11695 відвідувачів онлайн

"1+1" покаже в "день тиші" фільм і шоу з участю Зеленського

20 квітня, за день до другого туру голосування на виборах президента України, телеканал "1+1" покаже шоу та фільм з участю кандидата в президенти України Володимира Зеленського.

Програму передач на 20 квітня опубліковано на сайті каналу, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зокрема, випуски програми "Вечірній квартал" "1+1" має намір показати двічі. У програмі також зазначено фільм "Я, ти, він, вона". У ньому Володимир Зеленський зіграв одну з головних ролей.

Також в ефір вийдуть передачі "Розсміши коміка" і "Чистоnews". Зеленський не бере участі в цих шоу, але вони зроблені його студією "Квартал 95".

1+1 покаже в день тиші фільм і шоу з участю Зеленського 01

Отже, 5 із 9 ефірів, запланованих на телеканалі зранку і до опівночі "дня тиші", передбачають участь Володимира Зеленського або зняті його студією.

Нагадаємо, 30 березня, в "день тиші" перед першим туром виборів президента України, "1+1" показував проекти "95 кварталу" та документальний фільм "Рейган", де Зеленський озвучував 40-го президента США Рональда Рейгана, який до кар'єри політика був актором.

У відповідь на критику група "1+1 медіа" тоді заявила, що "не порушує законодавство, показуючи пана Зеленського як актора, так само, як і канали групи "1+1 медіа" або інші канали можуть транслювати події з участю президента під час виконання обов'язків глави держави, наприклад міжнародних зустрічей".

Відповідно до частини 2 статті 57 закону "Про вибори президента України", передвиборча агітація закінчується о 24:00 останньої п'ятниці перед днем виборів.

За офіційними результатами першого туру виборів президента України, за Володимира Зеленського проголосували 30,24% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка - 15,95% виборців. Другий тур відбудеться 21 квітня.

Топ коментарі
+99
Лохторат не должен забывать Голобородька ни на сутки. Иначе ломка.
показати весь коментар
13.04.2019 16:25 Відповісти
+70
"1+1" покажет в "день тишины" фильм и шоу с участием Зеленского - Цензор.НЕТ 3965
показати весь коментар
13.04.2019 16:29 Відповісти
+57
"1+1" покажет в "день тишины" фильм и шоу с участием Зеленского - Цензор.НЕТ 3564
показати весь коментар
13.04.2019 16:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Дайте мне 1+1 и я сделаю из вас зебилов!
показати весь коментар
13.04.2019 19:54 Відповісти
Гыгыкающий кретинизм превратился в навязчивую пропаганду.
показати весь коментар
13.04.2019 19:58 Відповісти
"1+1" покаже в "день тиші" фільм і шоу з участю Зеленського - Цензор.НЕТ 6593
показати весь коментар
13.04.2019 20:23 Відповісти
"1+1" покаже в "день тиші" фільм і шоу з участю Зеленського - Цензор.НЕТ 7610
показати весь коментар
13.04.2019 20:38 Відповісти
https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA/?__tn__=kC-R&eid=ARBNL4QIFd5BsEnXyfvk-nx1Xubt64KNv5U09c0tNQTWiDSI4C15iS2ABTFItB6ZSRha_ZhlLaRtxNxn&hc_ref=ARTWK-nMMcirpKD5Ob663nW6xZEY7yBmzuwEoahNAWaVImWpFfJ2ReLq_yEr20DTu7E&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARD2FN-VQ9Nt5fs5lpe33wL9eJRQXjKQdvnMErtGE9Y9LSC1ajydniBvcNzVD073nY8XjZX2SZrEGkTlWEyokCavrt9drX0dbBQfEOsfRgGoUfFUmgJ-_3_0uLmnj8WN0jatb2D4GzpG-6fKxtZqU6QnbTz-jGeZDo3ptPgxwa5L78NIfMsWsS3xCiZIDrS_piWWg6yzbvKQOtHuZ1QZYWAQXxvs7rurLJi0_XmAC4PUReVQYiX4VZ4Y_2gtyap8j3DzcdH_cqprSsIZhaKfIt3cxfpBDZUCB-64lrSbo5Z5tmqPANNA7BisdP1RWZIKi8OjXjRkrA0JXyX6e6jBdQ Міністерство оборони України
https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA/posts/2287451344650691?__xts__%5B0%5D=68.ARD2FN-VQ9Nt5fs5lpe33wL9eJRQXjKQdvnMErtGE9Y9LSC1ajydniBvcNzVD073nY8XjZX2SZrEGkTlWEyokCavrt9drX0dbBQfEOsfRgGoUfFUmgJ-_3_0uLmnj8WN0jatb2D4GzpG-6fKxtZqU6QnbTz-jGeZDo3ptPgxwa5L78NIfMsWsS3xCiZIDrS_piWWg6yzbvKQOtHuZ1QZYWAQXxvs7rurLJi0_XmAC4PUReVQYiX4VZ4Y_2gtyap8j3DzcdH_cqprSsIZhaKfIt3cxfpBDZUCB-64lrSbo5Z5tmqPANNA7BisdP1RWZIKi8OjXjRkrA0JXyX6e6jBdQ&__tn__=-R 33 mins ·

