Сьогодні подам заяву про відставку в Раду, - Гройсман. ВIДЕО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це він повідомив сьогодні під час засідання уряду.
"Сьогодні свою заяву я подам до Верховної Ради", - сказав він.
Він нагадав, що заявив про свої наміри піти у відставку в понеділок.
Він зазначив, що коли Президент Володимир Зеленський у Верховній Раді попросив уряд піди у відставку, це показало те, що "його команда має свій план, як у майбутньому реагувати на ті виклики, які нікуди не зникли".
"За посаду я не тримаюся, тому зробив той крок, який вважав необхідним", - сказав Гройсман.
Він додав, що він і уряд робитимуть усе, щоб забезпечити стабільність у країні.
Також він наголосив, що де б він не був у майбутньому, Україна для нього - "це не просто місце на карті".
Нагадаємо, раніше глава Адміністрації Президента Андрій Богдан заявив, що через відставку прем'єра Володимира Гройсмана колапсу системи управління та економіки не станеться.