6019 відвідувачів онлайн

Рада сьогодні завершить розгляд мовного законопроекту

Рада сьогодні завершить розгляд мовного законопроекту

Депутатам належить розглянути ще 18 поправок і проголосувати за документ у цілому.

Верховна Рада на пленарному засіданні в четвер закінчить розгляд поправок до законопроекту №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.

Рада розпочала розгляд документа 28 лютого і розглянула 2065 поправок із 2082. Жодну з розглянутих поправок не було прийнято.

Крім мовного законопроекту, до порядку денного внесено також:

  • проект постанови №10091 про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї НАТО,
  • №10180 про дозвіл прямого донорського фінансування розмінування в Україні неурядовими організаціями,
  • №10248 про впровадження публічності у сферу військово-промислової політики,
  • №10183 про імплементацію актів ЄС у сферу техрегулювання,
  • №10201-1 про збереження українських лісів,
  • №0218 про ратифікацію угоди між Францією та Україною щодо постачання питної води до Маріуполя,
  • блок реформування парламенту: №6256 про обмеження кількості парламентських комітетів до 20, №7550 про розподіл посад у комітетах Ради за принципом д'Ондта в другому читанні та №1098 про тимчасові слідчі комісії.
Топ коментарі
+15
старая команда работает до конца, даже проигравши, а вот с чем останется Тимур и его команда.....или с кем....
показати весь коментар
25.04.2019 09:08 Відповісти
+14
Только так вас винторогих можно научить Родину любить...по другому ни как...
показати весь коментар
25.04.2019 09:13 Відповісти
+6
Рада сьогодні завершить розгляд мовного законопроекту - Цензор.НЕТ 2152
показати весь коментар
25.04.2019 09:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Потрошиная гнида продолжает разделять украинцев по языку и мове на радость *****.
показати весь коментар
25.04.2019 09:05 Відповісти
Только так вас винторогих можно научить Родину любить...по другому ни как...
показати весь коментар
25.04.2019 09:13 Відповісти
-- Что же мне петь?
-- Уж во всяком случае не "Боже, царя храни". Что-нибудь страстное -- "Яблочко" или "Сердце красавицы". Но предупреждаю, если вы вовремя не вступите со своей арией!.. Это вам не Экспериментальный театр! Голову оторву.(с)
показати весь коментар
25.04.2019 09:28 Відповісти
Это ты кому написало?
показати весь коментар
25.04.2019 09:36 Відповісти
Тебе винторогое...тебе...
показати весь коментар
25.04.2019 09:37 Відповісти
Галя с вами согласна!

