9570 відвідувачів онлайн
13 287 188

Сценарний план, який Луценко втюхав Джуліані, покажу в понеділок, - Лещенко

Сценарний план, який Луценко втюхав Джуліані, покажу в понеділок, - Лещенко

Нардеп Сергій Лещенко в понеділок, 13 травня, обіцяє розповісти, як генпрокурор Юрій Луценко дезінформував адвоката президента США Дональда Трампа щодо "амбарної книги" Партії регіонів і того факту, що Лещенка "засуджено за втручання у вибори в США".

Про це він повідомив у себе у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Так, коментуючи нещодавні інтерв'ю Джуліані на каналі Fox News, Лещенко заявив, що той використовував озвучені генпрокурором Луценком фейки, зокрема історію про те, що Лещенка нібито засуджено в Україні за втручання у вибори в США.

"Йдеться про рішення продажного Окружного адмінсуду Києва, за позовом продажного Розенблата (нардепа від БПП. - Ред.). І цей суд взагалі не мав приймати цю справу до розгляду, бо права Розенблата жодним чином не було порушено. Але вони прийняли позов і постановили, що я втручався у вибори. Тільки Луценко не сказав Джуліані, що рішення не набуло чинності, я подав апеляцію, і її призначено на понеділок. А до апеляції жодного рішення суду немає в природі, бо виконання рішення зупинено", - пояснив нардеп.

У зв'язку з цим він запросив усіх журналістів, українських і західних, на це засідання суду, за підсумками якого пообіцяв дати брифінг і продемонструвати: "сценарний план, який Луценко втюхав Джуліані; повну сторінку із чорної бухгалтерії Партії регіонів із прізвищем Манафорта; інші цікаві подробиці".

"Початок суду: 11:20, вулиця Московська, 8, корпус 30. Суддя Губська", - додав Лещенко.

Сценарний план, який Луценко втюхав Джуліані, покажу в понеділок, - Лещенко 01

Нагадаємо, напередодні стало відомо про візит особистого адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані до Києва для зустрічі з новообраним президентом Зеленським. За даними The New York Times, адвокат Трампа хотів переконати Зеленського провести розслідування щодо сина колишнього віце-президента США Джо Байдена, а також продовжити розслідування про втручання в президентські вибори США в 2016 році, щоб допомогти Трампу в його президентській кампанії 2020 року. Але після того як про візит стало відомо, американські політики-демократи накинулися на Джуліані з лютою критикою, в результаті чого він вирішив скасувати візит.

Сценарний план, який Луценко втюхав Джуліані, покажу в понеділок, - Лещенко 02

Топ коментарі
+37
Беги Сирожа, беги, и ватницу свою захватить не забудь!
показати весь коментар
12.05.2019 16:11 Відповісти
+29
а чо понедельника ждать? в гугле все есть...в том числе и самореклама.

