Сироїд підтримала дату інавгурації, запропоновану Зеленським - 19 травня

Сьогоднішню зустріч новообраного президента Володимира Зеленського з головою ВР і представниками фракцій варто пам'ятати не тільки через обговорення дати інавгурації.
Таку думку в Facebook висловила віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд, передає Цензор.НЕТ.
"Ссьогоднішню зустріч варто запам’ятати. Новообраний Президент приїхав до парламенту для розмови. Вперше.
Кожен попередній президент для парламенту намагався бути домашнім насильником - мотлошити кожного окремо і всіх разом. Переважно "за викликом" і переважно поночі.
А тут - несподівана нормальність. Нормально приїхав, нормально серед дня, і нормально говорив.
Ми хочемо мати таку владу, щоб її було за що поважати. А повага до влади від людей неможлива без того, щоб державні інституції ставилися з повагою одна до одної", - пише вона.
"Може раптом ми стаємо свідками народження нової політичної культури?
І стосовно дати, вважаю треба підтримувати 19 травня, як запропонував новообраний Президент", - підсумувала Сироїд.

Где деятельность?