У зв'язку з численними запитами журналістів щодо відповіді на звернення народних депутатів України Бригинця О.М., Мамчура Ю.В., Чорновол Т.М., Бондаря М.Л., Міністерство оборони України повідомляє, що Генеральним штабом Збройних Сил України було проведено перевірку щодо перебування громадянина Зеленського Володимира Олександровича на військовому обліку у ЗС України.
Інформуємо, що громадянин Зеленський В.О. перебуває на військовому обліку військовозобов'язаних у Металургійно-Довгинцівському об'єднаному районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки міста Кривого Рогу з 22.12.2008 року і по теперішній час, військове звання - солдат, військово-облікова спеціальність - діловод діловодства.
Придатний до військової служби.
Військову службу у ЗС України не проходив.
Для призову під час мобілізації громадянину Зеленському В.О. надсилалися повістки: 15.04.2014, 23.06.2014, 15.08.2014, 10.05.2015 за адресою, визначеною у його облікових документах.
Громадянин Зеленський В.О. до військового комісаріату за його викликом не прибував.
показати весь коментар
13.04.2019 20:43 Відповісти
ибо ср*ть он хотел на закон Украины,
а вот после 21 числа - всё будет "по закону", ЗУБ ДАЮ !!!.
показати весь коментар
13.04.2019 21:06 Відповісти
КТО ЭТОГО ДЕБИЛА ИЗБИРАТЕЛИ ??????? НЕУЖЕЛИ У НАС СТУДЕНТЫ ВСЕ ОБКУРЕНЫ ?????
показати весь коментар
13.04.2019 22:39 Відповісти
беззаконники и безбожники
показати весь коментар
13.04.2019 21:48 Відповісти
а что ЦИК молчит?
показати весь коментар
13.04.2019 21:50 Відповісти
Никого из АП не будут показывать по ТВ?
показати весь коментар
13.04.2019 22:06 Відповісти
а когда петя принародно оскорбляет, поливает грязью и обзывает Зеленского - это хорошо? да за это морду бить надо! вот мы пети и набьем 21 апреля по полной программе за все, что он сделал с нами и страной!
показати весь коментар
13.04.2019 22:43 Відповісти
А Коломойському завжди було наплювати на закони України. Тут він звик робити що заманеться. А коли попробували заставити жити як за Заході, він проголосив війну такій державі. Тепер побачимо, чи зміг він одурити цілий народ.
показати весь коментар
13.04.2019 22:58 Відповісти
Откуда столько порохоботов при поддержке Пороха на уровне 15%? С накрутками, подкупом и фальсификациями?
показати весь коментар
13.04.2019 23:33 Відповісти
это нанятые за три копейки. есть инфа, что хотели сделать серьёзную фабрику, как пригожина, но денег пожалели, и много растащили. теперь набирают всякий сброд а похлёбку.
показати весь коментар
13.04.2019 23:52 Відповісти
Та заметно по их тупизне... но пусть пишут. Читающие комментарии просто поражены такой грязью от барыги на будущего президента.
показати весь коментар
14.04.2019 01:56 Відповісти
петюня прикупил пару ботоферм))
показати весь коментар
14.04.2019 00:00 Відповісти
Так порох давно уже залез а государственный канал и платит этим лоботрясам...
показати весь коментар
14.04.2019 01:53 Відповісти
...залез а государственный карман...
показати весь коментар
14.04.2019 01:54 Відповісти
всё законно.
показати весь коментар
13.04.2019 23:50 Відповісти
Я вчера по этому поводу давал комментарий.Повторюсь....Посидите в тишине,подумайте под Квартал 95.....А че после дебатов (если они состоятся) будет о чем подумать...Если есть чем думать.
показати весь коментар
14.04.2019 00:01 Відповісти
Смотрите лучше Дизель ШОУ.На много приятней и профессиональней.
показати весь коментар
14.04.2019 00:10 Відповісти
...Дизель за шоколадного?
показати весь коментар
14.04.2019 11:37 Відповісти
Так выключите все передачи на всех каналах. Фильмы нельзя смотреть, а 5-прямоанальный можно?
показати весь коментар
14.04.2019 01:52 Відповісти
"Интеллектуальное шоу" да уж...((
показати весь коментар
14.04.2019 02:40 Відповісти
лично мамчур, который шел с голыми руками на автоматы оккупантов... прискорбно, что из офицера (если он был им) мамчур превратился в низость... парашенковскую низость... но так как мамчур офицер оловянный, то чести у него не было, нет и не будет... потому что офицеры с честью после таких заявлений должны стреляться... а он "депутат"...
показати весь коментар
14.04.2019 06:02 Відповісти
Это ничто по сравнению с фильмом про Рейгана, озвученым Зеленским, и показаным в день тишины.
показати весь коментар
14.04.2019 11:38 Відповісти
Сторінка 5 з 5