7071 відвідувач онлайн

Підготовку за стандартами НАТО пройшли 20 тис. військовослужбовців ЗСУ, - Полторак

Підготовку за стандартами НАТО пройшли 20 тис. військовослужбовців ЗСУ, - Полторак

Міністр оборони Степан Полторак розповів про результати співпраці української армії з інструкторами країн НАТО.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

"Сьогодні ми з моїм колегою - Міністром охорони краю Литовської Республіки, підписали Меморандум про постійне перебування спеціалістів Литви в Україні для того, щоб проводити спільні тренування і навчання. Завдяки нашим партнерам по НАТО в нас на постійній основі перебувають спеціалісти зі США, Великої Британії, Литви та інші спеціалісти, які допомагають нам готувати висококваліфікованих військових. Таку військову підготовку за стандартами Альянсу пройшли майже 20 тисяч військовослужбовців ЗС України", - повідомив Полторак.

Він наголосив, що чисельність навчань, які ЗСУ проводять спільно з партнерами Альянсу, збільшилася в десятки разів.

"Ми рухаємось вперед у питаннях, пов’язаних з взаємосумісністю, в нас сьогодні є можливість проводити спільні навчання у наших навчальних Центрах з нашими партнерами зі США, Литви, Великої Британії. На одній обстановці з єдиними завданнями з єдиним замислом, і це дуже ефективно", - сказав міністр.

Полторак також зазначив, що озброєння, яке Україна розробляє або закуповує, абсолютно інтегроване в стандарти НАТО. Зокрема, ракетний комплекс також повністю інтегрований до стандартів Альянсу.

Топ коментарі
+5
Естественно. И конечно же при Януковиче разваливавшем армию не работал Петро Алексеевич министр экономики.
показати весь коментар
12.04.2019 01:50 Відповісти
+5
с пети никто вины не снимает - были проколы и большие...
но даже ето не причина выбирать обезьяну.
короче поживем, в цирк пойдем...
показати весь коментар
12.04.2019 03:06 Відповісти
+3
Учитесь парни, а то скоро может и этого не будет...
показати весь коментар
12.04.2019 01:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А при януковичі знищували армію. Чого порівнювати часи Порошенка, коли є така професійна підготовка ЗСУ з НАТО?
показати весь коментар
12.04.2019 01:45 Відповісти
Естественно. И конечно же при Януковиче разваливавшем армию не работал Петро Алексеевич министр экономики.
показати весь коментар
12.04.2019 01:50 Відповісти
Багато хто працював тоді, але за армію тоді відповідав міністр оборони, СБУ та янукович.
показати весь коментар
12.04.2019 01:57 Відповісти
Работал....... с марта по октябрь 2012 года. При этом министром экономического развития. Ну прям-таки ключевая фигура в происходившем в МО.
показати весь коментар
12.04.2019 02:32 Відповісти
Дійсно, що на армію, військові контракти... жодним чином не міг впливати. От так зеклоботи аргументують🤔
показати весь коментар
12.04.2019 02:36 Відповісти
А в ЮАР был апартеид
показати весь коментар
12.04.2019 01:54 Відповісти
Був. Але тут це спам.
показати весь коментар
12.04.2019 01:56 Відповісти
Учитесь парни, а то скоро может и этого не будет...
показати весь коментар
12.04.2019 01:50 Відповісти
А шо будет?
показати весь коментар
12.04.2019 01:53 Відповісти
армату будут пихать по красной площади московии
показати весь коментар
12.04.2019 01:54 Відповісти
********* пыль глотать
показати весь коментар
12.04.2019 01:57 Відповісти
От ви звідки ведете пропаганду! 🤗
показати весь коментар
12.04.2019 01:58 Відповісти
о тут согласен - такая срань и сама не поедет и с места не сдвинешь
показати весь коментар
12.04.2019 02:00 Відповісти
Не будут они ничего толкать,они их будут сжигать
показати весь коментар
12.04.2019 02:04 Відповісти
фанера таки совсем неплохо горит...
к каждой засрате должен прилагаться тягач - надеюсь ето забито
в кацапской то - иначе ета тварь не двигается...
показати весь коментар
12.04.2019 02:10 Відповісти
А так как уже было...
показати весь коментар
12.04.2019 01:55 Відповісти
Небо налетит на небесную ось!всё будет Украина,не бздите рошеновці)без свиней просто)
показати весь коментар
12.04.2019 01:59 Відповісти
not bad, not bad at all....
показати весь коментар
12.04.2019 01:54 Відповісти
ничего, скоро будете готовиться переставать стрелять
показати весь коментар
12.04.2019 02:01 Відповісти
не надейся ушатый - вас, казлин потных, в Украине будут жмурить всегда и все.
сами нарвались....
показати весь коментар
12.04.2019 02:05 Відповісти
А він правду сказав, бо це слова Закломойського. До таких дій може призвести вибір деяких військових, які проголосують за нього.
показати весь коментар
12.04.2019 02:10 Відповісти
любой выбор украинцев - Украина уже никогда не будет под кацапней.
даже если веселый нарик...
показати весь коментар
12.04.2019 02:13 Відповісти
Але при цьому можливо мати багато неприємних речей, як приклад - вільний в'їзд російських артистів та різних кацапів...
показати весь коментар
12.04.2019 02:18 Відповісти
может и скорее всего будет, если веселый наркот 22го,
но украинцы умеют сказать свое нет, шо двухвекторному, шо зеку..
надо будет - и нарику скажут, просто будет очень жаль потерянного времени,
возвращаться назад и начинать все сначала...
показати весь коментар
12.04.2019 02:25 Відповісти
понятно что наркомана можно будет толпой изгнать как яныка в свое время, только в этот момент получится страна без главнокомандующего и ху"ло точно воспользуется моментом оттяпав еще пару областей.
показати весь коментар
12.04.2019 02:32 Відповісти
Ні. Буде не так. ***** просто... Ага, флажок вижу.
Будет не так. Ху..ло просто созовет заседание ООН на котором заявит что Украина не состоялась как страна.И поделят. Закарпатье- Венгия, западная- Польша. Европа будет счастлива разрешить ему ввести войска и навести порядок на оставшейся територии.
показати весь коментар
12.04.2019 07:06 Відповісти
Боюся, що на "ні" треба час і величезні зусилля. Тому для України Зекломойський є втратою часу.
показати весь коментар
12.04.2019 02:39 Відповісти
чисто мои предположения, Али - если 21го вован?
за Укарину просто тихо и вежливо забудет запад как минимум на 5 лет...
показати весь коментар
12.04.2019 02:40 Відповісти
Я вже писав, що Зекломойський має більші шанси. Тому після цього буде його несприйняття та значне фінансове падіння. Далі його прихильникі зрозуміють кого обрали, але для них стане ще гірше. Через деякий час вінвкраде гроші та зникне в іншій країні.
показати весь коментар
12.04.2019 02:45 Відповісти
стекломойского уже очень хочут видеть в амерском суде чисто на присесть.

