх справ України немає підстав вважати, що система безпеки серверів Центральної виборчої комісії може бути дискредитована.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив глава МВС Арсен Аваков.

"Вперше у нас склалася ситуація, коли кіберполіція була допущена до Центральної виборчої комісії... Ми моніторимо цю ситуацію останні дві доби особливо активно: бачимо спроби з деяких IP-адрес проникнути у виборчу систему", - сказав він на брифінгу в ЦВК у понеділок.

За словами А.Авакова, ці спроби йдуть з РФ і Києва.

Водночас він заявив: "Фахівці ЦВК і наші фахівці дуже добре відпрацьовують захист і блокують ці адреси, і немає жодних підстав вважати, що систему буде дискредитовано".

Топ коментарі
+3
Аваков, бреше, вночі сервера ЦВК впали і прийом протоколів дільничних виборчих комісій зупинився! Чи самі сервера впали, чи їм хтось допоміг - наразі невідомо! В країні ідіотів все можливе! В Одеських тервиборчкомах люди сидять вже другу добу в чергах!
показати весь коментар
01.04.2019 16:59 Відповісти
+3
Авакян такой довольный как будто уже ему пообещали то же самое кресло и рюкзаки забудут.
показати весь коментар
01.04.2019 17:07 Відповісти
+2
Порохоботы сожалеют, что ребят из ВСУ проголосовавших против ПП не убила война. А потом они удивляются почему 15%

Для системы безопасности серверов ЦИК угроз нет, - Аваков - Цензор.НЕТ 39
показати весь коментар
01.04.2019 17:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Аваков, бреше, вночі сервера ЦВК впали і прийом протоколів дільничних виборчих комісій зупинився! Чи самі сервера впали, чи їм хтось допоміг - наразі невідомо! В країні ідіотів все можливе! В Одеських тервиборчкомах люди сидять вже другу добу в чергах!
показати весь коментар
01.04.2019 16:59 Відповісти
а що там за сервери? коли вся інфа) на папірцях з мокрими печатками іде?
показати весь коментар
01.04.2019 17:08 Відповісти
Сікрєтния...😎
показати весь коментар
01.04.2019 17:13 Відповісти
і не кажіть))), то шо сікрєєтіє), то так, просто - база даних там - по кількості дільниць -
щось 30 000 записів, оракал)))) хоч купили)))). чи все на дбайсе)))))))))
показати весь коментар
01.04.2019 17:17 Відповісти
ню, 30'000 дільниць по 39 канидадатів - то біля 1'200'000 записів. теж небагато... але вже не для дбайсу.
показати весь коментар
01.04.2019 17:46 Відповісти
так я кажу - оракл))), хоча можна і на дебайсе))), дивлячись, як базу) організуєш...
показати весь коментар
01.04.2019 17:49 Відповісти
за досвідом, аби отримати на систему сертифікат відповідності служби захисту без ораклу, треба в 2 рази більше і коду написати, і документації розписати. Легше купити ту довбану ліцензію хоч на 1 процесор, та в рази спростити проект. Теж думаю, що на оракле...
показати весь коментар
01.04.2019 17:59 Відповісти
та отож, там стільки грошей, шо можна все порішати), як не красти\пиляти бабло!
показати весь коментар
01.04.2019 18:33 Відповісти
Дільниці зачинились вчора о 20й. Зараз 17:41. І тільки у хворій уяві ігрюлі хтось в одеських тервиборчкомах сидить ДРУГУ добу, коли і перша доба підрахунку ще не закінчилась...
показати весь коментар
01.04.2019 17:43 Відповісти
Дільниці почали працювати 31 березня в 6.30 ранку, а зараз вже вечір 1 квітня, то яка доба пішла? Члени комісій мають сидіти та чекати поки не здадуть інформацію в окружну виборчу комісію, а там черга на кілька діб! Ідіоти не вміють організовувати вибори, бо вони ідіоти!
показати весь коментар
01.04.2019 18:22 Відповісти
я обновляла страницу голосования ЦИК часто и внезапно она стала недоступна на несколько минут.
показати весь коментар
01.04.2019 18:52 Відповісти
Спрацював захист від перевантаження сервера і Вам заборонили доступ до сервера! Таке стається, коли систему будують ідіоти і система не може витримати великого навантаження! Технології за якими працюють великі світові сервіси - Фейсбук, Гугль, Ютюб досі невідомі дикунам-ідіотам!
показати весь коментар
01.04.2019 19:03 Відповісти
Порохоботы сожалеют, что ребят из ВСУ проголосовавших против ПП не убила война. А потом они удивляются почему 15%

Для системы безопасности серверов ЦИК угроз нет, - Аваков - Цензор.НЕТ 39
показати весь коментар
01.04.2019 17:00 Відповісти
Скотобаза так дєржать,ніхто так не тягне до плінтуса,як ваша дубова кора головного мозку,ви самі знищите пєтра ще до другого туру,якщо вже і на ариію погнали,то це агонія і крах
показати весь коментар
01.04.2019 17:09 Відповісти
Ті,що проголосували за абєзьянуЗЄ,стріляють в спину патріотам.
показати весь коментар
01.04.2019 17:46 Відповісти
Для системы безопасности серверов ЦИК угроз нет, - Аваков - Цензор.НЕТ 457
показати весь коментар
01.04.2019 17:00 Відповісти
раньше, сбу этим занималась. даже странно как то - вон какой плохой Петя
показати весь коментар
01.04.2019 17:01 Відповісти
Кто тебе верит?!
показати весь коментар
01.04.2019 17:01 Відповісти
Для системы безопасности серверов ЦИК угроз нет, - Аваков - Цензор.НЕТ 4399
показати весь коментар
01.04.2019 17:01 Відповісти
Авакян такой довольный как будто уже ему пообещали то же самое кресло и рюкзаки забудут.
показати весь коментар
01.04.2019 17:07 Відповісти
Чета завидно стало Серверам...
А че на счет граждан??
🤔
показати весь коментар
01.04.2019 17:11 Відповісти
а шо, кибератаки ощущаете на свою тушку или разум? Обратитесь в районное отделение по защите от кибератак на разум граждан. Узнать легко - по табличке "Психоневрологический диспансер"...
показати весь коментар
01.04.2019 17:50 Відповісти
Ви звідти і пишите?
А правда, шо вам шапочки з фольги
видають??
🤗
показати весь коментар
01.04.2019 18:03 Відповісти