Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, - Гройсман

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає Цензор.НЕТ.
"Кенія пропонує українським виробникам увійти на свій ринок, а також ринок країн Центру і Півдня Африки. Пропозицію озвучив Спікер Національної Асамблеї Республіки Кенія Джастін Мутурі", - розповів він, уточнивши, що мав можливість поспілкуватися з Мутурі під час першого офіційного візиту кенійської парламентської делегації в Україні.
Український прем'єр висловив упевненість, що "для Кенії наша агропродукція, інноваційні технології та рівень підготовки кваліфікованих кадрів дуже затребувані".

тупые боты, три момента:
1. за 2017 Украина экспортировала в Африку продукции на 4 млрд. долларов
2. Африка - один из самых быстрорастущих и перспективных рынков на планете, причем именно по агро- и другим позициям нашего экспорта
3. завалите свои вонючие антиукраинские хлебала