10704 відвідувача онлайн
4 100 43

Поліція за добу спіймала понад 380 п'яних водіїв

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це 27 квітня повідомив заступник голови Національної поліції Олександр Фацевич.

"Протягом минулої доби поліцейські виявили 7135 порушень Правил дорожнього руху, скоєних його учасниками. Зокрема, патрульні виявили 388 водіїв, які керували транспортними засобами і мали ознаки алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння", - повідомив Фацевич.

Крім того, копи виявили 477 фактів керування транспортним засобом без відповідних документів, перевищення встановленого обмеження швидкості з боку понад тисячі водіїв і 47 нетверезих водіїв громадського транспорту.

Фацевич нагадав, що стартували профілактичні заходи під назвою "Тиждень безпеки дорожнього руху". В рамках заходів поліцейські відпрацьовують найбільш аварійні ділянки автодоріг.

Топ коментарі
+15
П'яний за кермом автівки - злочинець.. Запізнилися з кримінальною відповідальністю за керування транспортним засобом в статі алкогольного або наркотичного сп'яніння років на чотири..
показати весь коментар
28.04.2019 08:38 Відповісти
+3
Думаю це злачинна влада винна,що громадяни клали на закон.Скільки з цих 388 пробували за звичкою порішать на місці, статистика мовчить.Думаю відсотків 90,решта могли казать аязнаєшщаскомупазваню,і тєбя завтра уволят.А так канєшно, ми проти корупції,але шоб кум/сват/брат могли порішать, єслі шо.Скоро Зєля стане пєрзідєнтом,і кінець епохи бідності і брехні))). Насупить бровки,стукне кулачком по столу,скаже- всьо друзьяяя,с завтрашнєго дня всі стають чесними(навіть судді,прокурори і митники)))),не бухають за кермом,платять податки,не ловлять рибу в нерест,не крадуть ліс і т.д.Бо епоха жадності закінчилась.
показати весь коментар
28.04.2019 09:28 Відповісти
+2
а как же нерест...
показати весь коментар
28.04.2019 08:35 Відповісти

Завантаження...