Сценарный план, который Луценко втюхал Джулиани, покажу в понедельник, - Лещенко - Цензор.НЕТ 7668
показати весь коментар
12.05.2019 16:13 Відповісти
+20
Истерикой бородатой бабы доволен. Значит в больное место попали. И, надеюсь, всей этой грантовой тусовке перекроют корыто
показати весь коментар
12.05.2019 16:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Вот это и хорошо, а то раньше чувствовал защиту от Йованович и позволял себе "беспределить", а теперь всё, сладкая жизнь закончится
показати весь коментар
12.05.2019 17:55 Відповісти
Шановні петріоти, вірного друга всіх українських петріотів Пашу Манахворта рятувати пізно - той вже отримав два вироки (в сумі 73 місяці за гратами), а попереду його чекає ще, як мінімум, один.
показати весь коментар
12.05.2019 16:29 Відповісти
Йому скоріше посольство США анулює візу, ніж він намалює якийсь план
показати весь коментар
12.05.2019 16:29 Відповісти
Картавый урод должен кружку палировать и сухари сушить.... Типа это не ******* Лолитовна мутки с Клинтон крутила, а Авакуву даже пришлось посты матерные на фб спешно затирать после победы Трампа...
показати весь коментар
12.05.2019 16:32 Відповісти
Авякана не трожь! Он помог Зебене стать преЗедентом. Сам Коломойша сказал !
показати весь коментар
12.05.2019 16:52 Відповісти
Обеспечивать полицейскими безопасность и порядок на выборах - это соблюдение Конституции и законов Украины, а не помощь Зеленскому! Это раз, и второе - Беня сказал, что он с Аваковым только "болеют" за Зелю, также как за Динамо или Ливерпуль!
показати весь коментар
12.05.2019 17:09 Відповісти
Ленин-Путин-Зеленский: Эволюция взглядов ватных зелепукинцев. Им лишь бы Вова.
показати весь коментар
12.05.2019 21:54 Відповісти
Почитай кого Коломойський просуває на топ-посади і внеси відповідні зміни у методичку. Трішки для прикладу, але там іде мова і про Луценка і про Авакова, і про Турчинова: "А прем'єром нехай буде Коболєв. Ось ця історія з преміями, в якій, вважаю, він абсолютно має рацію... Взагалі він взяв там якісь копійки. Врятував для країни від 50 до 80 мільярдів доларів. Тобто будь-яка юридична компанія взяла б навіть якщо 1%, то це становило би 600 мільйонів доларів. Він узяв двадцятку, витратив на премії для всього колективу".
https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/stara-gvardiya-i-osobistij-advokat-kogo-kolomojskij-prosuvae-na-top-posadi-v-ukraini.htm
показати весь коментар
13.05.2019 00:32 Відповісти
Чим ближче день "Ч" для соєвого бариги, тим масовійший психоз і істерія у шоколадної ботоферми. Чверть століття назад існувало "Біле Братство" на чолі Марії Деві Христос. На зміну йому прийшло "Шоколадне Братсво" на чолі з Педро Мальдівський Кальвадос. Путлєр і Ольгіно із-за поребрика цим потворам навіть заздрить.
показати весь коментар
12.05.2019 16:33 Відповісти
Сценарний план, який Луценко втюхав Джуліані, покажу в понеділок, - Лещенко - Цензор.НЕТ 222
показати весь коментар
12.05.2019 16:38 Відповісти
шанувальники загиблого на панамських фронтах..я васв спам не кидаю.. прийміть з мужність політичну смерть.дарагога вам чілавєка і не зловживайте
показати весь коментар
12.05.2019 16:34 Відповісти
Цікаво, що Карл Радек, котрий схожий на лєщенка, також помер на зоні, вбитий співкамерниками. Єдине, що Радек працював на австрійську розвідку, а не на Британію.
показати весь коментар
12.05.2019 16:34 Відповісти
Бородатая баба Григоришина склепала очередной фэйк?
показати весь коментар
12.05.2019 16:35 Відповісти
Набридли брехуни. Всі ці лещенкі, луценкі, розенблати, ...

Всіх - "в сад".
показати весь коментар
12.05.2019 16:35 Відповісти
Луценко чи дурак,чи больной алкаш
Америкосы не такие тупые,как многим порохослюням кажется,они выведут всех кто причастен к украногейту
показати весь коментар
12.05.2019 16:37 Відповісти
Петя зря поставил своего дурака в ГПУ, теперь он его за собой потянет в Гуантанамо.
показати весь коментар
12.05.2019 16:39 Відповісти
У Бєні інша думка про Юрія Луценка, він його залишив би на посаді генерального прокурора.

