5557 відвідувачів онлайн
30 249 385

Підозрюваний у підготовці теракту Рубан залишив Україну

Підозрюваний у підготовці теракту Рубан залишив Україну

Підозрюваний у підготовці теракту екс-керівник центру "Офіцерський корпус" Володимир Рубан залишив територію України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Інтерфакс-Україна повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури.

"Він залишив територію України", - сказали в прес-службі, нагадавши, що суд не обирав Рубану запобіжного заходу.

Водночас радник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян заявив, що Державна прикордонна служба не може коментувати інформацію щодо перетину державного кордону особами.

Оскільки Рубану не продовжили запобіжний захід, у нього не було жодних обмежень на пересування в Україні та за її межами.

Нагадаємо, Володимира Рубана було затримано 8 березня на КПВВ "Майорське" під час спроби переміщення великої кількості зброї з території Донецької області, підконтрольної російським окупаційним адміністраціям.

9 березня Печерський райсуд Києва заарештував Володимира Рубана без права застави.

Народного депутата Надію Савченко та Володимира Рубана звільнили з-під варти в залі Броварського міськрайонного суду Київської області, оскільки опівночі з 15 на 16 квітня закінчився термін їхнього тримання під вартою, який не було продовжено. Відповідне рішення ухвалено судом у ніч на 16 квітня.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що ГПУ наполягає на достатності доказів у скоєнні злочинів Н.Савченко та В. Рубаном і їхнє звільнення з-під варти не означатиме зняття з них обвинувачення.

Крім того, Генпрокурор вважає, що звільнення з-під варти підозрюваних у тероризмі Надії Савченко та Володимира Рубана свідчить про кризу судової системи в Україні.

Топ коментарі
+61
С зеленским в турцию махнул?
показати весь коментар
26.04.2019 12:48 Відповісти
+44
Не надо, при Порошенко-хунте эти мрази в тюрьме сидели... а сейчас свобода, скоро однокласники включат ибо нефиг.
показати весь коментар
26.04.2019 12:51 Відповісти
+32
Это успех Зе-команды!
показати весь коментар
26.04.2019 12:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Є формальні вимоги закону на подібного роду випадки, є посадові особи які мають їх дотримуватись, оскільки ситуація резонансна (публічна) то причетні особі мають понести максимально передбачене покарання або, якщо покарання відсутнє, внесені відповідні поправки в закон. Також має настати політична відповідальність (Генпрокурора, чи іншої особі яка мала-б опікуватись подібного роду питаннями).
Але не з нашим щастям!..
показати весь коментар
26.04.2019 13:49 Відповісти
Е&ал я такую демоктию!
показати весь коментар
26.04.2019 13:49 Відповісти
Чекаю октівістов біля будинку Авакова "КУДИВТІКРУБАН !"

До системи органів внутрішніх справ входять:Міністерство внутрішніх справ України
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Національна поліція України
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Державна прикордонна служба України
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_%D0%B7_%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%81%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9 Державна служба України з надзвичайних ситуацій
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%BC%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Державна міграційна служба України
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0_%D0%B3%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B4%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Національна гвардія України
показати весь коментар
26.04.2019 13:49 Відповісти
Зе ще не вступив в повноваження. Тож відповідальність на корумпованій владі П. Порошенка, однозначно.
показати весь коментар
26.04.2019 13:51 Відповісти
абизяна прийде порядок наведе!
показати весь коментар
26.04.2019 13:54 Відповісти
Ще раз: ані Порошенко, ані Зебіл не впливають на суди! Вам навіть права ручьонка Зе - Разумков це підтвердив.
показати весь коментар
26.04.2019 17:53 Відповісти
і не кажи...
кака така
показати весь коментар
26.04.2019 13:55 Відповісти
Скажите,я правильно понимаю, что по нашему законодательству, такого судью нельзя судить ? Ох, и судебная реформа !
показати весь коментар
26.04.2019 13:56 Відповісти
Савченко в Твиттере пишет, что Украина может быть сильной только в содружестве с россией. Любви к росси даже не скрывает.
ЕС и США для нее - говно. Это они развязали на нашей территории войну, но при этом россию боятся.
Зеленского она обзывала также, как и порохоботы, но под конец почему-то решила его поддержать.
Эта особа явно или больна психически, или, скорее всего, завербована хйлом.
Зайдите на Твиттер, почитайте. Жуть. Куда смотрит СБУ?
показати весь коментар
26.04.2019 13:59 Відповісти
почему-то решила его поддержать.

