В Україні бракує лікарів первинної ланки, - Денісова

Про це під час засідання Кабінету Міністрів 2 квітня заявила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Моніторинг Уповноваженого свідчить, що сьогодні значна кількість людей позбавлена можливості укладення декларацій із сімейним лікарем, терапевтом і педіатром за місцем проживання. Причина - відсутність необхідної кількості лікарів первинної ланки надання медичної допомоги", - зазначила Денісова.
Топ коментарі
+8 Kats Feldkurat
показати весь коментар
03.04.2019 15:17 Відповісти Посилання +7 Слава Україні #442901
показати весь коментар
03.04.2019 15:14 Відповісти Посилання +6 Omic
показати весь коментар
03.04.2019 15:14 Відповісти Посилання