9061 відвідувач онлайн
3 562 58

Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, - Гройсман

Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, - Гройсман

Для українських виробників може відкритися ринок Кенії та інших країн Центру і Півдня Африки.

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає Цензор.НЕТ.

"Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, а також ринок країн Центру і Півдня Африки. Пропозицію озвучив Спікер Національної Асамблеї Республіки Кенія Джастін Мутурі", - розповів він, уточнивши, що мав можливість поспілкуватися з Мутурі під час першого офіційного візиту кенійської парламентської делегації в Україні.

Український прем'єр висловив упевненість, що "для Кенії наша агропродукція, інноваційні технології та рівень підготовки кваліфікованих кадрів дуже затребувані".

Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, - Гройсман 01

Топ коментарі
+18
А шо ми їм продавати будемо?Відкормлених міністрів,там людожери є?
показати весь коментар
14.05.2019 16:11 Відповісти
+10
Гойсман нашел своего потревшегося в младенчестве брата-близнеца?
показати весь коментар
14.05.2019 16:13 Відповісти
+10
https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/nerealizovannyj-potencial-vozmozhnosti-afrikanskogo-rynka-dlja-u-342964/
тупые боты, три момента:

1. за 2017 Украина экспортировала в Африку продукции на 4 млрд. долларов
2. Африка - один из самых быстрорастущих и перспективных рынков на планете, причем именно по агро- и другим позициям нашего экспорта
3. завалите свои вонючие антиукраинские хлебала
показати весь коментар
14.05.2019 16:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А шо ми їм продавати будемо?Відкормлених міністрів,там людожери є?
показати весь коментар
14.05.2019 16:11 Відповісти
показати весь коментар
14.05.2019 16:15 Відповісти
Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, - Гройсман - Цензор.НЕТ 2066
показати весь коментар
15.05.2019 11:12 Відповісти
Кенійщина..?
показати весь коментар
15.05.2019 11:18 Відповісти
ага, бананы с людоедами. 49 миллионов населения
показати весь коментар
15.05.2019 11:21 Відповісти
скоро половина будет в Европе..
показати весь коментар
15.05.2019 12:16 Відповісти
і депутатів... на експорт... та і ригіАнальних недобитків можна їм порекомендувати, щоб було в них "пакращення вже сьогодні"...
показати весь коментар
14.05.2019 16:28 Відповісти
цыбулю
показати весь коментар
14.05.2019 16:30 Відповісти
Єгипетську?
показати весь коментар
14.05.2019 17:02 Відповісти
кущёвку
показати весь коментар
14.05.2019 17:40 Відповісти
Ну почему так, у нас есть свои товары, из тех с которыми сталкивался, телевизоры kivi, ergo, телефоны/смартфоны sigma, садовая техника и бензо-электропилы forte, техника качественная но производят в Китае, вот если бы для владельцев этих торговых марок создали условичя и они бы вывели производство в Украину, то это сотни рабочих мест и пополнение наше бюджета не китайского, что-то по примеру Трампа.
показати весь коментар
14.05.2019 17:31 Відповісти
Кстати, как не странно, но водяру им продают на ура!
показати весь коментар
14.05.2019 17:35 Відповісти
31 млн ротів які можуть з'їсти хоч кацапа печеного, або українські продукти.
показати весь коментар
14.05.2019 17:43 Відповісти
Гойсман нашел своего потревшегося в младенчестве брата-близнеца?
показати весь коментар
14.05.2019 16:13 Відповісти
Это называется тактика - зайти с тыла! Янык, наверное, лопается от смеха!
показати весь коментар
14.05.2019 16:27 Відповісти
Найвищої за часів незалежності України позначки сягнув 2018 року експорт аграрної продукції українського виробництва до країн - членів ЄС. Його обсяги у вартісному вимірі становили 6,3 млрд дол. США, перевищивши рекордний показник 2017 року у 5,8 млрд дол. США. При цьому частка ЄС у вітчизняному експорті агропродовольства склала минулого року 33,5%.
Обсяги поставок до країн Африки дещо знизилися у порівнянні з 2017 роком і становили 2,3 млрд дол. США - 12,2% у загальному експорті вітчизняної сільгосппродукції.
Зниження вітчизняного експорту сільськогосподарської продукції до країн СНД, яке тривало протягом останніх років, припинилося. З 2017 року спостерігається тенденція поступового збільшення обсягів поставок до цього регіону. Торік вартісні обсяги поставок сільськогосподарської продукції до країн СНД незначно (+10,3%) збільшилися - до 1,5 млрд дол. США, забезпечивши їм частку у 8,0% в українському експорті агропродовольства.
показати весь коментар
14.05.2019 16:59 Відповісти
в СНГ - на 1,5 млрд, в Африку - на 2,3 млрд., в Европу - почти на 6 млрд.