пример манафорта обнадеживает.
и если вылупыш стекломойского будет Президентом Украины? - отношение будет соответствующее...
все все понимают - среди толстый дядей дураков нет....
показати весь коментар
12.04.2019 02:48 Відповісти
*толстыx
показати весь коментар
12.04.2019 03:03 Відповісти
если честно, то я не представляю шо должно произойти, шо бы петя победил во 2м туре...
но надеюсь на здравый смысл украинцев, идущих к урнам - больше не на кого.
те кто не голосовал в 1м туре должны поднять задницы и голоснуть.
запад Украины? ау? - то к Вам, шановни пани та паны в першу чергу...
показати весь коментар
12.04.2019 02:54 Відповісти
Окрім здорового глузду є критичні помилки Порошенка - безконтрольне підвищення цін на комуналку та кадрова політика. Тому визнаю, що для багатьох вартість комуналки дорожче за існування Незалежної України. Отака х... малята, любі хлопчики й дівчата. 😏
показати весь коментар
12.04.2019 02:59 Відповісти
с пети никто вины не снимает - были проколы и большие...
но даже ето не причина выбирать обезьяну.
короче поживем, в цирк пойдем...
показати весь коментар
12.04.2019 03:06 Відповісти
от не понимаю я мотивацию тех, кто голоснет за зелю.

може пропустил шо, не в струе, просветите,
шо такое славное от пана вовы зеголосняки ожидают, шо согласны его на 5 лет?
показати весь коментар
12.04.2019 03:36 Відповісти
скайнет, порохнет становится самоуправляемой системой в 2 часа 14 минут, 14 числа. Все по Кемерону
показати весь коментар
12.04.2019 02:07 Відповісти
Гении -сначала в начале войны убрали генералов с хорошей натовской подготовкой таких как адмирал Кабаненко и Смешко и прочих а тогда заявили что будут готовить по стандартам НАТО ни хрена в этом не понимая,хорошо что хоть союзники дали инструкторов.
показати весь коментар
12.04.2019 07:17 Відповісти
І що - тепер можуть тримати щит Європейської цивілізації голіруч?
показати весь коментар
12.04.2019 13:53 Відповісти
Все сделал Янукович
А до него не дерибанили все молча имели свою дольку
в США производят все фирмы до полковника
Дальше только делают вид