почуствовала родственную душу
показати весь коментар
26.04.2019 14:00 Відповісти
брешешь, шваль кацапская.
показати весь коментар
26.04.2019 17:46 Відповісти
сбу дивляться в кешені...
показати весь коментар
26.04.2019 20:36 Відповісти
А чому "ілі"? Як на мене то обидва діагнози прекрасно вживаються в такому дебелому тілі. Якщо що, то я не вважаю таке тіло потворним. але особу в тому тілі... нема слів
показати весь коментар
26.04.2019 22:10 Відповісти
зелебені...
де оди Зе
совісті в вас немає...
Порох та Порох
показати весь коментар
26.04.2019 13:59 Відповісти
нет у них пороха
только вазелин в дупе.
показати весь коментар
26.04.2019 14:17 Відповісти
шото в обвиняльщиках замічаю одних зеленух
показати весь коментар
26.04.2019 14:03 Відповісти
" уходя,нагадь".Скоро выяснится,что не один этот сепарик съехал...Последний "привет" чиновников команды Порошенко )
показати весь коментар
26.04.2019 14:03 Відповісти
Має сісти або прокурор, або суддя. Або ВРУ має зібратись на екстрене засідання і внести такі зміни до КПК, щоби це не можливо було зробити безкарно!
показати весь коментар
26.04.2019 14:04 Відповісти
Нічого не потрібно вносити, треба просто саджати по закону і відпускати по закону, а не по вказівці з банкової.
показати весь коментар
26.04.2019 14:56 Відповісти
потрібно. КПК жахливий. По ньому дійсно можно законно та безкарно відпустити злодія. Це відувається набагато частіше ніж ви думаєте, майже щодня.
показати весь коментар
26.04.2019 15:53 Відповісти
Ага, ось вони точно такий закон не приймуть, я про нинішній склад ВРУ. Це ж буде рівносильно - рубати гіляку, на якій сидиш
показати весь коментар
26.04.2019 16:42 Відповісти
хай замість нього сидить судья, який його випустив
показати весь коментар
26.04.2019 14:05 Відповісти
Попробовал бы суд в России с такой статьей выпустить подозреваемого на волю.
Судьи были бы уже посажены очком на кол возле мавзолея сифилитику.
показати весь коментар
26.04.2019 14:06 Відповісти
Там вся страна уже на кадыровский кол посажена.
показати весь коментар
26.04.2019 14:54 Відповісти
Хйло с медведчуком подкупило и что-то пообещало порошенко и луценко, поэтому в последнее время началась настоящая вакханалия: медведчук купил каналы ТВ, через него у нас продается сжиженный газ и нефть, суды выпустили одиозных преступников.
Не спроста всё это.

Но, чтобы все это выглядело красиво, запустило мульку через свою 24%-ную "элиту" - порохоботов, будто во всем виноват Зеленский.
Вот ведь поистине, они и вправду считают народ за дебилов.
показати весь коментар
26.04.2019 14:09 Відповісти
Дебилами они считают свой электорат)
показати весь коментар
26.04.2019 14:36 Відповісти
«Уникальный случай, у Порошенко во всем виноваты не «папередники», а «наступники», - Дмитрий Разумков.
показати весь коментар
26.04.2019 14:38 Відповісти
привіт зелебеням...
ще оду коробочку пасочок в Опитне йду відправити...
і да...волонтери Києва як завжди зібрали автобус ...пасочки...і опа...постійна група артистів відмовилась ...сказала хай їде Зеленський...
де курва Зеля
а нема
дупу гріє по турціям...яка війна хлопи...
показати весь коментар
26.04.2019 14:10 Відповісти
що за мандраж плєсєнь зєльоная
показати весь коментар
26.04.2019 14:59 Відповісти
Чего еще ждать от слабоумных? Хай вещает...
показати весь коментар
26.04.2019 15:10 Відповісти
От якби на Мальдіви полетів, тоді все було б гаразд, так?
показати весь коментар
26.04.2019 15:40 Відповісти
поки вернусь щоб мені був спіч про вождя Зелю
до праці зелеботи
показати весь коментар
26.04.2019 14:13 Відповісти
Петя и его самая большая гордость ( "реформированные" суды, "реформированная " генпрокуратура, и т. д.) Ну в общем огромное вам "дякуемо" ( Быстро оно все вылезло на поверхность, даже срок не добыл.. Хотя и за пять прошедших лет чего мы только не видели и аресты прямо на заседании Кабинета министров. и спец операции прямо по всей стране одновременно с вертолетами и спецназом, и аресты депутатов прямо в Раде.. "обвинения" регионалам, , . Ну а итоги.. Да такие же как с Руданом и Савченко.. с мэром Славянска Неллей Штепой - "0" Так что все идет в парадигме " аля порошенко", ловкость рук и никакого мошенничества... Так что уходя Пэтя свой и так "пошатнувшийся" рейтинг опускает до уровня хомячей норы.. ( а по Зе мы потом посмотрим и дадим оценку.. сейчас у меня вопросы к Порошенко.. или он уже не президент.. самоустранился..
показати весь коментар
26.04.2019 14:15 Відповісти
Порохоботы его устранили у них с 22 зелень президент 😂
показати весь коментар
26.04.2019 14:39 Відповісти
Що, до росісі?
показати весь коментар
26.04.2019 14:22 Відповісти
Получается формально он даже не нарушил закон. Сдается мне дело просто намеренно слили из-за его абсурдности. Кто в здравом уме поверит, что Рубан хотел обрушить купол минометами, а Савченко должна была добивать депутатов из калаша? Только ипанутые порохоботы, которые поддерживают любой пук шоколадного сцаря.
показати весь коментар
26.04.2019 14:48 Відповісти
Ну да, а назапису вони просто обговорювали чергову частину утопічного роману Гаді Савченко, що вона пише.
показати весь коментар
26.04.2019 17:54 Відповісти
"формально он даже не нарушил закон"
Підозрюваний у підготовці теракту Рубан залишив Україну - Цензор.НЕТ 6501
всё это наследство его бабушки и дорого ему как память
или ещё вариант, всё это он сп...ил у наёмников пуйла и вез для ВСУ! тогда как минимум "герой" Украины а гадя дважды
показати весь коментар
26.04.2019 22:03 Відповісти
ЛОХИ !!!
показати весь коментар
26.04.2019 14:53 Відповісти
Никому мы не нужны нищеброды
Нужны наши рабочие руки /няни уборщики овощей ,на конвееры,
и тд и тп/
КНДР маленькая но удаленькая с ней считаются
Трамп ездит на встречу а наши просятся на встречу
Всегда жалею что у нас не было пьяного майора который
не сдал ядерное оружие разговор был бы иной со всем иной