общий аграрный экспорт в 2013 году - 17 млрд., в 2018 - 18,8 млрд.
Объемы раши и СНГ замещены.

Потому ты и бесишься, верно?
показати весь коментар
14.05.2019 17:06 Відповісти
Сразу почему то анекдот (точнее его окончание вспомнилось): "- Cиди синку, сиди, я й так бачу що ти не москаль!"
показати весь коментар
14.05.2019 16:29 Відповісти
бартер 10кг цыбули на 20бананов
показати весь коментар
14.05.2019 16:32 Відповісти
наоборот
показати весь коментар
14.05.2019 17:17 Відповісти
20цыбулин на 10кг бананов разве шо
показати весь коментар
14.05.2019 17:39 Відповісти
А вата так "радіє" за Україну, аж палає Патриёты
показати весь коментар
14.05.2019 16:33 Відповісти
В нас є велике стадо баранів аж 450 штук, разом з вівцями їх буде більше 2000 тис. можемо в Кенію єспортувати.
показати весь коментар
14.05.2019 16:38 Відповісти
3. завалите свои вонючие антиукраинские хлебала
показати весь коментар
14.05.2019 16:40 Відповісти
Согласен.За африканский рынок надо цепляться и не упускать.А ********* всегда всё не так.
показати весь коментар
14.05.2019 16:46 Відповісти
І не забувати 4 рази на рік підвищувати ціни на продукти для місцевих папуасів
показати весь коментар
14.05.2019 17:26 Відповісти
Основними товарами, які експортуються до Африки є: ... найбільша кількість експорту припадає на аграрну продукцію (2 мільярди доларів), ця сума складає три четвертих всього вивозу до цього регіону.
М'яса країни Субсахарської Африки імпортують з України щорічно на суму близько 250 мільйонів доларів (обсяг поставок у РФ становив 50 мільйонів доларів), тож мова йде про досить чималий ринок з перспективою зростання, а в України є всі шанси стати основним експортером цієї продукції.
Мій друг розповідає, що у порівнянні з Європою в Африці низькі бар'єри входу на ринок. Кількість споживачів стрімко зростає (більш 40% світового приросту населення до 2030 року доведеться саме на Африку)
показати весь коментар
14.05.2019 16:44 Відповісти
Основними товарами, які експортуються до Африки є: ... найбільша кількість експорту припадає на аграрну продукцію (2 мільярди доларів), ця сума складає три четвертих всього вивозу до цього регіону.
М'яса країни Субсахарської Африки імпортують з України щорічно на суму близько 250 мільйонів доларів (обсяг поставок у РФ становив 50 мільйонів доларів), тож мова йде про досить чималий ринок з перспективою зростання, а в України є всі шанси стати основним експортером цієї продукції.

В порівнянні з Європою в Африці низькі бар'єри входу на ринок. Кількість споживачів стрімко зростає (більш 40% світового приросту населення до 2030 року доведеться саме на Африку)
показати весь коментар
14.05.2019 16:45 Відповісти
Довольно продвинутая страна и давно. Там чуть спокойно. 3-4 класс пшеницы туда на ура пойдёт, рис простой что у нас частично расти может по Херс обл. Удобрения на ура. Там интересно. Туризм возможен туда. И студентов учить здесь кенийских тоже бизнесс. Там развито не плохо рыбная ловля океанических рыб. У нас нет такой совсем. РФ все квоты себе прибрала в 1991г.
показати весь коментар
14.05.2019 21:17 Відповісти
Да даже население в 49 млн. в Кении - это 49 млн. едоков.

Кения - одна из наиболее развитых и цивилизованных стран в Африке. Топ по мировому туризму в Африку.

Это отличный рынок.
Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, - Гройсман - Цензор.НЕТ 3775 Найроби
показати весь коментар
15.05.2019 11:11 Відповісти
"Украинский премьер выразил уверенность, что "для Кении наша агропродукция, инновационные технологии и уровень подготовки квалифицированных кадров очень востребованы".