В Запорожье даже собаки голосовали за Зе, против Пороха.
https://www.facebook.com/babaandkit/videos/563802517461565/
показати весь коментар
25.04.2019 09:17 Відповісти
Электорат, фуле ))
показати весь коментар
25.04.2019 09:28 Відповісти
Сором за моє місто. Сіпаю ногами!!! Жах!(((
показати весь коментар
25.04.2019 09:34 Відповісти
Щиро співчуваю Вам. За результатами голосування схоже, що таких немало.
Страждати від вибору таких будемо разом, вся країна.
показати весь коментар
25.04.2019 09:42 Відповісти
значна частина українців продовжує спілкуватись росіскою на радість фуйлу.
це дає йому всі права стверджувати, що росіскомовні українці брати кацапів, яких потрібно будь що порятувати від європейських цінностей.
показати весь коментар
25.04.2019 09:19 Відповісти
60% воинов на фронте русскоязычные. Кинь клич, чтоб на фронт шли только мовные - хочу увидеть результат?
Кстати ***** давно ведёт пропанганду на Украину украиномовными кроемлёвскими говно-троллями. Ты тварына не из них?
показати весь коментар
25.04.2019 09:39 Відповісти
Им кто-то запрещает говорить на русском языке или они против обучения своих детей на украинском в школах?
показати весь коментар
25.04.2019 09:44 Відповісти
Сегодня не мешают - завтра начнут мешать и 75% это понимают, прогэтогму ми прокинули потрошиную гниду.
показати весь коментар
25.04.2019 09:48 Відповісти
Какие положения, нормы данного закона ограничивают права граждан Украины общаться на русском языке в повседневной, приватной, публичной жизни?
показати весь коментар
25.04.2019 09:52 Відповісти
языГ вместо мозгов...вот из проблема...а не этот Закон....
показати весь коментар
25.04.2019 09:54 Відповісти
А чего я должен у себя на Родине общаться по-русски только приватно - на кужне? Я хочу свободного русского языка во всех сферах жизни Украины, а не потакать тупому рагулью. Тем более русский язык родом из Украины-Руси и является интеллектуальным достоянием украинского народа.
показати весь коментар
25.04.2019 10:15 Відповісти
де ти набрався цієї єрєсі ?
особисто хутін вклав в дурні мізки ?
показати весь коментар
25.04.2019 10:22 Відповісти
Сам ты рагуль!
показати весь коментар
25.04.2019 10:22 Відповісти
воно вчора тут було під іншим ніком.
те саме пісяло.
показати весь коментар
25.04.2019 10:25 Відповісти
В какой сфере, имеющей отношение к Вам лично, могут быть ущемлены права?
Вы кем работаете?
показати весь коментар
25.04.2019 10:25 Відповісти
Ти за кого на цих виборах голосував?
показати весь коментар
25.04.2019 10:18 Відповісти
Как раз больше всех пострадали русскоязычные области в Украине! Крым аннексировали, потому что, было очень мало украинских школ,берем Донбасс такая же ситуация, где больше русского языка, там и ваты больше! Поэтому украинский язык дрлжен быть везде! Посмотри на Беларусь, хорошо если знают 5% беларуский язык,о какой истории может идти речь или о существовании в дальнейшем этой страны? Она просто скоро исчезнет, что ***** и лукашенко делают!
показати весь коментар
25.04.2019 10:20 Відповісти
Воно того і хоче.
Поріднитись з кацапами.
Одін язік, одна вєра, одін нарот.
показати весь коментар
25.04.2019 10:26 Відповісти
Бовдуре, навпаки об'єднати хочуть, а то рускочелюстні завжди про мишебратьєв кажуть
показати весь коментар
25.04.2019 09:20 Відповісти
Одномовный жлоб родной брат одноязычному козломордому лапотнику, а я двуязычный.
показати весь коментар
25.04.2019 09:40 Відповісти
Тобто - двомовний , якщо правильно зрозумів вас?
показати весь коментар
25.04.2019 09:50 Відповісти
Так - я двумовний.
показати весь коментар
25.04.2019 10:16 Відповісти
Так в чем твоя проблема? Русскоговорящие хотят чтоб "україномовні" знали 2 языка, а они только тот что им удобнее. Знаєм , проходили вже ці урохи від узкоязичних
показати весь коментар
25.04.2019 10:03 Відповісти
Иди убейся об стену,******, кто там у власти есть из страшных украиномовных казнокрадов, назови?
показати весь коментар
25.04.2019 10:16 Відповісти
Ти хто по національності?
показати весь коментар
25.04.2019 10:19 Відповісти
олег о гнидах ,всех по себе не судите
показати весь коментар
25.04.2019 09:22 Відповісти
Твоя потрошингая гнида выгнала на заработки миллионы украинцев и я вчера по радио в машине слышал, что через 10 лет в Украине не будет хватать 2,5 миллиона рабочих рук и нам придётся запускать в Украину 3 миллиона трудовых мигрантов. А кто это? Чурки и негры. Ты этого хочешь? Так кто гнида?
показати весь коментар
25.04.2019 09:44 Відповісти
гнида ты
показати весь коментар
25.04.2019 09:48 Відповісти
Ты хочешь в Украину миллионы негров и ********, и я гнида?
показати весь коментар
25.04.2019 10:11 Відповісти
ну да, ти росіска гніда.
назви партії та президентів які ти роками обирав
напевно самі комунізди, ригіанали та їхні плідери.
за росіску мову продав державу кацапні, а тепер волає де мої гроші.
показати весь коментар
25.04.2019 10:24 Відповісти
Ты дебил?
показати весь коментар
25.04.2019 09:38 Відповісти
теперь главное принять.. и свинорусы поедут в масквабад..
показати весь коментар
25.04.2019 09:07 Відповісти
Рада сьогодні завершить розгляд мовного законопроекту - Цензор.НЕТ 1581
показати весь коментар
25.04.2019 09:15 Відповісти
подобные хобота были сразу после Майдана..много свинорусов из Крыма на масквабадщину уехало..?
показати весь коментар
25.04.2019 09:19 Відповісти
старая команда работает до конца, даже проигравши, а вот с чем останется Тимур и его команда.....или с кем....
показати весь коментар
25.04.2019 09:08 Відповісти
Ну 14 апреля мы видели с кем дискутировал Порошенко.
показати весь коментар
25.04.2019 09:17 Відповісти
вы проголосовали за непреступника, красавца, одаренного, честного, так что вы делаете здесь, радуйтесь где то в кафе,на природе или вам еще не заплатили и нет за что радоваться...
показати весь коментар
25.04.2019 09:22 Відповісти
2065 поправок рассмотрела и не приняла!!! ☺
показати весь коментар
25.04.2019 09:10 Відповісти
Рада сьогодні завершить розгляд мовного законопроекту - Цензор.НЕТ 7363
показати весь коментар
25.04.2019 09:16 Відповісти
Цей закон треба було приймати в 2014 році. Зараз вже пізно. Відбувся великий відкат в настроях українців. Майже половина мишебратьєв ворогами не вважає.
показати весь коментар
25.04.2019 09:17 Відповісти
Цей закон потрібно було приймати у 1991 році !!
показати весь коментар
25.04.2019 09:19 Відповісти
Так, і тільки так. Але в 2014 також був слушний момент.
показати весь коментар
25.04.2019 09:22 Відповісти
..То подякуй *поросенкам * !
показати весь коментар
25.04.2019 09:24 Відповісти
У 1918.
показати весь коментар
25.04.2019 10:40 Відповісти
Зеля , разгони раду ( перевыборы ) , люди тебя поддержат ,
показати весь коментар
25.04.2019 09:17 Відповісти
Счас...штаны наденет..от рояля отойдет..и сразу разгонит....
показати весь коментар
25.04.2019 09:20 Відповісти
грустно смотреть на всю эту мерзость которая творится сегодня в вр
с одной стороны хйуло с медведчуком ус траивает топливную блокаду, паспорта выдаёт на добасе обостряя ситуации
с другой стороны порошенко с парубиём раскачивают ситуацию изнутри пытаясь обрезать все возможности к действию по изменению ситуации в лучшую сторону внутри страны
получается пепа возглавил 5 колонну (знаково теперь звучит название его канала) консерва запутинская
мрази шакаладные
показати весь коментар
25.04.2019 09:19 Відповісти
у как заговорили, а вы хотели на все готовое от Петра, да нет, ждите перезагрузки от Зе, он так говорил, писал, хотел, а вот только после перезагрузки не всегда качественно и на долго получается
показати весь коментар
25.04.2019 09:25 Відповісти
что готовое?
томас и безвиз?
ему полномочия почему то 5 лет не жали
очередной раз просто пеця показал ****** амно правило нами 5 лет
псы. и ваще кацапюра рот закрой и не лезь в наши дела, сиди там в своей ниметчине и не пахни
показати весь коментар
25.04.2019 09:34 Відповісти
Пане Тхір , маю надію на хороші зміни в нашій країні . Мабуть цим й будемо займатись , а не гризтися з колишніми...
показати весь коментар
25.04.2019 09:58 Відповісти
так нехай сидять мовчки і не заважають пане Ted
показати весь коментар
25.04.2019 10:04 Відповісти
Кто это вы..?? Зебилы??
показати весь коментар
25.04.2019 09:22 Відповісти
штаб зєлєнскава...штабниє ігри...
показати весь коментар
25.04.2019 09:27 Відповісти
А что, у какого-то мурла в судейской мантии и которому вовремя занесли, уже появилось право отменять то, за что про7олосовало конституционное большинсово ВР и подписал президент?
показати весь коментар
25.04.2019 09:29 Відповісти
Надіюсь в першу чергу "ротердам+" поверне команда "Зе" на користь населення...
показати весь коментар
25.04.2019 09:59 Відповісти
Ротердам+ не має ніякого стосунку до тарифів для населення.
Впливає тільки на ціну для підприємств феросплавної галузі, які належать Коломойському.
Тому саме підконтрольні йому ЗМІ, політики активно розганяли тему Ротердаму+.
показати весь коментар
25.04.2019 10:21 Відповісти
Может нам тогда вообще ни Рада с-ее законами, ни Президент не нужны? Оставим одного судью Вовка из окружного. Он и будет за всех решать...
показати весь коментар
25.04.2019 09:35 Відповісти
"Коли Лукашенка обрали президентом Білорусі у липні 1994р 80%! першокласників вчилися білоруською мовою.
3 роки по тому їх кількість впала до 7%.
На кінець десятиліття у Мінську лишилася лише одна! білоруська школа" - https://twitter.com/TimothyDSnyder @TimothyDSnyder , Перетворення націй."

