9258 відвідувачів онлайн

Окупаційне командування на Донбасі посилило антиукраїнську пропаганду, - ГУР

Російське окупаційне командування на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях посилює антиукраїнські інформаційні заходи.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це під час традиційного брифінгу повідомив речник Міноборони полковник Максим Праута з посиланням на ГУР.

Він зазначив, що за даними ГУР, зросла інтенсивність поширення в місцевих ЗМІ неправдивих і перекручених повідомлень із звинуваченнями підрозділів Об'єднаних сил у порушенні режиму припинення вогню й обстрілів об'єктів цивільної інфраструктури.

"Таким чином російські пропагандисти намагаються переконати місцеве населення в активізації бойових дій з вини української сторони", - повідомив Праута.

При цьому, до підготовки провокаційних матеріалів для введення в оману населення залучаються пропагандистські знімальні групи, зокрема російського телеканалу НТВ.

"Вони в районах передових позицій і на контрольних пунктах в'їзду/виїзду активно проводять зйомки відеосюжетів про нібито дотримання режиму припинення вогню і виконання Мінських домовленостей російсько-окупаційними військами", - повідомив спікер Міноборони.

Топ коментарі
+5
ты что в пресс службу оккупационного командования обратилась за объяснениями?
показати весь коментар
21.05.2019 14:15 Відповісти
+5
В Южной Корее жизнь на два порядка лучше чем в КНДР много там прозрело?
показати весь коментар
21.05.2019 14:23 Відповісти
+5
И это вырыгнул представитель 73% рыговского быдляка, проголосовавшего за сучку Коломойского.

Нифига не оригинально, учитывая, кто ты и что ты. Но автобиографично.
показати весь коментар
21.05.2019 15:41 Відповісти

Завантаження...