5842 відвідувача онлайн

Дебати на "Олімпійському" відбулися спокійно й організовано, - МВС

У Міністерстві внутрішніх справ заявляють, що дебати кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського на НСК "Олімпійський" відбулися спокійно й організовано.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Від зазначив, що на стадіоні були присутні 22 тис. громадян.

"У нас немає потерпілих, все пройшло організовано в питанні гарантування безпеки", - сказав він.

"Порушень не зафіксовано, крім кількох десятків громадян, яких ми не пропустили", - додав у свою чергу глава Нацполіції Сергій Князєв.

Топ коментарі
+10
https://www.facebook.com/dubinsky.pro/?__tn__=kCH-R0.g&eid=ARAU60OdYdaTfdxXrNNh91EyNzBzP6Gp326xcDl-jkIIs_lqnJmBPyDp4vc1QtpzQF2CBgylFzDM6rRW&hc_ref=ARQVrx1_1vz8jIwgkFy37S7XcrZUd06rEdazgCSAJG73vdeAyzaGUYX4WV0IShfVozQ&fref=nf&__xts__%5B0%5D=68.ARDWrO6LnY4CF3V2KFs_33_e3RIOhxQ8m8naNJtUBH7wpEhj0wKxiSP0_6OViBU3yZJ75e3UKIhOl1OLvkk1rk0VYYJ3KzvPsk7YprbKgr93UjxX0WnX99d2rFba4IRK6EMfDlpDBg3MPr7v6VpnxIqlmHninKi_39Arh80vTdjUqbaVQOfNRiyt4ULYZSds63UHWwjtf3Wz5YRnE94gqnSI5DSmFUHgfFmOgehLP8OMNmJmvdMopRlWGb60KDFhBfplpooG26cbWj3rP9C5MQNHhqn1UZrnpEy7b7YmvP-o9cHpDpT8i-PkD3Cnu7St_k1jGZKRcBGw2b7HqA Dubinsky

За Зеленского, который задебал Порошенко https://www.facebook.com/hashtag/%D0%B4%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B0%D0%B5%D1%82?source=feed_text&epa=HASHTAG&__xts__%5B0%5D=68.ARDWrO6LnY4CF3V2KFs_33_e3RIOhxQ8m8naNJtUBH7wpEhj0wKxiSP0_6OViBU3yZJ75e3UKIhOl1OLvkk1rk0VYYJ3KzvPsk7YprbKgr93UjxX0WnX99d2rFba4IRK6EMfDlpDBg3MPr7v6VpnxIqlmHninKi_39Arh80vTdjUqbaVQOfNRiyt4ULYZSds63UHWwjtf3Wz5YRnE94gqnSI5DSmFUHgfFmOgehLP8OMNmJmvdMopRlWGb60KDFhBfplpooG26cbWj3rP9C5MQNHhqn1UZrnpEy7b7YmvP-o9cHpDpT8i-PkD3Cnu7St_k1jGZKRcBGw2b7HqA&__tn__=%2ANKH-R0.g #Дубинскийотвечает
Петю впервые за 5 лет вывели на реальный разговор с человеком, который говорит ему гадости, а снять шапку или дернуть за нос его нельзя.

После дебатов гаранта можно смывать в унитаз как использованный к_ндом.
Больше смысла о нем говорить нет,ну разве что в материалах уголовного дела.
Хотя, признаться, я думал будет ещё хуже)))
показати весь коментар
19.04.2019 22:46 Відповісти
+8
Зелибобы мы будем на цензоре всегда))) теперь просто будем ржать с зебыдло, которое думает что без пороха 22 апреля наступит зелёный рай)))
показати весь коментар
19.04.2019 22:45 Відповісти
+7
Петя отравился таки новичком- Зеленский смог усадить петю на шпиль...
показати весь коментар
19.04.2019 22:48 Відповісти

Завантаження...