4397 відвідувачів онлайн
15 545 349

Треба покликати на засідання РНБО новообраного президента Зеленського, - Гриценко

Треба покликати на засідання РНБО новообраного президента Зеленського, - Гриценко

Анатолій Гриценко заявив, що на засідання РНБО потрібно покликати Володимира Зеленського, який переміг на виборах президента України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Фейсбуці Гриценка.

У тексті зазначається: "Порошенко має негайно скликати РНБО, із запрошенням на засідання і Зеленського.

Попри поразку на виборах, Порошенко залишається главою держави. Його обов’язок - захищати інтереси України до останнього дня на посаді. Переконаний, Порошенко зараз має невідкладно скликати засідання РНБО, я би рекомендував - із запрошенням на засідання і новообраного президента Зеленського.

Путінський указ про спрощену паспортизацію в ОРДЛО - це нова реальність і нова загроза цілісності України.

Так, відкрито брутально-провокаційні дії Кремля посилюють правову/юридичну позицію України в очах світової спільноти, але нам з Вами від того не легше. Бо якщо російські паспорти отримає більшість наших громадян в ОРДЛО, то реальна деокупація територій стане практично неможливою і може бути відкладена на кілька десятиліть.

Щоб унеможливити цей небезпечний сценарій, РНБО має запропонувати комплекс дій для української влади у тісній координації з нашими зарубіжними партнерами. Політичних, правових, дипломатичних, інформаційних, оборонних, а головне - санкційних дій.

Зупинити Путіна в його планах і намірах можуть рішучі солідарні дії міжнародної спільноти. Насамперед дії санкційного характеру - проти найближчого оточення Путіна, а якщо це не допоможе, то наступним кроком - і проти Путіна особисто. І діяти треба невідкладно".

24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Україна закликала ЄС відреагувати на запровадження Путіним спрощення в отриманні жителями ОРДЛО російських паспортів.

Україна також вже звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Топ коментарі
+45
И пианино пусть с собою возьмет!
показати весь коментар
24.04.2019 20:24 Відповісти
+42
Позовите, может СНБО удастся его найти!
показати весь коментар
24.04.2019 20:24 Відповісти
+39
Вы его сначала поймайте...
показати весь коментар
24.04.2019 20:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
ЮВТ позовите, она почти победила. Она вас быстро научит: - "Чтобы ни один танк не выехал из казармы".
показати весь коментар
24.04.2019 21:53 Відповісти
В Зе заплановані концерти в Жовтневому, а тому не морочте голову зі своїм РНБО.
показати весь коментар
24.04.2019 21:54 Відповісти
Треба покликати на засідання РНБО новообраного президента Зеленського, - Гриценко - Цензор.НЕТ 1546
показати весь коментар
24.04.2019 21:55 Відповісти
Надеюсь у СНБО готов отчёт о проделанной работе и результатах? я бы на месте зели пришёл и не только руки поотрубывал бы)) думают как с пэпэ попрошайкой прокатит.
показати весь коментар
24.04.2019 21:58 Відповісти
Треба покликати на засідання РНБО новообраного президента Зеленського, - Гриценко - Цензор.НЕТ 2604
показати весь коментар
24.04.2019 22:11 Відповісти
Приходит Зе на СНБО, а там все с отрубаными руками сидят и смеются...
показати весь коментар
24.04.2019 22:01 Відповісти
там давно пора уже всем отрубить их дурные бошки (не говоря уже о вороватых руках)!
показати весь коментар
25.04.2019 03:03 Відповісти
(!) Он вам не наркоман! Слышите? https://twitter.com/askidan1/status/1120748964494696448
показати весь коментар
25.04.2019 04:20 Відповісти
Треба покликати на засідання РНБО новообраного президента Зеленського, - Гриценко - Цензор.НЕТ 9377
Такой прикид для СНБО сойдет?
показати весь коментар
24.04.2019 22:02 Відповісти
Треба покликати на засідання РНБО новообраного президента Зеленського, - Гриценко - Цензор.НЕТ 425
показати весь коментар
24.04.2019 22:03 Відповісти
Все говномёты отметились? Пора менять методички, вам уже специалисты сказали - ваше говно перебор, оно работает против вас. Будете продолжать в том же духе - мародер со своей БББПП в раду не попадает.
показати весь коментар
24.04.2019 22:11 Відповісти
Наши посты -то таке. Против вас до осени сработает отсутствие понижения тарифов и повышения зарплат. Все эти курицы, постящие котиков в Инстаграмме, пенсы, озабоченные морковкой и луком, они нас не читают. Это к вам вся эта масса придет на выборы с вопросами.
показати весь коментар
24.04.2019 22:30 Відповісти
Да я уже сомневаюсь , что порохоботы - патриоты Украины ! Так разгоняют зраду , пророчествуют армагедон экономики, обвал гривны , радуются выдаче паспортов денеэрии , не удивлюсь если скоро будут кричать" путя введи!" , лишьбы подосрать Зеле , как будто это их лично не каснется . А если так , тогда известно откуда они .
показати весь коментар
24.04.2019 23:29 Відповісти
Очень не шаблонная мысль. Но если учитывать что, громче кричит -Лови вора , Вор. То ваша мысль может вполне найти подтверждение. И не дай бог в причинах событий на Востоке и Липетских патриотов. Но история вскрывается, и скрытые договорняки становятся явью обществу.
показати весь коментар
25.04.2019 00:09 Відповісти
Город "Липетск"? Вот где еще встретишь лишнехромосомного с рузкоизычной челюстью, как не на Цензоре!
показати весь коментар
28.04.2019 17:05 Відповісти
Испугался, зебил?
Опять у тебя порохоботы виноваты?
показати весь коментар
25.04.2019 03:05 Відповісти
Зеленського їм захотілося ...А все було добре, торгували, визволяти з полону було кого, кум напохваті був, Cessnahttps://ru.wikipedia.org/wiki/Cessna_172 справно літала ...Так, ні, боротьбу з корупцією, з розкраданнями їм подавай. Пояснювали ж люди розумні - хабарі і корупція існують для того, щоб стримувати агресора і боротися з ним.
Здавалось би, що ще треба - томос є, йди собі ще п'ять років потихеньку в НАТО, живи і радуйся. І, ось, будь-ласка, свіжа радість.
показати весь коментар
24.04.2019 22:17 Відповісти
Молодая команда со свежими лицами и идеями все порешает. Я даже не волнуюсь.
Имущества много лишнего у МО. Землицы. Молодежь пристроит.
показати весь коментар
24.04.2019 22:28 Відповісти
"Пойдет ли к «е*ени матери» Иван Апаршин?" 05.08.2014 09:00

