8111 відвідувач онлайн
3 280 16

Екс-глава Конституційного Суду Шевчук оскаржив своє звільнення

Екс-глава Конституційного Суду Шевчук оскаржив своє звільнення

Колишній глава Конституційного Суду Станіслав Шевчук оскаржив своє звільнення.

Про це журналістам сказав його адвокат Андрій Федур, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Об 11:55 захисник подав позов до канцелярії Окружного адміністративного суду Києва.

"Сьогодні Станіслав Володимирович Шевчук подав скаргу на рішення Конституційного Суду України", - заявив він.

За словами адвоката, позивач просить суд поновити його на посаді судді та на посаді голови КС.

Федур вважає цю справу надзвичайно простою.

"У цій справі немає жодних політичних аспектів", - сказав він.

Адвокат зазначив, що позов подано саме 21 травня, щоб не зірвати інавгурацію новообраного Президента Володимира Зеленського, яка відбулася 20 травня.

За його словами, у позові йдеться про відсутність будь-яких дисциплінарних проступків з боку Шевчука.

Федур вважає, що голову КС звільнено через внутрішні інтриги серед суддів.

Топ коментарі
+6
Как минимум 95 процентов судей должны сидеть на зоне пожизненно а оставшиеся пять процентов от десяти до пятнадцати ...
показати весь коментар
21.05.2019 12:30 Відповісти
+4
Выиграет Шевчук - проиграет Зеленский, которого к присяге привела правопреемница Шевчука.

Вообще-то игры с восстановлением на работе по суду пора заканчивать. В США суд максимум может присудить незаконно уволенному денежную компенсацию, и ничего, небо на землю от этого не падает.
показати весь коментар
21.05.2019 12:31 Відповісти
+3
вот будет прикольно, когда Шевчук восстановится в должности, и затем обжалует "принятие присяги Президента Вовой ГолобородькоЗеленским.. ведь тогда именно Шевчук должен был принимать присягу..
Тогда получится ,что Зеленский незаконно назначен Президентом..
заварачивается интересная интрига..
показати весь коментар
21.05.2019 12:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
стоматолога, парикмахера, иногда приходится менять без объяснений, а чем сей слуга народа отличается наколками?
показати весь коментар
21.05.2019 12:30 Відповісти
нет просто они с будкостроя свинячего
показати весь коментар
21.05.2019 12:51 Відповісти
заварачивается интересная интрига..
показати весь коментар
21.05.2019 12:30 Відповісти
наверное для этого гамбит и был придуман в КСУ...
показати весь коментар
21.05.2019 12:33 Відповісти
Надежды юношей питают, отраду старым подают...
показати весь коментар
21.05.2019 12:34 Відповісти
Выиграет Шевчук - проиграет Зеленский, которого к присяге привела правопреемница Шевчука.

Вообще-то игры с восстановлением на работе по суду пора заканчивать. В США суд максимум может присудить незаконно уволенному денежную компенсацию, и ничего, небо на землю от этого не падает.
показати весь коментар
21.05.2019 12:31 Відповісти
отработанный материал. Его же коллеги ему показали средний палец. Как же себя надо не уважать, чтобы пытаться вернуться.
показати весь коментар
21.05.2019 12:33 Відповісти
https://censor.net/user/107664 - а он теперь коллегам покажет средний палец...

и ничего..., утрутся - и первыми еще здороваться будут......
вот именно так это в коллективе и работает...
Ты снова начальник..., и ты сильный...
показати весь коментар
21.05.2019 12:38 Відповісти
показати весь коментар
21.05.2019 12:39 Відповісти
Що характерно, подав в карманий суд бені коломойші, де продажні судді вовки за бабло винесуть рішення, що земля плоска.
показати весь коментар
21.05.2019 12:35 Відповісти
"карманий суд бені коломойші, де продажні судді"
"Порошенко: судебная реформа - одно из главных решений моего президентства"
"Що характерно" - это не вызывает диссонанса у ботов.....
показати весь коментар
21.05.2019 12:51 Відповісти
Они все мрази,преступники хуже убийц
показати весь коментар
21.05.2019 12:36 Відповісти
главный мудиций - как хорошо что я не содержу это шобло мудаЦЦкое
показати весь коментар
21.05.2019 12:47 Відповісти
оу, та з цим самим чесним та Зеленим судом шансів у нього багато
показати весь коментар
21.05.2019 12:56 Відповісти
Нужно взять пример с Пашиняна и одномоментно прекратить работу всех судов.
показати весь коментар
21.05.2019 13:03 Відповісти