10130 відвідувачів онлайн
1 616 31

Данилишин: Події з "Приватбанком" суттєво на курс не вплинули

Данилишин: Події з "Приватбанком" суттєво на курс не вплинули

Рішення суду про визнання націоналізації "Приватбанку" незаконним суттєво не вплинуло на курс національної валюти України. Станом на середину 19 квітня гривня на міжбанківському ринку зміцнилася.

Про це повідомив в Facebook голова ради Національного банку України Богдан Данилишин, передає Цензор.НЕТ.

"Наразі події навколо Приватбанку суттєво на курс не вплинули. Міжбанк сьогодні відкрився середніми котировками на купівлю продаж 26,85/ 26,95, але близько 11:00 котировки опустились до 26,86/26,90", - повідомив Данилишин.

Він зазначив, що курс валют на готівковому ринку відреагував дещо сильніше і долар в обмінниках торгується за вищим курсом.

"Вважаю, що і надалі "Приватбанк" має працювати в стабільному злагодженому режимі. Крім того, що в подальшому обов’язково буде апеляційний розгляд, який може розтягнутися на ряд років. Судовий спір не стосується вкладників Банку, а тільки теперішніх власників та колишніх акціонерів", - додав Данилишин.

Як повідомлялося, глава Національного банку Яків Смолій заявив, що поки не можна спрогнозувати, як рішення суду про визнання націоналізації "Приватбанку" незаконною вплине на курс гривні, але коливання вже відчутні.

Нагадаю, Кабінет міністрів України за пропозицією НБУ і колишніх акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, 18 грудня 2016 року прийняв рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови.

Окружний адмінсуд Києва 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною.

Нацбанк і Мінфін заявили, що подадуть апеляцію після офіційного оприлюднення рішення суду і впевнені у своїй правоті.

Топ коментарі
+5
Точнее "пока не повлияли"...
показати весь коментар
19.04.2019 16:29 Відповісти
+4
ага! в 2 часа мяса на шашлык в уже магазине небыло, збиднили выгребли все! пробки, в супермаркет не припаркуешься, у збиднилых телеги лопаются от продуктов.
показати весь коментар
19.04.2019 16:39 Відповісти
+3
соя облом Данилишин: События с "Приватбанком" существенно на курс не повлияли - Цензор.НЕТ 78
показати весь коментар
19.04.2019 16:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Попереду два дні вихідних коли міжбанк не працює і чорний ринок може робити все що завгодно, а людям немає на що орієнтуватись бо торгів на міжбанку немає! Потрібно продовжити роботу банків та міжбанку на вихідні!
показати весь коментар
19.04.2019 16:28 Відповісти
https://www.facebook.com/officialsavchenko/videos/421564095286995/ Олександр Савченко екс директор **** екс заступник Голови НБУ про події навколо Приватбанку.
показати весь коментар
19.04.2019 16:32 Відповісти
Новини з кацапського сайту?
показати весь коментар
19.04.2019 16:40 Відповісти
саме так
показати весь коментар
19.04.2019 16:46 Відповісти
Точнее "пока не повлияли"...
показати весь коментар
19.04.2019 16:29 Відповісти
А вам очень хочется, чтобы повлияли и Украину "потрусило"?
показати весь коментар
19.04.2019 16:44 Відповісти
люди збідніли,на долари у Українців немає гривен))
показати весь коментар
19.04.2019 16:30 Відповісти
ага! в 2 часа мяса на шашлык в уже магазине небыло, збиднили выгребли все! пробки, в супермаркет не припаркуешься, у збиднилых телеги лопаются от продуктов.
показати весь коментар
19.04.2019 16:39 Відповісти
Був сьогодні у "Сільпо",м"яса навалом,парковка пуста,одинокі покупці більше дивляться ніж купують.
показати весь коментар
19.04.2019 16:42 Відповісти
АДРЕС?
показати весь коментар
19.04.2019 16:44 Відповісти
Любой магазин зайди, прилавки забиты.
показати весь коментар
19.04.2019 16:46 Відповісти
Місто Краматорськ,вул Олекси Тихого.
показати весь коментар
19.04.2019 16:46 Відповісти
3,14 ЗДУНЯРА!
показати весь коментар
19.04.2019 18:29 Відповісти
Эти строчки я уже раньше читал. Бодренько так.
показати весь коментар
19.04.2019 16:49 Відповісти
Наш народ, он особенный по части садо-мазо. Сначала ( не буду говорить кто, не он один, естесна) позволили построить бене башню выше императорского замка. потом загнали туда госструктуры ( кто не тому пи, помните?) а когда башня ваще положила на империю начали --ой-вэй, не по еврейски это как-то. А почему было не устраивать паритет, хотябы тем, что бы гос предприятия обслуживались только в гос банках?
показати весь коментар
19.04.2019 16:32 Відповісти
такие дела не могут не отражатся на курсе,тем более судебные и тем более государственного банка
показати весь коментар
19.04.2019 16:32 Відповісти
Только как отражаться.
показати весь коментар
19.04.2019 16:51 Відповісти
запомни сегодняшний курс через месяц сравним
показати весь коментар
19.04.2019 17:08 Відповісти
то шо все харашо - пусть забирают?) зебили не против скинуться по сотке евров для коломойского?
показати весь коментар
19.04.2019 16:34 Відповісти
о региональные кадры повылазили - а ведь сидели тихо,5 лет, как мышки в норках
показати весь коментар
19.04.2019 16:35 Відповісти
Чуму,Міністр Економіки уряду Азірова п"ять років Україну грабував))
показати весь коментар
19.04.2019 16:43 Відповісти
эт начало-впереди большущий передел от "бабушки"-овощ срок не досидел,досидит ли клоун?
показати весь коментар
19.04.2019 16:40 Відповісти
соя облом Данилишин: События с "Приватбанком" существенно на курс не повлияли - Цензор.НЕТ 78
показати весь коментар
19.04.2019 16:42 Відповісти
Ну що, прийшли до того, з чого почали - суддівська система нереформована, поліція - персональна охорона корупції й олігархів. Зате Петя приніс Томос. Скільки заплатив?
показати весь коментар
19.04.2019 16:42 Відповісти
В обед 27,00 - 27,30
показати весь коментар
19.04.2019 16:46 Відповісти
Ага. Забере Беня Приват і доллар стане по вісім. Чекайте.
показати весь коментар
19.04.2019 16:47 Відповісти
По вісім'ю вісім.
показати весь коментар
19.04.2019 17:19 Відповісти
Пока не повлияли!Еще все впереди, надейся и жди)))
показати весь коментар
19.04.2019 16:59 Відповісти
Ты, мудак, это МВФ объясни, посмотрим, куда они тебя пошлют.
На сотрудничестве с МВФ ставим крест и готовимся к курсу гривны по сто.
показати весь коментар
19.04.2019 17:44 Відповісти
...не повлияли... но я уже всю наличку в гривне конвертировал в зеленые, а то что то мне зелевовану не верится.Какой то он мутный.
показати весь коментар
19.04.2019 17:49 Відповісти