Окупаційне командування на Донбасі посилило антиукраїнську пропаганду, - ГУР

Російське окупаційне командування на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях посилює антиукраїнські інформаційні заходи.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це під час традиційного брифінгу повідомив речник Міноборони полковник Максим Праута з посиланням на ГУР.
Він зазначив, що за даними ГУР, зросла інтенсивність поширення в місцевих ЗМІ неправдивих і перекручених повідомлень із звинуваченнями підрозділів Об'єднаних сил у порушенні режиму припинення вогню й обстрілів об'єктів цивільної інфраструктури.
"Таким чином російські пропагандисти намагаються переконати місцеве населення в активізації бойових дій з вини української сторони", - повідомив Праута.
При цьому, до підготовки провокаційних матеріалів для введення в оману населення залучаються пропагандистські знімальні групи, зокрема російського телеканалу НТВ.
"Вони в районах передових позицій і на контрольних пунктах в'їзду/виїзду активно проводять зйомки відеосюжетів про нібито дотримання режиму припинення вогню і виконання Мінських домовленостей російсько-окупаційними військами", - повідомив спікер Міноборони.
Нифига не оригинально, учитывая, кто ты и что ты. Но автобиографично.