11263 відвідувача онлайн
8 789 104

Ветерана Регешу (Санта) відпустили на поруки депутатів

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із залу суду.

Адвокат підозрюваного попросив провести засідання у закритому режимі, оскільки причиною конфлікту були особисті відносини. Суддя, у свою чергу, запропонував представникам ЗМІ та відвідувачам залишити зал і таким чином, якщо громадяни не проти, добровільно "закрити" розгляд. Однак журналісти залишилися у суді.

Поручитися за Володимира Регешу висловили бажання народні депутати Оксана Корчинська, Єгор Соболєв, Андрій Левус, Сергій Висоцький та Андрій Антонищак. Після тривалих роздумів у нарадчій кімнаті суд прийняв рішення відпустити добровольця на поруки народних депутатів.

Нагадаємо, інцидент стався 5 травня близько 22:00. Чоловік, перебуваючи на літній терасі закладу "Портер Паб" столичної Оболоні, під час словесного конфлікту з компанією молодих людей, які відпочивали, зробив 6 пострілів із гвинтівки. Одна з куль поцілила в потерпілого.

Топ коментарі
+17
таким людям как Регеша (Санта), который с первых дней войны и до сейчас на нуле, и который положил в землю сыру не один десяток раше-ванюшек можно простить выстрел в ногу какому то журналисту....
Сам наверное нарывался гад....
Ветерана Регешу (Санта) відпустили на поруки депутатів - Цензор.НЕТ 1684
показати весь коментар
07.05.2019 20:26 Відповісти
+14
То есть, если ты ветеран или Пашинский, то стреляй себе на здоровье
показати весь коментар
07.05.2019 20:11 Відповісти
+13
Я тут вже, "деяким", пояснював - "АТО - не індульгенція...".
показати весь коментар
07.05.2019 20:25 Відповісти

Завантаження...