5979 відвідувачів онлайн

Жалобні заходи в Одесі минули спокійно, - МВС

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.

Всього в траурних заходах взяли участь: на Куликовому полі - до 4 тисяч громадян, на Соборній площі - до 500 осіб.

"Понад 2 тисячі поліцейських, спільно з Національною гвардією та працівниками ДСНС професійно виконали завдання по забезпеченню безпеки громадян під час масових заходів на Куликовому полі та Соборній площі. Серйозних порушень не зафіксовано. Все пройшло мирно та спокійно", - повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

Очільник поліції Одещини Олег Бех розповів, що грубих порушень громадського порядку та інших злочинів скоєно не було. З однією людиною провели профілактичну бесіду та ще одну неповнолітню дівчину доставили до відділу поліції. Вона мала при собі заборонену комуністичну символіку. У результаті, на її родичів складено адміністративний протокол.

На цей момент триває посилене патрулювання вулиць Одеси працівниками поліції і допоміжними силами правоохоронців системи МВС.

Топ коментарі
+5
Сепарасторы горят хорошо... как и раSSейские танки....дыма много.
показати весь коментар
02.05.2019 22:30 Відповісти
+4
Траурные мероприятия в Одессе прошли спокойно, - МВД - Цензор.НЕТ 9050
показати весь коментар
02.05.2019 22:28 Відповісти
+3
Да какой там траур это же праздник , сожгли мудаков сепаров и террористов, которые хотели устроить в Украинской Одессе то что сейчас на Донбассе.
показати весь коментар
03.05.2019 01:34 Відповісти

Завантаження...