Біля будівлі посольства РФ у Києві вибухнув високовольтний кабель

У поліцію надійшла інформація про вибух біля будівлі посольства РФ в Солом'янському районі столиці. З'ясувалося, що вибухнув високовольтний кабель. Унаслідок вибуху ніхто не постраждав.
Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на відділ комунікації поліції Києва.
"Поліцейські розпочали перевірку, а відтак отримали інформацію від представників "Київенерго", що у цьому квадраті відбувся розрив високовольтного кабелю, який належить Південно-Західній залізниці", – сказано в сообщении.
Унаслідок події ніхто не постраждав, лише пошкоджена бруківка. Нині перевіряється інформація щодо знеструмлення терміналу та шляхопроводу.
Топ коментарі
+20 Igor Cherniavskyi
показати весь коментар
13.04.2019 12:17 Відповісти Посилання +12 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
13.04.2019 12:18 Відповісти Посилання +9 Огусто
показати весь коментар
13.04.2019 12:16 Відповісти Посилання