https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/stara-gvardiya-i-osobistij-advokat-kogo-kolomojskij-prosuvae-na-top-posadi-v-ukraini.htm
показати весь коментар
13.05.2019 00:26 Відповісти
Бородатая женщина никогда не видело разницы между первой древнейшей профессией и второй.
показати весь коментар
12.05.2019 16:39 Відповісти
Сценарний план, який Луценко втюхав Джуліані, покажу в понеділок, - Лещенко - Цензор.НЕТ 874
показати весь коментар
12.05.2019 16:40 Відповісти
Сценарний план, який Луценко втюхав Джуліані, покажу в понеділок, - Лещенко - Цензор.НЕТ 9791
показати весь коментар
12.05.2019 16:45 Відповісти
Сережа,Саша и Володя уже вместе носики пудрят. Попалили!
показати весь коментар
12.05.2019 19:15 Відповісти
коземандиры
показати весь коментар
13.05.2019 00:21 Відповісти
вони вже там.. но єщьо полнастью нє асазналі
показати весь коментар
12.05.2019 16:46 Відповісти
Помойка для порохолизов будет за счастье.
показати весь коментар
12.05.2019 16:46 Відповісти
Джулиани, в бывший мэр Нью-Йорка, отличился, что полностью задавил преступность в городе.

Это же планирует сделать и в Украине, для Лещенко в США , видимо, уже приготовил нары ....

Осталось выяснить, кто давал ,,гранты,, и за какие заслуги их получали ,,активисты,, ....
показати весь коментар
12.05.2019 16:46 Відповісти
От мені цікаво, чи бородата сі-рожа-баба покаже документ, як він називає "сценарный план, который Луценко втюхал Джулиани"??? Чи знову збреше?
показати весь коментар
12.05.2019 16:46 Відповісти
прохоботи - це гарні хлопці.. якщо тра комусь підісрати на виборах найми порохобота.. прольот гарантовано
показати весь коментар
12.05.2019 16:47 Відповісти
завтра вся країна знову дізнається , що Луцик просто брехливий алкаш ! ...))
показати весь коментар
12.05.2019 16:47 Відповісти
а ну т.е. Лещенко умный, а у Трампа там дураки трудятся( он просто выкрутится хочет, забиватель гвоздей.
показати весь коментар
12.05.2019 17:18 Відповісти
Видимо у "антикоррупционеров" игра такая, сначала накосячить, а потом строить из себя жертв
показати весь коментар
12.05.2019 17:39 Відповісти
Пэтю сольют с грохотом. Та и вся его бляхо мушная компашка следом за ним полетит. Вот это закручивается!
показати весь коментар
12.05.2019 16:48 Відповісти
Свиню вже злили - не дарма ж Матіос в США літав ... їм тепер жодна брехня Луцика не допоможе !
показати весь коментар
12.05.2019 16:49 Відповісти
Та ладно,Сіруня, остався ти без криші- у Марьванни каденція закінчилась,а Бєні такий токсичний даром не нада. В расход.
показати весь коментар
12.05.2019 16:49 Відповісти
"Сценарный план, который Луценко втюхал Джулиани, покажу в понедельник, - Лещенко" - тут может быть два варианта, либо Джулиани слабый адвокат, раз не проинформирован, что Луценко ген прокурор по совместительству, а по факту, он креатура шоколадного Мародёра и барыга по содержанию, либо Джулиани сознательно вводит в заблуждение и Трампа, и мировое сообщество, но тогда, возникает вопрос, на кого он работает?
показати весь коментар
12.05.2019 16:50 Відповісти
Джулиани частное лицо, а бородатая вульва Сирожа уже привычно дрыщит жидким.
показати весь коментар
12.05.2019 16:51 Відповісти
пусть бородатая телка объяснит, как они, своей зеБильной командой, определяют какие суды продажные, а какие справедливые, где Порошенко наворожил, а где уже ваЗЕлин святой водицей пописял? может в шахматном порядке, или как о по алфавиту?
показати весь коментар
12.05.2019 16:51 Відповісти
а шо він не з БПП? до чого тут Зеленський.. ви парахаботи такі кумедні
показати весь коментар
12.05.2019 16:55 Відповісти
сцыт Сирожа, не хочет в Гуантанамо.
показати весь коментар
12.05.2019 16:55 Відповісти
про вороватість команди Хряка вже знає весь світ
Международная организация обвинила порошенковского холуя Бирюкова в краже гуманитарной помощи
Больше информации на портале Антикор: https://antikor.com.ua/articles/tag/Global_Medical_Aid

