7383 відвідувача онлайн
1 869 119

В Україні бракує лікарів первинної ланки, - Денісова

Про це під час засідання Кабінету Міністрів 2 квітня заявила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Моніторинг Уповноваженого свідчить, що сьогодні значна кількість людей позбавлена можливості укладення декларацій із сімейним лікарем, терапевтом і педіатром за місцем проживання. Причина - відсутність необхідної кількості лікарів первинної ланки надання медичної допомоги", - зазначила Денісова.

Топ коментарі
+8
Уля сегодня сказала, что все врачи в шоколаде. Сами врачи говорят. что в .... Где бабки, Зин (с)
показати весь коментар
03.04.2019 15:17 Відповісти
+7
розумних людей взагалі завжди не вистачає. Зате депутатів аж переливає.
показати весь коментар
03.04.2019 15:14 Відповісти
+6
Отак рахворма
показати весь коментар
03.04.2019 15:14 Відповісти

Завантаження...