Просьба используйте нормальную лексику
показати весь коментар
26.04.2019 15:00 Відповісти
согласен
показати весь коментар
26.04.2019 22:06 Відповісти
Браво!!!!!!!!!
Ну что ж.... будет одна «Гадя Петрович Хренова» отдуваться...
показати весь коментар
26.04.2019 15:02 Відповісти
будто бы ты тут изысканными ************* изъяснялся
показати весь коментар
26.04.2019 15:07 Відповісти
О!
показати весь коментар
26.04.2019 15:06 Відповісти
Доволі вже звинувачувати порохоботів. Ви взяли владу. Група "73" свого добилась і керуйте і навіть більше не патякайте про Пороха і реформаторів. Засукуйте рукави і працюйте.Не потрібно більше критики, все зрозуміло "73", покахіть, як треба. Тільки не патякати, а робити. А я дуже вдячний президентові Порошенко за частину реформ, за віру, мову, армію.За децентралізацію, за безвіз, за "прозоро", за нові ракети середньої дальності, за підсрачник "непобедімому" кацапу, який доліз тільки до терикона, якого зучтрічати поліцаї і іконами московського патріархату.
показати весь коментар
26.04.2019 15:07 Відповісти
нет в Украине закона.
показати весь коментар
26.04.2019 15:07 Відповісти
Взгляд со стороны.
Прочел крменнты - ЗЕбили, вас даже ЗЕбилами называть как-то стремно - вы реальные ЗЕимбицилы - вам же ваш-же ЗЕперзидент сказал:
Когото арестовывать и сажать не прирогатива перзидента - и срыл в Турцию, вы чего до Пороха докопались, это и не его прираготива, если вы букaв не знаете и не можете прочесть обязанности президента (если вы на столь простите зебилы) по крайней мере по губам научитесь читать или уши помойте.
Конь из-за поребрика был прав - зебили, ***! ©Конь
показати весь коментар
26.04.2019 15:07 Відповісти
вы чего до Пороха докопались, это и не его прираготива,

ююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююююю

Как ленточки перерезать,так прерогатив нет.Вышел бы хоть раз как мужик и сказал,что в реформировании судебной системы у нас ЖОПА.
показати весь коментар
26.04.2019 18:40 Відповісти
Цэ перемига! Незабаром вернут Членина на Хрещатик.
показати весь коментар
26.04.2019 15:20 Відповісти
Допоки не люструють декількох суддів через повішання, до того часу буде ось такий бардак в суддівському корпусі
показати весь коментар
26.04.2019 15:20 Відповісти
Пусть теперь судья и прокурор займут его место на зоне.
показати весь коментар
26.04.2019 15:20 Відповісти
Чет я подозреваю, что если бы были убедительные доказательства против Рубана и Савченко, то они бы давно и показательно сидели. А так...
показати весь коментар
26.04.2019 15:45 Відповісти
завдяки Портнову, у нас такий КПК що й диявола можна виправдати, і будь-які докази легко дезавуйовуються - все залежить лише від рішення судді. і ситуація ще й погіршується тим, що покарання за неправосудні рішення нема.
показати весь коментар
26.04.2019 15:56 Відповісти
хто перешкоджав соєвой коаліції це змінити? Але вони всі 5 років з цього "харчувалися"...
показати весь коментар
26.04.2019 20:29 Відповісти
Заперечний, з цього харчувалася вся ВР. І ще довго буде така ситуація. Бо народ голосує за обіцянки. а треба - за дії.
показати весь коментар
26.04.2019 22:19 Відповісти
ага, зараз зелені миттю все виправлять
показати весь коментар
27.04.2019 22:33 Відповісти
Как вообще работает судебная система а Украине? Есть ли какая то юридическая ответственность у судей за свои действия или бездействие? Ну хорошо, кто то не подал вовремя ходатайство, не пришёл на заседание и.. Поэтому террористов, которых поймали на горячем просто выпускают? Бред какой то
показати весь коментар
26.04.2019 15:45 Відповісти
Кого звинувачувати 73% - це занадто.
Народ заслуговує керівництво яке обирав.
Бачили очі, що вибирали, тепер їжте щоби повилазили!!!!!!!!!
Зелень це продукт.
Подруге зелень це плеснь, "нових" старих (а може навпаки) функціонерів.
Посада президента протримається до кінця року, допоки на переоберуть ВР і її не очолить
куйПу.
А далі "добро пожаловать в 2008 г." , але без Криму , без вихода у Чорне і Азовське моря з малоросійською атономією.
показати весь коментар
26.04.2019 15:50 Відповісти
Цікаво,як це Польща впустила до себе такого "терориста"?Шото тут не так.
показати весь коментар
26.04.2019 16:14 Відповісти
до ты несешь?! мы полной ложкой расхлебываем петины "реформы"!
показати весь коментар
26.04.2019 19:14 Відповісти
Правильно сделал. Не терпеть же эту кодлу обвинителей судей с их баржами миномётами гидроциклами.
показати весь коментар
26.04.2019 17:48 Відповісти
Правильно сделал. Не терпеть же эту кодлу обвинителей судей с их баржами миномётами гидроциклами.
показати весь коментар
26.04.2019 17:49 Відповісти
нормально так - нынешняя мразота выпускает, а "виноват" Зеленский...
показати весь коментар
26.04.2019 19:12 Відповісти
Ай да петя! Вай, який реформатор!
показати весь коментар
26.04.2019 20:25 Відповісти
коли таких злочинців випускають і дають ім можливість втекти з краіни це деморалізує суспільство...суди не просто корумповані вони приватизовані мафіозними угрупуваннями це вже за межами правового поля і здорового глузду
показати весь коментар
26.04.2019 21:19 Відповісти
Догадайтеся з двох разів, куди
показати весь коментар
26.04.2019 21:20 Відповісти
А шо, пасаны, вы же добрые....хули.... Отпустите еще пару-тройку маньяков до кучи....
показати весь коментар
26.04.2019 22:05 Відповісти
Судьи в Украине это первое зло которое нужно уничтожить.
показати весь коментар
26.04.2019 23:13 Відповісти
Володя ніколи й не під кого не лягав. Він - Офіцер. Витягував на власних плечах дітей - і повертав їх матерям. А чоловіків - жінкам. А дітям - батьків. Безмежний респект, Володя Рубан, тобі - й поясний уклін від старого батька трьох синів і двох дочок. Чоловічі мої, сердечні вітання. Радий буду допомогти обі облаштуватися у Чехії - ще й доплачу. Твій побратим. Україна - ПОНАД УСЕ! Й усі діти Її...
показати весь коментар
27.04.2019 01:11 Відповісти
****** от путенская, а не офицер.
показати весь коментар
27.04.2019 07:00 Відповісти
Казали люди які його знали до подій на донбасі був звичайним прапорщиком алкоголіком.
показати весь коментар
27.04.2019 08:03 Відповісти
#залишив територію України.# виходит шо вся справа дута, як і про "тепловізори"?
показати весь коментар
27.04.2019 07:34 Відповісти
Ну це таке питання, чи залишив Україну, можливо просто прикопали при дорозі. А потім в виправдання троянської кобили Савченко, скажуть що це все Рубан. Медведчуковська Савченко чистенька, Рубан в землі.
показати весь коментар
27.04.2019 07:56 Відповісти
Сторінка 4 з 4