П.С - до речі , на ЦН , про це теми так і не було ...
показати весь коментар
12.05.2019 17:00 Відповісти
Чим ближче день "Ч" для соєвого бариги, тим масовійший психоз та істерія у чоколадної ботоферми. Чверть століття назад у нас існувало "Біле Братство" на чолі з Марієй Деві Христос. На зміну йому з"явилось "Шоколадне Братство", яке очолює Педро Мальдівський Кальвадос. Путлєр з Ольгіно із-за порєбрика цим потворам навіть заздрять.
показати весь коментар
12.05.2019 17:05 Відповісти
Ще трішки часу і весь чоколад - в труху!
показати весь коментар
12.05.2019 17:07 Відповісти
Откуда Лещенко брал инфу или кто ее подгонял ему меня не интересует, главное, что инфа отражала хреновую действительность. Юрик своей деятельнстью с 2000 по 2019 показал свою гнилость и правду в его словах днем с огнем не найдешь. А Джулиани, который хотел "по чесному" собрать компромат на Байдена, сейчас отбеливает Трампушку тем, что против Манофорта в Украине "фейки" распространяли. Завтра посмотрим, где будет этот адвокат.
показати весь коментар
12.05.2019 17:13 Відповісти
Сценарний план, який Луценко втюхав Джуліані, покажу в понеділок, - Лещенко - Цензор.НЕТ 4640
показати весь коментар
12.05.2019 17:14 Відповісти
Луцик, лживую инфу сливает Лещенку или его предупреждает или.... Судим по конечным делам, а не по фото.
показати весь коментар
12.05.2019 17:19 Відповісти
Это они разрабатывают план как закрывать дела людей Порошенко. И как Серёже на квартирку не подзаработать
показати весь коментар
12.05.2019 17:25 Відповісти
Кожний троль шоколадної ботоферми має десятки акаунтів. Діють масовкою. Свої ж коментарі вони плюсують у розділі "мне нравится". А мета одна - попасти в категорію топ коментарів.
показати весь коментар
12.05.2019 17:15 Відповісти
А что, за это платят? Не смеши!
показати весь коментар
12.05.2019 17:19 Відповісти
Ага! Чоколадна ботоферма на гуманітарці сидить. І працюють за принципом матінки Терези.
показати весь коментар
12.05.2019 17:22 Відповісти
Если человек имеет свое мнение и приводит правдивые факты - это нормально, даже если они кому-то не нравятся! А вот фактов у тебя что-то не наблюдается...
показати весь коментар
12.05.2019 17:28 Відповісти
Чоколадні ботні потвори засирають весь сайт "мнением" від МінСтеця. Дембельський акорд по вилизуванню чоколадної дупи.
показати весь коментар
12.05.2019 18:07 Відповісти
Для этого достаточно просто их не читать...если же там есть нарушение или оскорбление, тогда их просто отправляют в спам!
показати весь коментар
12.05.2019 18:16 Відповісти
Пускай он покажет ту же Чёрную бухгалтерию, которую он показывал не так давно пиара ради. И там присутствует и он и УП кстати
показати весь коментар
12.05.2019 17:23 Відповісти
Лещенко договорится до уголовной ответственности скоро, продолжай дальше
показати весь коментар
12.05.2019 17:26 Відповісти
Я думаю уже договорился, ему ещё в добавок анулируют американскую визу, вот веселье будет тогда))
показати весь коментар
12.05.2019 17:33 Відповісти
Вот она элита украинской коррупции. Чтобы свинарчуков с их дворцами и яхтами разоблачать - надо самому на помойке жить. А этот 200 метров себе квартиру... ишь ты какой!
показати весь коментар
12.05.2019 18:08 Відповісти