показати весь коментар
25.04.2019 09:23 Відповісти
Рада сьогодні завершить розгляд мовного законопроекту - Цензор.НЕТ 2152
показати весь коментар
25.04.2019 09:23 Відповісти
свой я, братцы, свой-кричит пропагандист, всю войну перепечатывающий сайты ДНР и РФ.
показати весь коментар
25.04.2019 09:30 Відповісти
показати весь коментар
25.04.2019 09:32 Відповісти
Давайте там проголосуйте, шоб хоть шото хорошее осталось после вас...цирк дармоедов
показати весь коментар
25.04.2019 09:27 Відповісти
Давайте. Следующее - импичмент.
показати весь коментар
25.04.2019 09:31 Відповісти
Как вы уже "затрахали" этой мовой, самый нагальний Закон?Паскуды.
показати весь коментар
25.04.2019 09:33 Відповісти
Похоже что ты языГом был затрахан с момента своего рождения.... ну и те кто тебе лайк поставили тоже...
показати весь коментар
25.04.2019 09:42 Відповісти
Так ты у нас жертва насилия))) Или просто челюсти "рускаясычные"?) Так не переживай, вон нашим ***...тым соседям это не мешает в рот з...лупу от х...йла принимать, так что собирай монатки и присоединяйся к "мышепратьям"....
показати весь коментар
25.04.2019 09:45 Відповісти
Удачі, потрібно ставити мовний кордон від "рускава міра"
показати весь коментар
25.04.2019 09:34 Відповісти
Самое "актуальное" на сегодня это языковой закон. Это вместо того что бы объявить хотя бы частичную мобилизацию.
показати весь коментар
25.04.2019 09:42 Відповісти
Оставил коментарий вояка с включеным VPN.
показати весь коментар
25.04.2019 09:46 Відповісти
VPN: Что это?
показати весь коментар
26.04.2019 19:32 Відповісти
Під Радою мітинг за українську мову.
Де цей "борець за Україну"? Чи не має наказу із за ...?