https://from-ua.com/obzor-pressi/317528-poidet-li-k-e-eni-materi-ivan-aparshin.html
Такие новые лица, что ого-го!

Выпускник Военной академии им. Фрунзе. «Общевойсковая академия Вооруженных Сил Российской Федерации», - так, словно хвастливый пацан, охарактеризовал альма-матер Иван Михайлович в «Одноклассниках».

Полковник запаса, закончивший службу замкомандиром полка. В 1995-м прошел обучение в колледже изучения проблем безопасности и планирования оборонных расходов Центра Маршалла в германском Гармиш-Партенкирхене. С марта 2005 г. - помощник министра обороны Валерия Шмарова, с декабря 2005-го директор Департамента военной политики и стратегического планирования Минобороны. В 1996-м работал помощником премьер-министра Павла Лазаренко. Во времена министра обороны Анатолия Гриценко (2007-й) Апаршин был «Главным инспектором МО Главной инспекции МО».
показати весь коментар
25.04.2019 09:30 Відповісти
вові ніззя, в нього по перше лапки. по друге до каранації готується. по третє- ви шо, его ж грохнуть могут
показати весь коментар
24.04.2019 22:22 Відповісти
А как же концерты? Легче Разумкова затянуть...
показати весь коментар
24.04.2019 22:23 Відповісти
Не вийде. зе уже укурений:
https://twitter.com/askidan1/status/1120748964494696448
показати весь коментар
24.04.2019 22:34 Відповісти
Ага. Точно. Він не при справах. Потім всіх собак на нього повісять.
показати весь коментар
24.04.2019 22:39 Відповісти
Вот вам задачка. Если любого из 75%, проголосовавших за Зеленского (назовем его зелюбителем), привезти к нашим бойцам на блокпост, который регулярно обстреливается сепарней, и в момент очередного обстрела, когда вокруг будут рваться мины и снаряды, предложить этому зелюбителю проголосовать за одну из 2-х кандидатур на должность командира подразделения:

1. "Киборг", прошедший Аэропорт и Дебальцево, про которого по 1+1 сказали, что он ворует патроны.

2. Зеленский, подозреваемый в уклонении от получения повесток в военкомат, но про которого по 1+1 сказали, что он не ворует патроны.

Тот, кого выберет зелюбитель, принимает командование отражением атак.

