8359 відвідувачів онлайн
21 522 143

Полторак за викликом Зеленського прибув до Адміністрації Президента

Полторак за викликом Зеленського прибув до Адміністрації Президента

Міністр оборони Степан Полторак прибув до Адміністрації Президента України за викликом президента Володимира Зеленського.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це Полторак повідомив журналістам біля будівлі АП.

Він зазначив, що про рішення піти з посади глави Міноборони сказав Зеленському ще 19 травня.

"Я не міг написати її (заяву на звільнення. - Ред.) раніше, тому що Володимир Олександрович став президентом тільки вчора, після інавгурації. Я дочекався, поки він склав присягу народу України, і подав рапорт на звільнення", - додав він.

Полторак зазначив, що прибув до Адміністрації Президента, тому що його викликав туди президент.

Як повідомлялося, 6 травня міністр оборони Степан Полторак висловив готовність доповісти новообраному президенту Володимиру Зеленському про стан Збройних сил України та здійснені реформи в оборонній сфері.

20 травня Полторак направив президенту Зеленському рапорт про відставку із займаної посади.

Топ коментарі
+40
ща будет ныть как про булаву. "Ты пачему мине под козырек не взял?!"
Не взял, потому что дизертиров офицеры не приветствуют
показати весь коментар
21.05.2019 10:06 Відповісти
+33
сколько их там, в Квартале, и не сосчитать (с)
показати весь коментар
21.05.2019 10:08 Відповісти
+24
Хто може пояснити з 24% - чому путлер у 2014 привітав Порошенка з інавгурацією а Зеленського відмовився?
показати весь коментар
21.05.2019 10:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Министра обороны Великобритании зовут Гэвин Уильямссон.

Некоторые факты из биографии:

- В 2005 году Уильямссон стал управляющим директором стаффордширской керамической фирмы Aynsley China.

- Также работал управляющим директором в архитектурном бюро.

- Стал депутатом в 2010 году.
показати весь коментар
21.05.2019 10:49 Відповісти
Отличный пример. Только путь к должности министра МО он проделал долгий c 2001 по 2017 и не на сцене FunShow.
показати весь коментар
21.05.2019 10:59 Відповісти
по муженкі і полторкі треба відкривати кримінальні справи ,тільки тоді як злодіїв колишньої влади на чолі з пецею почнуть притягувати до кримінальної відповідальності за корупцію зеленський чогось буде коштувати як призідент...
показати весь коментар
21.05.2019 10:14 Відповісти
https://censor.net/user/92421

по муженкі і полторкі треба відкривати кримінальні справи ,тільки тоді як злодіїв колишньої влади на чолі з пецею почнуть притягувати до кримінальної відповідальності за корупцію зеленський чогось буде коштувати як призідент...
https://censor.net/comments/locate/3127959/01921592-21e7-71c4-8123-2acf7aa44cb8Ответить
нравится 9
показати весь коментар
21.05.2019 21:32 Відповісти
Ти так і не зміг подолати в собі Кліма Чугункіна?
показати весь коментар
21.05.2019 10:19 Відповісти
"Я не мог написать его раньше, потому что Владимир Александрович стал президентом только вчера...

Явное неуважение. Президент же просил называть его вофкой или, на крайняк, володькой.https://censor.net/n3127959
показати весь коментар
21.05.2019 10:16 Відповісти
Дуже співчуваю Степану Темофійовичу, що його змусили спілкуватись з лайном
показати весь коментар
21.05.2019 10:18 Відповісти
тепер новий президент , з лайном спілкуватись більше не треба.
показати весь коментар
21.05.2019 10:20 Відповісти
лайно перестало бути президентом .
показати весь коментар
21.05.2019 10:30 Відповісти
https://censor.net/user/327267