Опять Югика в его же дерьмище прилюдно макать будут. Кто виноват что прокурор на шаг вперед последствия своей брехни просчитать не может? Похоже что 24/7 не просыхает.
показати весь коментар
12.05.2019 18:04 Відповісти
Сценарний план, який Луценко втюхав Джуліані, покажу в понеділок, - Лещенко - Цензор.НЕТ 9550
показати весь коментар
12.05.2019 18:42 Відповісти
Андрій Богдан - потенційний глава АП і адвокат олігарха Коломойського назвав Луценка "порядним, добрим чоловіком, який перебуває в дуже ворожій атмосфері Генеральної прокуратури, де інформація спотворюється до неймовірних величин". https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/stara-gvardiya-i-osobistij-advokat-kogo-kolomojskij-prosuvae-na-top-posadi-v-ukraini.htm
показати весь коментар
13.05.2019 00:17 Відповісти
Даже читать не хочу: квартирный миньетчик сцырожа - из БПП. Это - больше чем диагноз!!!
показати весь коментар
12.05.2019 18:49 Відповісти
А посути? Без площадной ругани - сказать что есть ?
показати весь коментар
12.05.2019 19:00 Відповісти
він вже здебіл.
показати весь коментар
12.05.2019 20:51 Відповісти
Джулиани по локти замешан в организации взрывов башен ВТЦ 11 сентября 2001 года.
Вскоре после трагедии перестал быть мэром и никуда больше не был избран.
Он внештатный советник Трампа по компьютерной безопасности, а не личный юрист.
Так что Трамп благополучно построит в Киеве свой очередной Трамп-Тауэр,
а Сирожа благополучно в него переедет - чтобы его убогим завистникам заціпило.
показати весь коментар
12.05.2019 18:59 Відповісти
Cегодня изучал все, что нашел о Джулинани. Этот человек уже вошел в историю, то что он сделал будучи мэром Нью-Йорка, как преобразился запущенный мегаполис - почти чудо и уже стало мировой классикой в сфере управления большими городами. В свое время он серьезно щемил "всесильную" итальянскую мафию, а еще американцы считают, что Дужлиани героически вел себя 11 сентября, не вылазил с развалин Торгового Центра и поддерживал морально нацию в самые тяжелые дни. И на этом фоне Лешенко, ну кто такой Лещенко, вот так по-честному с высоты стратосферы. Репортер из бедной, коррумированной восточноевропейской страны, который поднялся на брутальном скандале с Ющенко, все время живет в дрязгах, сливах, манипуляциях, сотрудничает со спецслужбами выдавая на гора тонны сводок от силовиков различной этимологии. Как мы сейчас точно знаем Лещ не чурается коррупции и сотрудничества с олигархами, иногда мастерски врет и хронически выворачивается в полупрадах, бесстыдно сбежал во время Майдана. И вот имеющийся инфы достаточно, чтобы даже не зная подводных раскладов, понять кто есть кто в этой ситуации с визитом невизитом Джулиани.
показати весь коментар
12.05.2019 19:02 Відповісти
твойф мафиози Джулиани адвокат негдяя Керенса, тебе это о чем то говоит?
показати весь коментар
12.05.2019 19:04 Відповісти
есть такие слухи по Кернесу, но а вот мафиози Джулиание увы - это миф, проверьте сами
показати весь коментар
12.05.2019 19:17 Відповісти
не смеши, типа Джулиани хороший парень, а защищает плохого Кернеса!?
показати весь коментар
12.05.2019 19:22 Відповісти
