6269 відвідувачів онлайн

З нинішнього дня в Україні подешевшав газ для населення

З нинішнього дня в Україні подешевшав газ для населення

Уряд і "Нафтогаз" погодили зменшення ціни газу для населення і теплової генерації на травень до 8247 грн за тис. куб. м.

Враховуючи зниження цін на газ на європейському ринку, в кінці квітня Кабінет міністрів і національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" погодили зниження регульованої ціни на газ для населення і теплової генерації на травень поточного року до 8,247 тис. грн за тис. куб. м з 8,55 тис грн, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Нафтогаз" зазначає, що за дорученням Кабінету міністрів України компанія "Нафтогаз України" спільно з представниками уряду розробила новий механізм визначення регульованої ціни, який дозволяє не тільки уникнути підвищення вартості газу для населення і теплової генерації з 1 травня 2019 року, але й зменшити її до рівня 8247 грн за тис. куб. м (кінцева роздрібна ціна).

Цей механізм передбачає такий підхід до формування ціни: якщо ринкова ціна газу для промислових споживачів нижча за встановлену в постанові Кабміну від 19.10.18 №867, ціна для населення відповідно знизиться. Якщо ж ринкова ціна газу для промисловості перевищить встановлений урядом рівень, то ціна для населення залишиться на цьому рівні.

Очікується, що зміни в діючі договори на продаж газу між "Нафтогазом" і усіма контрагентами, які купують газ відповідно до вимог "Положення про покладення спеціальних зобов'язань на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення суспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу" будуть внесені протягом травня поточного року, сказано в повідомленні.

Топ коментарі
+23
Импортный газ подешевел вдвое а украинцам снизили цену на 3%, потужно.
показати весь коментар
01.05.2019 11:35 Відповісти
+20
Цинизма соевой мрази нет предела!
показати весь коментар
01.05.2019 11:43 Відповісти
+19
Цибулько, на лету переобувшись, сегодня заявил что цена на газ не является обязательным условием для кредитов от МВФ.
показати весь коментар
01.05.2019 11:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
пока такой счётчик не купил . хотя у меня свет в основном днём мотается .
показати весь коментар
01.05.2019 13:53 Відповісти
Враховуючи зниження цін на газ на європейському ринку, в кінці квітня Кабінет міністрів і національна акціонерна компанія "Нафтогаз України"Джерело: https://censor.net/ua/n3124990 Ринок газу європейський. В країні ненажерливі олігархи умудрились нав'язати європейську ціну на газ на сугубо українські зарплати.
показати весь коментар
01.05.2019 12:14 Відповісти
Потому что закончился отопительный сезон.Но даже новая цена завышена,потому что не разрушена схема Роттердама.!!
показати весь коментар
01.05.2019 12:19 Відповісти
Так Пеця и он обещал схемы разрушать - это просто кость, кинутая народу.
Пока их не начнут вешать на Крещатике - дела не будет!
З нинішнього дня в Україні подешевшав газ для населення - Цензор.НЕТ 891
показати весь коментар
01.05.2019 12:22 Відповісти
Первое что должен сделать Зеленский - провести аудит всего и вся. Нужно знать, что оставила эта власть народу, после всех своих перемог.
показати весь коментар
01.05.2019 12:21 Відповісти
"Социализм есть учёт и контроль!"
В.И. Ленин
показати весь коментар
01.05.2019 12:29 Відповісти
Не понял, вы что Петра вычеркнули из схемы, вам что Петя мало обьяснял что Пыня нападёт
показати весь коментар
01.05.2019 12:21 Відповісти
а грося уже напал
показати весь коментар
01.05.2019 12:26 Відповісти
На три копейки Шоколадный мародер ты еще не сдох ?
показати весь коментар
01.05.2019 12:22 Відповісти
на 2 коп)))
показати весь коментар
01.05.2019 12:24 Відповісти
на 30
показати весь коментар
01.05.2019 17:49 Відповісти
Просела мировая цена на газ. Кабмин понижает. К осени поднимется. Кабмин поднимет. Не нужно связывать это ни с Порошенко ни с зелей. Не один ни второй к этому не имеет отношения.
показати весь коментар
01.05.2019 12:44 Відповісти
Да тут какая то вакханалия идиотов, че то визжат друг на друга, хочется сказать, ...шизманы, успокойтесь, выборы давно прошли... Или это кацапы никак в себя не прийдут после случившегося? Как же так, кровавая хунта провела свободные выборы да еще и проиграла !!!?
показати весь коментар
01.05.2019 12:52 Відповісти
Нехай Петро не привласнює собі славетне звання "хунта"!!! До "хунти" йому ще мародерити і мародерити...
Корупція нас врятує, панове цинічні бандерівці!
показати весь коментар
01.05.2019 13:07 Відповісти
радівські (парламентом цих у*обіщних пальці не повертаються надрукувати) вибори на носі
показати весь коментар
01.05.2019 17:47 Відповісти
Ура. Это победа. На секономленные деньги куплю ланос
показати весь коментар
01.05.2019 13:03 Відповісти
Ніяких ланосів. Тільки богдани.
показати весь коментар
01.05.2019 13:14 Відповісти
Богданы сильно дорого. 7 грн в одну сторону, 7 грн назад. Нодо чтоб и свет подешевел.
показати весь коментар
01.05.2019 21:12 Відповісти
Спасьібо благодєтєлі, за єто вам чЄсть и нізкій пАклон, мля...
показати весь коментар
01.05.2019 13:05 Відповісти
Чаще надо выборы проводить.
показати весь коментар
01.05.2019 13:10 Відповісти
клоуни. а у вересні піднімуть)
показати весь коментар
01.05.2019 13:33 Відповісти
піднімуть раніше
показати весь коментар
01.05.2019 17:48 Відповісти
01.05.19 11:32 С сегодняшнего дня в Украине подешевел газ для населения

=========================================================

И ЭТО ПРОИЗОШЛО ПОСЛЕ ОКОНЧАНИЯ ВЛАСТИ ПОРОШЕНКО.
показати весь коментар
01.05.2019 14:23 Відповісти
Неужели это Зеломойский уже начал работать?
показати весь коментар
01.05.2019 15:32 Відповісти
а як же вимоги МФВ ..?
показати весь коментар
01.05.2019 18:12 Відповісти
Договоренности с МВФ: с 1 ноября 2018 - 60% рыночной цены, с 1 мая 2019 - 80%, с 1 января 2020 - 100%.
показати весь коментар
01.05.2019 21:42 Відповісти
Причем "рыночная цена" определяется родным колхозным рынком Гройсмана в г. Винница!
З нинішнього дня в Україні подешевшав газ для населення - Цензор.НЕТ 4573
показати весь коментар
01.05.2019 23:46 Відповісти
зеля лучший