10946 відвідувачів онлайн
3 187 39

Державна мова одна - українська. Нічого нового ми не вигадали, - Філарет

Державна мова одна - українська. Нічого нового ми не вигадали, - Філарет

Почесний патріарх Православної Церкви України Філарет, який був присутній на прийнятті закону про функціонування державної мови, вважає, що новообраний президент Володимир Зеленський висловиться з приводу прийнятого закону після інавгурації.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав журналістам у кулуарах парламенту.

Також Філарет подякував депутатам за підтримку закону.

"Це не означає, що в Україні заборонені інші мови. Ми всі говоримо різними мовами: англійською, німецькою, російською, білоруською, єврейською. Але державна мова одна - українська. Так само, як і в європейських країнах, - є державна мова, а є мови, якими розмовляють громадяни. Нічого нового ми не придумали", - зазначив він.

Топ коментарі
+14
*********
* - Валерия Новодворская: "Русский язык - орудие ликвидации независимой Украины"

- К.Маркс :У державі державною мовою не розмовляють гості, наймити і окупанти.

- Ліна Костенко: Нації помирають не від інфаркту: спочатку їм віднімає мову…
показати весь коментар
25.04.2019 13:14 Відповісти
+11
Він громадянин України і публічна людина, тому має право на свою думку і його думка важлива для суспільства.
показати весь коментар
25.04.2019 13:23 Відповісти
+8
Пальці в двері і вчити мову.
показати весь коментар
25.04.2019 13:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
*********
показати весь коментар
25.04.2019 13:14 Відповісти
Добре, що захистили мову. Тепер залишається захистити народ від обдирання баригами.
Мова УКРАЇНСЬКА, А РІВЕНЬ ЖИТТЯ ХОЧА Б ЯК ПРИ ЮЛІ.
показати весь коментар
25.04.2019 13:45 Відповісти
Так если при Юле было хорошо, то почему не выбрали Юлю аж три раза? Все умные задним числом.Думаем, что если изберем нового преза, то все что было хорошего от старого президента останется и станет еще лучше. Ху-шки, так не бывает..
показати весь коментар
25.04.2019 15:12 Відповісти
Похоже, что до инаугурации высказываний не будет.
показати весь коментар
25.04.2019 13:14 Відповісти
Зєльц уже вчить мову, навіть вчителя мови йому шукали.
показати весь коментар
25.04.2019 13:19 Відповісти
Филарет излишне вмешивается в дела государства, это не очень хорошо!
показати весь коментар
25.04.2019 13:14 Відповісти
Він громадянин України і публічна людина, тому має право на свою думку і його думка важлива для суспільства.
показати весь коментар
25.04.2019 13:23 Відповісти
неее... он точку поставил...
пять лет петрлексеич со своей "калолицией" не мог проголосовать...
где єта калолиция была?
перед смертью(калолиции) не надышаться...
показати весь коментар
25.04.2019 13:24 Відповісти
***** свиняча була депутатом ще з початку 2000-х.
І як член політбюри СДПУ(о) могла лобіювати це питання.
І як засновниця ригоанальної шобли також.
Але ж, скотина мальдивська, мовчала аж до кінця своєї провальної каденції.
показати весь коментар
25.04.2019 15:03 Відповісти
І яким чином?
Висловлювати своє ставлення до .... не заборонено нікому. якщо їх заклики не протирічать закону.
показати весь коментар
25.04.2019 13:27 Відповісти
Не то, что Гундяй, да?
показати весь коментар
25.04.2019 13:38 Відповісти
это преследевоние инакоговорящих
показати весь коментар
25.04.2019 13:15 Відповісти
Пальці в двері і вчити мову.
показати весь коментар
25.04.2019 13:20 Відповісти
Как там в Германии кацапский изыг поживает?
показати весь коментар
25.04.2019 14:13 Відповісти
Це точно, нічого нового.
показати весь коментар
25.04.2019 13:15 Відповісти
Державна українська мова є самим найбільш шанованим атрибутом незалежної Української держави. Про це свідчить опитування, проведене соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.
36% громадян заявили, що державною мовою пишаються. Ще 55% - засвідчили позитивне ставлення до неї. Разом - 91%, або переважна більшість.
