9417 відвідувачів онлайн
4 302 51

Біля будівлі посольства РФ у Києві вибухнув високовольтний кабель

У поліцію надійшла інформація про вибух біля будівлі посольства РФ в Солом'янському районі столиці. З'ясувалося, що вибухнув високовольтний кабель. Унаслідок вибуху ніхто не постраждав.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на відділ комунікації поліції Києва.

"Поліцейські розпочали перевірку, а відтак отримали інформацію від представників "Київенерго", що у цьому квадраті відбувся розрив високовольтного кабелю, який належить Південно-Західній залізниці", – сказано в сообщении.

Унаслідок події ніхто не постраждав, лише пошкоджена бруківка. Нині перевіряється інформація щодо знеструмлення терміналу та шляхопроводу. 

Топ коментарі
+20
даже высоковольтные кабеля не выдерживают кацапов
показати весь коментар
13.04.2019 12:17 Відповісти
+12
Видимо, кабель был непростой и совсем не случайно взорвался.....может уменьшиться количество постов за клоЗЕта и т.д....
показати весь коментар
13.04.2019 12:18 Відповісти
+9
Проведение!!!
показати весь коментар
13.04.2019 12:16 Відповісти

Завантаження...