Він брав участь в ряді гучних справ проти італійської мафії і корумпованих корпоративних діячів, завдяки яким здобув собі репутацію чесної та непідкупної людини. Існує думка, що Джуліані завдав по організованій злочинності серйозного удару. Видатне досягнення - блискуча перемога над Джоном Готті (John Gotti), "тефлоновим доном", якого Рудольф відправив за грати на довічне. https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/groza-mafii-ta-nyu-jorka-scho-vidomo-pro-dzhuliani-yakij-peredumav-zustrichatisya-iz-zelenskim.htm
показати весь коментар
13.05.2019 00:15 Відповісти
Если бы Джулиани не вылазил из развалин ВТЦ, то уже дал бы дуба от радиации и асбеста.
показати весь коментар
13.05.2019 00:15 Відповісти
А это и будет сплошной парад.
показати весь коментар
12.05.2019 21:57 Відповісти
А ти що уже і стрінги придбав? Тепер чекаєш дату призначеного параду.
показати весь коментар
12.05.2019 23:27 Відповісти
Вот видишь - будут гейпарады. К 95-му кватралу еще https://censor.net/user/322268 подписался.Весело заживем - питарасы по улицам табунами...
показати весь коментар
13.05.2019 00:13 Відповісти
Гений многоходовок.
показати весь коментар
12.05.2019 22:19 Відповісти
Лещенко, в своїх журналістських розлідуваннях, багатьом казнокрадам і мафіозним кланам на хворі мозолі наступив. Тепер цю мафіозно-кримінальну бригаду навіть в соціальних мережах плющить від одного згадування про Сірожу. Бо для них почеснійше грабувати бюджет неньки України, ніж користуватися іномемними грантами.
показати весь коментар
12.05.2019 23:34 Відповісти
Рудольф Джуліані брав участь в ряді гучних справ проти італійської мафії і корумпованих корпоративних діячів, завдяки яким здобув собі репутацію чесної та непідкупної людини. Існує думка, що Джуліані завдав по організованій злочинності серйозного удару. Видатне досягнення - блискуча перемога над Джоном Готті (John Gotti), "тефлоновим доном", якого Рудольф відправив за грати на довічне.
Ще одна велика справа - фахівця з арбітражу з Уолл-стріт Айвена Боескі (Ivan Boesky), який зробив близько 200 мільйонів на ставках на результати корпоративних злиттів і поглинань. Діяв Боескі нахабно, здійснюючи великі операції. Він пішов на угоду із Джуліані і здав кілька своїх "колег", після чого відправився за грати на 3,5 року. https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/groza-mafii-ta-nyu-jorka-scho-vidomo-pro-dzhuliani-yakij-peredumav-zustrichatisya-iz-zelenskim.htm
показати весь коментар
13.05.2019 00:13 Відповісти
При этой чесной и непокупной людыне из хранилищ банков. находившихся в башнях ВТЦ, исчезло ВСЁ ЗОЛОТО (вывозилось грузовиками). Плюс страховка, оформленная арендатором Силверстайном накануне подрыва ВТЦ. Без мэра такие вещи не проворачиваются. Джулиани никакой не адвокат Трампа. Кто распускает этуттуфту?
Он ВНЕШТАТНЫЙ СОВЕТНИК по компьютерной безопасности - т.е. писдобол.
показати весь коментар
13.05.2019 00:20 Відповісти
Коломойський про генпрокурора Юрія Луценка: «Моя думка - я б залишав, до наступної Ради точно».

Андрій Богдан - потенційний глава АП і адвокат олігарха - назвав Луценка "порядним, добрим чоловіком, який перебуває в дуже ворожій атмосфері Генеральної прокуратури, де інформація спотворюється до неймовірних величин". https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/stara-gvardiya-i-osobistij-advokat-kogo-kolomojskij-prosuvae-na-top-posadi-v-ukraini.htm
показати весь коментар
13.05.2019 00:09 Відповісти
Лещенко прав на все сто, 100%.
показати весь коментар
13.05.2019 05:31 Відповісти
Сторінка 2 з 2