А число продажних кремлівських холуїв з пятої російської колони яничарів в Україні негативно ставляться жалюгідних 5%, як і мізер бажаючих державну українську мову змінити в першу чергу на окупаційну російську. або на будь-якій іншу всього - 3%, Що і підказує якою мовою бажають спілкуватися українці на своїй рідній або на окупаційній мові наших лютих кривавих ворогів окупантів Криму і Донбасу.
показати весь коментар
25.04.2019 13:17 Відповісти
При будівництві держави головною проблемою є вирішення національне питання, а при вирішенні даного питання, першим пунктом стоїть мова.
показати весь коментар
25.04.2019 13:18 Відповісти
В Ватикане четыре языка на которых публикуются указы на официальном сайте и никого не волнует! Учиться надо у них!
показати весь коментар
25.04.2019 13:25 Відповісти
******** учите украинский язык... скоро пригодится)
показати весь коментар
25.04.2019 13:29 Відповісти
Знаю з дытынства.
показати весь коментар
25.04.2019 13:34 Відповісти
Пусть учатся и в России!
показати весь коментар
25.04.2019 13:35 Відповісти
Правильно писати "на росії")
показати весь коментар
25.04.2019 14:00 Відповісти
От і вчиться, москалі, нічого з за поребрику вчити.
показати весь коментар
25.04.2019 13:29 Відповісти
Глупый ты! Поребрик.
показати весь коментар
25.04.2019 13:32 Відповісти
Зате ти розумний. Занадто, он аж лізе за поребрик.
показати весь коментар
25.04.2019 14:17 Відповісти
а в на росісі скількома мовами видаються накази ?
показати весь коментар
25.04.2019 13:33 Відповісти
А если какая разница на каком языке то почему бы и не только на украинском??)))) Какая разница))
показати весь коментар
25.04.2019 13:33 Відповісти
++++++
показати весь коментар
25.04.2019 13:38 Відповісти
А на каком спутнике можно найти российский украиномовный канал, или с украиномовными передачами хотя бы? Ведь на России живут миллионы украинцев.
показати весь коментар
25.04.2019 13:43 Відповісти
Ну у нас по каналу Ю показывали раньше украинскую передачу "я соромлюсь свого тіла". Смотрел последний раз где-то год назад. Правда где говорят по-украински, переводят.
показати весь коментар
25.04.2019 13:56 Відповісти
Привези мне пожалуйста из Москвы украиноязычную книжку скажем про..приключения Гарри Поттера. Купленую в любом из московских книжных магазинов. Или там такого нет? Удивительно почему, ведь в Москве живет миллион людей с украинской кровью и фамилиями.
показати весь коментар
25.04.2019 13:41 Відповісти
Я живу в Украине .
показати весь коментар
25.04.2019 13:45 Відповісти
рукалицо)))))) а росийский флажок что возле твоего имени делает??????))))))
показати весь коментар
25.04.2019 13:56 Відповісти
теж думав, що нічого не змінилося. але ватні сусіди по дачі застогнали з ранку: дайтенамгаваритьпоруски! почав спілкуватися з ними виключно українською.
показати весь коментар
25.04.2019 13:27 Відповісти
Такое же самое мракобесие как у нас в "мордоре"
Попы в рясах лезут в политику а депутаты им аплодируют.
В нормальных странах церковь и государство разделены.
показати весь коментар
25.04.2019 13:35 Відповісти
Поп сказал что-то правдивое?
о б*же, это не сон? Когда без дурацких сказочек говорит - как будто человек, но когда про "веру" - так хоть увольняйся.

Попы даже монголам служили, обирая смердов. Это следует помнить крикунам "вяликаяруст"-ким. Ясно что свои попы обирают рабов более мягко, с мякосердием и милолюбием, но что для них рабы? - стадо.
Для любого попа: люди = вымя, которое дает бабло.
показати весь коментар
25.04.2019 13:38 Відповісти
Сказочки это про то как из слизи появился человек))) Эволюцию давно размбомбили сами же ученые, ее сторонники те же верующие сектанты.
показати весь коментар
25.04.2019 13:44 Відповісти
Мне не в прикол быть рабом Яхве, который за любой плевок - проклинал 15 поколений(дети то при чем то?)
Именно тот кто утверждает - должен доказать. Ученые попов нагибают всегда, вырвавшись от времен инквизиции.
показати весь коментар
25.04.2019 14:07 Відповісти
По чому індульгенції та церковні ордени скажи краще скажи Філарет? Чи можуть їх купити чи отримати чесні люди, чи це можуть робити тільки злодії?
показати весь коментар
25.04.2019 16:12 Відповісти