5509 відвідувачів онлайн
2 647 17

Поліцію Одеської області очолив колишній керівник поліції Харківщини Бех

Нового керівника Одеської обласної поліції представили перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та голова Нацполіції Сергій Князєв, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу відомства.

Яровий від імені міністра внутрішніх справ подякував Дмитру Головіну за службу. У поліції стверджують, що залишити пост він вирішив за станом здоров'я.

Олег Бех служить в органах внутрішніх справ з 1993 року. За цей час він очолював відділ по боротьбі з корупцією в правоохоронних органах центрального антикорупційного бюро МВС України, управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Івано-Франківській, Миколаївській та Одеській областях. Також він був радником Голови Національної поліції України, очолював поліцейські главки в Полтавській і Харківській областях.

Про відставку Дмитра Головіна стало відомо напередодні. Він написав рапорт за власним бажанням. На запитання, чи пов'язане його рішення зі зміною влади, Головін відповів: "Без коментарів".

Топ коментарі
+3
Кернес им подходит?
показати весь коментар
24.04.2019 20:06 Відповісти
+2
Харьков тоже пархатый,с Одесой дружит,плюс Днепр и Львов не считая Киева.
показати весь коментар
24.04.2019 19:26 Відповісти
+1
Не самый плохой генерал.
показати весь коментар
24.04.2019 18:59 Відповісти

Завантаження...