6569 відвідувачів онлайн
5 875 25

ФСБ Росії стверджує, що затримала українця на в'їзді в Крим

ФСБ Росії стверджує, що затримала українця на в'їзді в Крим

Співробітники ФСБ Росії стверджують, що в загальному пасажиропотоку на пункті пропуску "Джанкой" в окупованому Криму затримали громадянина України, який нібито перебував у розшуку в РФ.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії", про це 3 травня заявила прес-служба прикордонного управління ФСБ Росії по Криму.

Як повідомляється, затриманого чоловіка підозрюють у вчиненні кримінально караного діяння, передбаченого частиною 3 статті 158 Кримінального кодексу Росії (крадіжка, вчинена у великих розмірах).

У ФСБ Росії стверджують, що за останній тиждень це вже третій випадок, коли прикордонники виявили осіб, оголошених у карний розшук.

Топ коментарі
+15
Можете всех задерживать, кто едет в Крым поотдыхать
показати весь коментар
03.05.2019 15:53 Відповісти
+7
а нефик шастать.
показати весь коментар
03.05.2019 15:55 Відповісти
+7
украинцы к оккупантам не ездят
очевидно это был заробитчанин, хохол-малорос
показати весь коментар
03.05.2019 15:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Паспорт РФ вручили гопнику?
показати весь коментар
03.05.2019 15:51 Відповісти
Гопник случайно не из 73 % будет ?
показати весь коментар
03.05.2019 16:13 Відповісти
Не, там кража в крупных размерах. Из 25% видать!
показати весь коментар
03.05.2019 16:47 Відповісти
Шо,даже свинярчуки ховаються?
показати весь коментар
03.05.2019 17:17 Відповісти
жена Зеленского ехала свой ВИП-пентхаус продавать в Ялту?!..
показати весь коментар
03.05.2019 15:53 Відповісти
Может какие ПЕпредставители ехали свечной корабельный заводик в Севасе проведать?
показати весь коментар
03.05.2019 15:58 Відповісти
Можете всех задерживать, кто едет в Крым поотдыхать
показати весь коментар
03.05.2019 15:53 Відповісти
І по 10 років щоб навідпочивався
показати весь коментар
03.05.2019 16:41 Відповісти
а нефик шастать.
показати весь коментар
03.05.2019 15:55 Відповісти
украинцы к оккупантам не ездят
очевидно это был заробитчанин, хохол-малорос
показати весь коментар
03.05.2019 15:56 Відповісти
ФСБ России утверждает, что задержала украинца при въезде в Крым, звучит странно задержало УКРАИНЦА В УКРАИНСКОМ КРЫМУ а в оккупированном Донбассе чё там тоже так? Чё то Московия мутит со словами
показати весь коментар
03.05.2019 16:04 Відповісти
Ой, у них, если какая-то, пакость, то все "украинцы"... Скорее всего, "новомалорос" неудавшийся - съездил в "Духовноскрепную", "выставил" хату, а потом побежал в Крым, прятаться... Домой-то, нельзя - пошлют "Родину защищать"...
показати весь коментар
03.05.2019 16:06 Відповісти
Немедленно и добровольно его опаспортить кацапской ксивой. и вменить ему все возможные кацапские статьи - по совокупности лет 50 вылупится.
показати весь коментар
03.05.2019 16:12 Відповісти
Завтра він стане диверсантом.
показати весь коментар
03.05.2019 16:15 Відповісти
Задержали потому что украинец, или гражданин Украины или просто ехал?
показати весь коментар
03.05.2019 16:28 Відповісти
Зато с Крыма хохлов с кацапскими паспортами встречаете как своих. Так же из бомбаса с ордловскими паспортами.
показати весь коментар
03.05.2019 16:30 Відповісти
....кто еще ПЛАНИРУЕТ отдохнуть в крыму с дальнейшим ПРОДОЛЖЕНИЕМ в магадане ???? а на россми прямо и настойчиво ПРИГЛАШАЮТ ))))
показати весь коментар
03.05.2019 16:33 Відповісти
Вроде как более пол миллиона украинцев в том году отдыхали в Крыму.
показати весь коментар
03.05.2019 18:06 Відповісти
Кто знает, может он идейный вор? Ездил наносить врагу экономический ущерб?
показати весь коментар
03.05.2019 16:54 Відповісти
Сині в'єтнамки йому наділи?
показати весь коментар
03.05.2019 17:24 Відповісти
А шуфрича, несколько дней назад, они не задерживали.. Свой для них....

Нестор Шуфрич з'їздив на вихідні до Криму! Кілька днів провів на окупованій росіянами українській землі! Засмаг? Як там зараз? Сонячно?
Але найцікавіше в цій історії, що зустрічав Нестора Івановича після вікенду на Чорному Морі голова Генічеського району Херсонської області - Олександр Воробйов!
Це той самий Воробйов, який на всіх офіційних заходах найголосніше співає Гімн України, цілує Прапор, вдягнений виключно в вишиванку! Той самий Воробйов, який ридає на камери в День пам`яті жертв депортації кримськотатарського народу! Воробйов, який показового та дуже голосно ненавидить окупантів! Він весь такий показово патріотичний та проукраїнський став, що «воробйовщина» - це вже мем для всієї Херсонської області. А слава про його театральні здібності давно вийшла вже за межі однієї області - він відомий для всіх, хто цікавиться подіями на адмін межі з окупованим Кримом!
Голосно тричі по-воробйовські, щоб аж горлянку надірвати: «Слава Україні»
І обов`язково селфі з Нестором Івановичем, а то вітер якийсь дме незрозумілий, белые пришли, красные пришли...https://www.facebook.com/karp.dmitriy/videos/2437044156358734/?eid=ARBeS4qlrFvgbpeV1SAFWwfZWqAwdbKobsYhvwnRG9T73v2nJzZ75d2Cmb7MX7c0JcqJVQizDzUKqlhN
показати весь коментар
03.05.2019 18:06 Відповісти
А может по тому, что шуфрич не был в розыске?
показати весь коментар
03.05.2019 18:08 Відповісти
Так я и говорю, что свой для них... Пока... От любви до ненависти один шаг)))
показати весь коментар
03.05.2019 18:23 Відповісти
https://censor.net/news/3125299/fsb_rossii_utverjdaet_chto_zaderjala_ukraintsa_pri_vezde_v_krym Звучит как полиция Китая задержала мордовца при въезде в Саранск