Внимание, вопрос: станет ли зелюбитель претендовать на премию Дарвина?
показати весь коментар
24.04.2019 22:42 Відповісти
Половина військових на передовій проголосували за Зе. Хто вам такі дурні методички пише?
показати весь коментар
24.04.2019 23:15 Відповісти
На тех же участках вместе с военными голосовала местная сепарня из "серой зоны" - они и обеспечили эти 50%! Уже куча публикаций была на эту тему, но ты продолжаешь гнать кремльблёвскую пропаганду
показати весь коментар
28.04.2019 17:25 Відповісти
Те ще ти написав - кремлівська пропаганда. Тому що данні були по військовим в ато. По війсковим - зрозуміло? Так що давай пруф, кремлівський пропагандист.
показати весь коментар
29.04.2019 14:36 Відповісти
Нахера его звать? Шо оно там будет мычать? Про окончание эпохи бедности, вчера? Или предложить Клоуну, как засланному казачку, поехать к Вове Пу и рассмешить его игрой пуем на рояли? Что бы тот помер от смеха?
показати весь коментар
24.04.2019 22:45 Відповісти
А причем тут Зеля?! Зовите его штаб, свежеизбранному там делать нечего.
показати весь коментар
24.04.2019 22:45 Відповісти
Зеля своей неявкой,ты сорвёшь заседание.И будешь виноват в том,що тебя там не было.Но если ты всё же придёшь,будешь и в этом виноват.Бо если б не ты,своим приходом не отвлёк головуючего,решения которые примет СНБО могли бы быть, не такими какие на руку Пуйлу,а были б на руку Украине.Так,шо Зеля думай приходить тебе или нет.Но знай,щоб ты не решил, мы тебя ждём,не там где обычно,а в другом кабинете.И не вздумай передумать когда решишь пойти,бо если передумаешь,то значит,шо и не хотел идти.А ведь мы говорили,шо передумаешь......
показати весь коментар
24.04.2019 22:46 Відповісти
Тётя Роза:
Одни ждут предстоящую инаугурацию. Другие предпочитают сразу импичмент. Роза предлагает совместить. Гулять, так гулять!
показати весь коментар
24.04.2019 22:49 Відповісти
фрукт ще недозрів
показати весь коментар
24.04.2019 22:51 Відповісти
А его жена за 15 тыс. рублей все на РФ сольет. Знаем таких.
показати весь коментар
24.04.2019 22:54 Відповісти
Жіночку хоче порадувати. Сам зебіл туди не піде, а тільки разом з родичем гриценка.
показати весь коментар
24.04.2019 22:59 Відповісти
Всё правильно сказал. В соевые боты, как всегда олигофрены.
показати весь коментар
24.04.2019 23:04 Відповісти
представляю это шапито-расмеши министра обороны))
показати весь коментар
24.04.2019 23:10 Відповісти
Ново обраный Президент Всех Украинцев - ЗЕЛЕНСКИЙ Владимир Александрович -

еще не приведен к Присяге и не прошел инаугурации .
Поэтому , что у него еще нет допуска к гос. тайнам покровителей Свинарчуков !
В ЦиКе и крутят - вертят с датой инаугурации ...

И н е было еще ни к а к о г о знака свыше, , что он (Зеленский В.А.) -

плохой Президент в с е х Украинцев!
А вот у предыдущего был и еще к а к а Й - мистика однако... Для ботов - Знак 1...

Треба покликати на засідання РНБО новообраного президента Зеленського, - Гриценко - Цензор.НЕТ 9590
показати весь коментар
24.04.2019 23:21 Відповісти
Знак номер 2 -

07 июня 2014 года для Президента Порошеко и Украинских Граждан -
инаугурация ново обранного -
Треба покликати на засідання РНБО новообраного президента Зеленського, - Гриценко - Цензор.НЕТ 8637
показати весь коментар
24.04.2019 23:25 Відповісти
Не волнуйся так, все будет
показати весь коментар
25.04.2019 03:08 Відповісти
Кто-то ж должен за пивком сбегать там
показати весь коментар
24.04.2019 23:29 Відповісти
зачем клоуну snbo, там не поржать и не пожрать и дурочка не повалять
показати весь коментар
25.04.2019 00:29 Відповісти
Anna Nowicka,та на СНБО положено думать.А "оне" к этому не приучены...Гы-га...И уся политика...
показати весь коментар
25.04.2019 08:40 Відповісти
Яке покликати?Він ще присягу не прийняв
показати весь коментар
25.04.2019 09:51 Відповісти
Як Ви були міністром пане Гриценко? Ви маєте фах чи ні? Ви розумієте, шо підставляєте багато людей цими поступками? Як людина, яка не має допусків до державної таємниці прийде на засідання? Хто буде нести відповідальність? Ви пане Гриценко? Правоохоронні органи мають зразу відкрити кримінальні провадження на тих, хто його туди допустив. Коли він прийме присягу, ось тоді і турбуйтеся. А зараз пане у відставці ідіть захищами державу. Бо коли Ви гарними славами кидаєтесь, ворог має указ на видачу паспортів сепарам і має змогу їх відкрито захищати.
показати весь коментар
25.04.2019 11:39 Відповісти
у нас вместо Зеленского выступают пранкеры
показати весь коментар
25.04.2019 13:57 Відповісти
"Новая команда" - это рыги. Их цель - вернуть всё как было.
показати весь коментар
25.04.2019 17:48 Відповісти
Как и с Крымом, никто не хочет брать на себя ответственность