Жалобні заходи в Одесі минули спокійно, - МВС

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МВС.
Всього в траурних заходах взяли участь: на Куликовому полі - до 4 тисяч громадян, на Соборній площі - до 500 осіб.
"Понад 2 тисячі поліцейських, спільно з Національною гвардією та працівниками ДСНС професійно виконали завдання по забезпеченню безпеки громадян під час масових заходів на Куликовому полі та Соборній площі. Серйозних порушень не зафіксовано. Все пройшло мирно та спокійно", - повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.
Очільник поліції Одещини Олег Бех розповів, що грубих порушень громадського порядку та інших злочинів скоєно не було. З однією людиною провели профілактичну бесіду та ще одну неповнолітню дівчину доставили до відділу поліції. Вона мала при собі заборонену комуністичну символіку. У результаті, на її родичів складено адміністративний протокол.
На цей момент триває посилене патрулювання вулиць Одеси працівниками поліції і допоміжними силами правоохоронців системи МВС.