7761 відвідувач онлайн
748 17

Робоча група напрацювала 70% пропозицій до законопроекту щодо кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, - Кожем'якін

Робоча група напрацювала 70% пропозицій до законопроекту щодо кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, - Кожем'якін

Робоча група, створена на базі комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, протягом двох-трьох тижнів завершить підготовку законопроекту про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення.

Про це повідомив глава цього комітету Андрій Кожем'якін (фракція "Батьківщина"), передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Група працює. Ми вже напрацювали на 70% пропозицій до проекту щодо кримінальної відповідальності за незаконне збагачення. Ми доповідатимемо про це через дві-три тижні, вже матимемо результат", - сказав він.

Як повідомлялося, 27 лютого Конституційний суд України оприлюднив рішення про визнання неконституційною статті 368-2 Кримінального кодексу України (незаконне збагачення).

КС дійшов висновку, що ст. 368-2 не відповідає "вимогам чіткості, точності та однозначності, тому суперечить юридичній визначеності як складовій принципу верховенства права, закріпленого в статті 8 Конституції України".

Конституційний суд вказав, що конституційні приписи щодо презумпції невинуватості і неприпустимість притягнення особи до відповідальності за відмову давати свідчення або пояснення щодо себе, членів сім'ї чи близьких родичів мають застосовуватися рівною мірою до всіх осіб. Конституція України не допускає звуження або скасування цих гарантій щодо окремих категорій осіб.

У Європейському Союзі спростували доводи КС про цю статтю. Пізніше країни G7 закликали Україну повернути відповідальність за незаконне збагачення.

Топ коментарі
+6
Если эти твареныши таки останутся при власти они таких законов напринимают,что от Украины останется несколько областей.Остальными разживутся местные царьки.И хрен к ним докопаешся по поводу незаконного обогащения.Суки 5 лет эти ублюдки из всех делают идиотов и ни хрена не боятся.Как вообще можно принимать подобные законы в период предпологаемой смены власти?Пусть продолжают рассматривать закон о языке!Они же этим занимались 5 лет.Какого чёрта вы мракобесы творите?Ты посмотри,как торопятся.***,хоть кто нибудь есть,кто верит этим мразям?
показати весь коментар
08.04.2019 13:03 Відповісти
+4
Бо над цим працюють такі, як КГБіст Кожемякін.
показати весь коментар
08.04.2019 12:55 Відповісти
+4
Порошенко за годы своего президенства расширил и укрепил клептократию, коррупционеры в стране хозяева жизни, все в их руках, даже Конституционный суд. Они без проблем через Конституционный суд узаконили нахапаное. Решение КС об отмене уголовной отвественности за незаконное обогащение - вишенка на торте пятилетнего правления Порошенко, итог всех его "реформ".
показати весь коментар
08.04.2019 13:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а віз і нині там, де був 10 років тому.
показати весь коментар
08.04.2019 12:54 Відповісти
Бо над цим працюють такі, як КГБіст Кожемякін.
показати весь коментар
08.04.2019 12:55 Відповісти
Віз раптово з'явився там те було потрібно. Але порошенко зрозумів, що він більше не буде Президентом, і прибрав нормальний Закон про не законне збагачення за допомогою суддів Конституційного суду.
показати весь коментар
08.04.2019 13:22 Відповісти
А кто из депутатов Рады обратился в Конституционный суд об отмене уголовной отвественности за незаконное обогащение? И ведь отменили. Что Рада, что КС сборище коррупционеров.
показати весь коментар
08.04.2019 13:23 Відповісти
опять новые дела открывать...
а тех шо накрали,понять и простить ...
показати весь коментар
08.04.2019 13:24 Відповісти
Єдине запитання, чи побажають обранці народу проголосувати за те. щоб їх як мінімум 70% від складу ВР посадили.
показати весь коментар
08.04.2019 12:57 Відповісти
Если эти твареныши таки останутся при власти они таких законов напринимают,что от Украины останется несколько областей.Остальными разживутся местные царьки.И хрен к ним докопаешся по поводу незаконного обогащения.Суки 5 лет эти ублюдки из всех делают идиотов и ни хрена не боятся.Как вообще можно принимать подобные законы в период предпологаемой смены власти?Пусть продолжают рассматривать закон о языке!Они же этим занимались 5 лет.Какого чёрта вы мракобесы творите?Ты посмотри,как торопятся.***,хоть кто нибудь есть,кто верит этим мразям?
показати весь коментар
08.04.2019 13:03 Відповісти
"....и начинаем нашу песню мы с начала!"
показати весь коментар
08.04.2019 13:04 Відповісти
до отпуска хоть успеют или как всегда?
показати весь коментар
08.04.2019 13:09 Відповісти
та їм треба з відпустками поспішити бо, вже чергові вибори в Раду на носі.
показати весь коментар
08.04.2019 14:08 Відповісти
Порошенко за годы своего президенства расширил и укрепил клептократию, коррупционеры в стране хозяева жизни, все в их руках, даже Конституционный суд. Они без проблем через Конституционный суд узаконили нахапаное. Решение КС об отмене уголовной отвественности за незаконное обогащение - вишенка на торте пятилетнего правления Порошенко, итог всех его "реформ".
показати весь коментар
08.04.2019 13:09 Відповісти
Хреново працюєте відносно своєї зарплати.
показати весь коментар
08.04.2019 13:32 Відповісти
Ну, коли приймали закони про вивіз грошей чи відмінили декларування закордонного майна та активів то, відпрацьовували по повній.
показати весь коментар
08.04.2019 14:06 Відповісти
А зачем так много предложений?Вопрос чиновнику-откуда Мерседес,вертолёт и дворец,ответ чиновника-не знаю,нашёл,в лотерею выиграл,бабушка подарила.Ну всё-полная конфискация и 25 лет тюрьмы
показати весь коментар
08.04.2019 13:33 Відповісти
це, не конституційно.
показати весь коментар
08.04.2019 14:07 Відповісти
Хлопці, а може не треба, скільки вам криворуким тут вже залишилося? Ви ж зроду нічого путнього своїми руками не робили?
показати весь коментар
08.04.2019 14:05 Відповісти
какой криминал? конфискация без суда как в англии и сша. не смог обосновать откуда взял дворец или милион, отобрали в бюджет и все. а то сейчас начнут следствие 10 лет потом суд 20 лет