тепер новий президент , з лайном спілкуватись більше не треба.
https://censor.net/comments/locate/3127959/01921592-21ee-728e-b9d9-e11865b271d3Ответить
нравится 6
показати весь коментар
21.05.2019 21:34 Відповісти
Классный карьерный рост - из дезертира сразу в верховные главнокомандующие
показати весь коментар
21.05.2019 10:19 Відповісти
так паця парашенко щей крадій вбивця мародер барига кидало і просто шмат лайна !!!
показати весь коментар
21.05.2019 11:34 Відповісти
************** набор слов
показати весь коментар
21.05.2019 11:48 Відповісти
это же каким по жизни надо быть ублюдком что бы так ненавидеть человека который ему плохого ничего не сделал, неудачником родился неудачником и подохниш животное
показати весь коментар
21.05.2019 12:25 Відповісти
Ты не туда свой пост написал. 😂
показати весь коментар
21.05.2019 19:04 Відповісти
Отдаст ему приказ !
показати весь коментар
21.05.2019 10:20 Відповісти
- Ты это!... Равняйсь-смірно!.. Вот...
показати весь коментар
21.05.2019 10:33 Відповісти
Ну звільнився - то й звільнився. За чим горювати?
показати весь коментар
21.05.2019 10:20 Відповісти
за пільгами , преференціями і штатними дуполизами .
показати весь коментар
21.05.2019 10:23 Відповісти
А гешефтики с чешских бэушных БТРов?
показати весь коментар
21.05.2019 10:34 Відповісти
да...., тяжело военному говорить будет с шоуменом.....
показати весь коментар
21.05.2019 10:22 Відповісти
паради - ті самі шоу . Думаю ,президент і шоумен порозуміються .
показати весь коментар
21.05.2019 10:29 Відповісти
А чим це Зеленський занімається? Замість своїм указом об'явити "рай на землі" вже сьогодні, він з якимись утирками час переводить. Вчителі вон вже мішки для грошей пошили. І чекають! А воно муйню якусь мусолить.
показати весь коментар
21.05.2019 10:30 Відповісти
перший указ "сдєлать зп по 4000$ учітєлям"? Може Коломойський проспонсує?
показати весь коментар
21.05.2019 10:44 Відповісти
ребятки, вы там завязывайте с учителями! Я первым в очереди за пенсией в 500 евро! Уступите место ветерану куликовской битвы!
показати весь коментар
21.05.2019 10:53 Відповісти
Зе-ро хоче запитати в нього що таке армія?
показати весь коментар
21.05.2019 10:38 Відповісти
Попросит провести частные уроки по НВП.
показати весь коментар
21.05.2019 10:42 Відповісти
Ну прибув то й прибув.
От як вибуде - то буде цікаво.
показати весь коментар
21.05.2019 10:49 Відповісти
Не за викликом, а за запрошенням.
показати весь коментар
21.05.2019 10:51 Відповісти
У хлопчика Вовочки є заміна - алкашкін, такий самий демагог, а ще він проявив себе у деморалізації армії і знищенні військового потенціалу України.
Таких буде по першому ешелону багато.
Пу не поздоровив ЗеБеню бо не хоче дискредитувати консерву, так само як він дистанцінувався від Трампа.
Другим етапом боротьби проти України буде введення у ВР групи кума Пу + ПР.
"Свобода" пасе задніх, бо їй РФ гроші не виділила на проведення дестабілізації
Зараз дестабілізація проводиться на більш високому рівні - її проводить Сам Зе грант.
показати весь коментар
21.05.2019 10:57 Відповісти
Эх, не служил Зелюк срочную, а то б щас со знанием дела попервоначалу Полтораку «проверил бы фанеру», потом «упал-отжался», следом «стой там - иди сюда», «вспышка справа» и тут же «общевойсковой защитный комплект одеть», а там уже «заплыв с мылом на полу» и на десерт - «запуск на о́чки», в общем, обеспечил бы «чрезвычайно увлекательное и содержательное времяпрепровождение» или порвал бы одного Полторака на шесть Четвертаков.
показати весь коментар
21.05.2019 13:31 Відповісти
Я служил в СА.
В израильской армии нет строевой подготовки.
Не тратит лучшая в мире армия время "на порядок в тумбочке"!
показати весь коментар
21.05.2019 13:44 Відповісти
«В человеке всё должно быть прекрасно: погоны, кокарда, исподнее. Иначе это не человек, а млекопитающее»©.
показати весь коментар
21.05.2019 15:06 Відповісти
Если вы, гражданские, такие умные, чего же вы строем не ходите? (С)
показати весь коментар
21.05.2019 15:12 Відповісти
«Армия - не просто доброе слово, а очень быстрое дело. Так мы выигрывали все войны. Пока противник рисует карты наступления, мы меняем ландшафты, причём вручную. Когда приходит время атаки, противник теряется на незнакомой местности и приходит в полную небоеготовность. В этом смысл, в этом наша стратегия»©.
показати весь коментар
21.05.2019 15:41 Відповісти
Порох ботам продовжує прплачувати. Потрібно напевно повернути награбоване.. тоді не буде можливості ферму отримувати.
показати весь коментар
21.05.2019 20:03 Відповісти
Так а куда деваться? Пока на нары на поедет, будет гадить Украине этот подонок.
показати весь коментар
21.05.2019 21:37 Відповісти
Сторінка 2 з 2