Праильна! Будем туда посылать "опытных" менегеров - гросей, кобелевых, вовков, свинарчуков. Они кенийцев всему научат. Покажут, как страной управлять надо.
Ну а в случае провальной работы они в качестве компесации за ущерб вместо продовольствия вполне сойдут, в Украине они откормились неплохо.
показати весь коментар
14.05.2019 16:46 Відповісти
Прикиньте сколько бы соевоего визгу было, если бы на месте Гнойсмана был Зеленский А если серьёзно, то похоже на то, как ***** встречает с лидерами Зимбабве и заключают договора.
показати весь коментар
14.05.2019 16:48 Відповісти
Тролль , статья о Зимбабве? Открой атлас и посмотри , где Кения , а где Зимбабве. Ещё почитай об уровне развития этих двух стран.
показати весь коментар
14.05.2019 17:17 Відповісти
http://minagro.gov.ua/node/26458

Минулого року український аграрний експорт показав рекордні для останніх років результати, майже $18 млрд. ...
В географічній структурі експорту української аграрної та харчової продукції перше місце займають країни Азії, з часткою 43,5%, друге місце займають країни ЄС - 31,8% та Африканські країни - 13%.
Ольга Трофімцева додала, що в ТОП-3 азійських країн-покупців наших аграрних та харчових товарів входять: Індія, Китай та Туреччина. А в ТОП-3 країн ЄС: Нідерланди, Польща та Італія. Серед країн Африки найбільше українських аграрних та харчових продуктів купують Єгипет, Туніс та Марокко.


Кении в списках лидеров нет и пусть она там будет.
Украина уже поставляет агропродукции в осмеиваемую вами Азию и Африку больше чем до 2014 в рашку. То ли еще будет. И пусть рашисты и их боты утрутся.
показати весь коментар
14.05.2019 16:50 Відповісти
Журналісти BBC також наголошують, що показники українського експорту на африканський континент вже перевищують експорт до РФ. За підсумками 2017 року український експорт на північний схід складав $3,9 млрд проти $4+ млрд до країн Африки.

https://nachasi.com/2018/08/05/***********-eksport-tovariv-do-afryky/

вот потому-то ботяры и распинаются про негров и буркина-фасо
показати весь коментар
14.05.2019 16:54 Відповісти
Накінець знайшли реального торгового партнера...Буде в нас більше бананів,але менше сала...
показати весь коментар
14.05.2019 17:03 Відповісти
Ты идиот или просто косишь под него ? Какая разница , кому продавать ? Хоть пингвинам в Антарктиду. За это платят деньги ,а не бесплатно раздается. Выходит японцы тоже идиоты раз продают в Африке свои тойоты и ниссаны ? Откуда столько долбней на цензоре ?
показати весь коментар
14.05.2019 17:20 Відповісти
І 100% що не кацапи!
Сувпадениє?
показати весь коментар
14.05.2019 17:47 Відповісти
сколько же тут путинских троллей, я просто в шоке
показати весь коментар
14.05.2019 17:18 Відповісти
Здесь и без троллей хватает борцов за идею против Украины .
показати весь коментар
14.05.2019 17:21 Відповісти
їх просто відправляти в спам. чи в мавзолей
показати весь коментар
14.05.2019 17:48 Відповісти
особенно восхищают передовые технологии при переходе с чернозема на песок.
показати весь коментар
14.05.2019 17:21 Відповісти
А в Кении песок, как в Сахаре?
показати весь коментар
14.05.2019 17:43 Відповісти
да нет. Я видел на пачке чая, там жирафы пасутся.
показати весь коментар
14.05.2019 18:38 Відповісти
Територія Кенії, на думку багатьох вчених, входить в область, яка стала прабатьківщиною людства. Там, на східному узбережжі https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%83%D1%80%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0_(%D0%BE%D0%B7%D0%B5%D1%80%D0%BE) озера Рудольф (Турка́на) , виявлені знаряддя праці та рештки предків людей, що жили близько 3 млн років тому.
показати весь коментар
14.05.2019 17:49 Відповісти
А що їм потрібно???
показати весь коментар
14.05.2019 18:08 Відповісти
кениец глядит на упитанного премьера с аппетитом.
показати весь коментар
14.05.2019 19:37 Відповісти