12101 відвідувач онлайн
3 625 58

Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, - Гройсман

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає Цензор.НЕТ.

"Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, а також ринок країн Центру і Півдня Африки. Пропозицію озвучив Спікер Національної Асамблеї Республіки Кенія Джастін Мутурі", - розповів він, уточнивши, що мав можливість поспілкуватися з Мутурі під час першого офіційного візиту кенійської парламентської делегації в Україні.

Український прем'єр висловив упевненість, що "для Кенії наша агропродукція, інноваційні технології та рівень підготовки кваліфікованих кадрів дуже затребувані".

Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, - Гройсман 01

Топ коментарі
+18
А шо ми їм продавати будемо?Відкормлених міністрів,там людожери є?
показати весь коментар
14.05.2019 16:11 Відповісти
+10
Гойсман нашел своего потревшегося в младенчестве брата-близнеца?
показати весь коментар
14.05.2019 16:13 Відповісти
+10
https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/nerealizovannyj-potencial-vozmozhnosti-afrikanskogo-rynka-dlja-u-342964/
тупые боты, три момента:

1. за 2017 Украина экспортировала в Африку продукции на 4 млрд. долларов
2. Африка - один из самых быстрорастущих и перспективных рынков на планете, причем именно по агро- и другим позициям нашего экспорта
3. завалите свои вонючие антиукраинские хлебала
показати весь коментар
14.05.2019 16:40 Відповісти

Завантаження...