Рада сьогодні завершить розгляд мовного законопроекту - Цензор.НЕТ 9047
показати весь коментар
25.04.2019 09:59 Відповісти
седня ни чего ни кто не примет и завтра, и после завтра тоже, языковый закон оставят до парламенских выборов.
показати весь коментар
25.04.2019 10:02 Відповісти
Языковый закон это хорошо. Но Раде пора уже повернуться к текущим делам. Пора отреагировать на решение Путина выдавать паспорта РФ в ОРАЛО. Пора, например, ввести визовый режим с РФ, национализировать бизнес, банки, другие активы РФ на территории Украины, запретить торговлю. Или Рада и дальше будет отсиживаться, отлеживаться, отсыпаться. Поэтому, считаю, что пора разгонять данную Раду
показати весь коментар
25.04.2019 10:08 Відповісти
Чия мова - того влада. Я правільна гаварю русскаязичьниє гніди російських вошей? Війна на Донбасі йде за те, щоб в Україні не було української мови. Русскій Міръ - це Русскій Язикъ. Русскіє тварі мільйонами вбивали україномовних, знищували українську мову, а тепер щось ше там вякають про російськомовних на фронті. Чому не було Голодомору на заході України? бо там не було російськомовних! Крим російський тому, що там розмовляють російською мовою (Д.Трамп) - що ще в нас стане російським?! російська "мова" в Україні має бути предметом розгляду СБУ, Прокуратури та інших силових структур, бо це, на сьогодні, виявилось найголовнішою загрозою існування української Держави та українців, як таких. Що було би з Польщею та Фінляндією, які також були у складі Росії, якби в них було стільки російської мови, скільки її зараз в Україні. Там, при отриманні незалежності русскаязичьниє кудись миттєво зникли!
показати весь коментар
25.04.2019 10:36 Відповісти
лучше бы закон приняли о снятии недоторканности , дак нет , обозляют людей до предела
а потом ( на перевыборах если они будут ) будут вопить мыж за народ
показати весь коментар
25.04.2019 10:46 Відповісти
Цей закон як ніякий з існуючих в Україні надасть право вільного волевиявлення москалям -
Чи здохнути за поребріком на омріяній Родине на Московії - чи жити " страждаючи" у ненависній вільній Европейській Україні.
СЛАВА УКРАЇНІ !
показати весь коментар
25.04.2019 11:33 Відповісти