10447 відвідувачів онлайн

Законопроект про покарання за незаконне збагачення чиновників буде представлений найближчим часом, - заступник глави АП Рябошапка

Законопроект про покарання за незаконне збагачення чиновників буде представлений найближчим часом, - заступник глави АП Рябошапка

Команда Президента України Володимира Зеленського найближчим часом представить законопроект про покарання за незаконне збагачення чиновників.

Про це заявив заступник глави Адміністрації Президента Руслан Рябошапка, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"У нас є новий концепт, він дозволяє в тому числі реагувати на незаконно нажиті статки, які були нажиті до набрання чинності цим законом. Ми запропонуємо найближчим часом цей законопроект", - сказав Рябошапка.

Він зазначив, що цього вимагає суспільство.

"Крім того, є низка інших законів, які пов'язані з реформою судової системи, з відновленням справедливості, також правоохоронних органів, і низка економічних питань", - зазначив Рябошапка. За його словами, Зеленський також готує законопроекти, пов'язані з перезавантаженням та вдосконаленням діяльності антикорупційних органів.

"У першу чергу - це Національне агентство з питань запобігання корупції, вдосконалення роботи системи електронного декларування. І крім того, вдосконалення роботи двох інших антикорупційних органів - НАБУ і САП, до яких у населення є великі запитання", - сказав заступник глави АП.

Нагадаємо, 26 лютого Конституційний Суд визнав неконституційною ст. 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачала притягнення до кримінальної відповідальності чиновників за незаконне збагачення.

Топ коментарі
+7
Всё, что будет сделано в этом направлении, жизненно нужно стране и людям.
показати весь коментар
22.05.2019 17:59 Відповісти
+5
Скажите пожалуйста, пан Рябошапка (или к вам лучше обращаться - товарищ?), а вот если на счёт одной офшорной фирмы, на Кипре, ну назовём её условно "Район 95" поступили средства вкладчиков банка, ну пускай к примеру "ЛичныйБанк", в размере 41 миллиона долларов США, НЕЗАКОННО, путём махинаций, выведенных (сворованных) со счетов означенного банка, можно ли это считать незаконным обогащением если да, то что грозит собственнику фирмы "Район 95"?
показати весь коментар
22.05.2019 18:04 Відповісти
+4
Законопроект о наказании за незаконное обогащение чиновников будет представлен в ближайшее время, - замглавы АП Рябошапка - Цензор.НЕТ 1428
показати весь коментар
22.05.2019 17:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Законопроект о наказании за незаконное обогащение чиновников будет представлен в ближайшее время, - замглавы АП Рябошапка - Цензор.НЕТ 1428
показати весь коментар
22.05.2019 17:57 Відповісти
из жизни свынарчуков
показати весь коментар
22.05.2019 18:33 Відповісти
Всё, что будет сделано в этом направлении, жизненно нужно стране и людям.
показати весь коментар
22.05.2019 17:59 Відповісти
здесь с тобой согласен на все 100
показати весь коментар
22.05.2019 18:01 Відповісти
ЗеКоманданты, где ваш законопроект о импичменте?
показати весь коментар
22.05.2019 17:59 Відповісти
Ниже новость
показати весь коментар
22.05.2019 18:13 Відповісти
а де закон про імпічмент ПРЕ? Вже на часі!
показати весь коментар
22.05.2019 17:59 Відповісти
Сейчас свинарчуки начнут обзывать и поливать грязью.
показати весь коментар
22.05.2019 18:00 Відповісти
забывай уже о свинарчуках...на повестке дня новые кумовья нового президента .
он из некумовьев попытался только зеркаль назначить...и то неудачно
показати весь коментар
22.05.2019 18:12 Відповісти
О, ікспєрд намалювався)) Гига, язик не болить вилизувать?
показати весь коментар
22.05.2019 18:36 Відповісти
гы...теперь это твоя работа-зелебеню вылизывать.а я буду гонять зраду.и гораздо качественнее,чем у тебя получалось.бо у зелебени зрады качественнее
показати весь коментар
22.05.2019 18:45 Відповісти
кумовья с свинарчуками будут сидеть и порох тоже!!наберись терпения!!
показати весь коментар
22.05.2019 22:34 Відповісти
Какой смысл если дупататы обьявили Зеленскому саботаж.
показати весь коментар
22.05.2019 18:00 Відповісти
В чем проблема? Через два месяца новые депутаты будут, 226 голосов у Слуги народа. Вот и примут закон.
показати весь коментар
22.05.2019 18:01 Відповісти
Смысл в том чтобы показать людям кто сейчас сидит в зраде
показати весь коментар
22.05.2019 18:14 Відповісти
ага..в одних корупціонерів будуть відіймати ..а давати тим хто ще стане корупціонером..
показати весь коментар
22.05.2019 18:00 Відповісти
Ваш недомерок сделал плохо ВР? Ждите ответку, мелкие пакостники.
показати весь коментар
22.05.2019 18:04 Відповісти
Цікаво, чи прокотять цього разу маніпуляції? Напіврішення з законом про вибори - не якась помилка, чи неможливість. Це - стиль. Хочете пропорційну систему? Зробимо! Але так, щоб нічого не змінювати. Те саме буде і з іншими "ініціативами". Завжди ловив себе на думці, що Зеленський балакає, балакає, але нічого не каже. Розумій, як сам хочеш. Переконаний, що в будь якому законі команди Зеленського закладене лайно, яке зводить нанівець весь можливий позитив.
показати весь коментар
22.05.2019 18:04 Відповісти
Скажите пожалуйста, пан Рябошапка (или к вам лучше обращаться - товарищ?), а вот если на счёт одной офшорной фирмы, на Кипре, ну назовём её условно "Район 95" поступили средства вкладчиков банка, ну пускай к примеру "ЛичныйБанк", в размере 41 миллиона долларов США, НЕЗАКОННО, путём махинаций, выведенных (сворованных) со счетов означенного банка, можно ли это считать незаконным обогащением если да, то что грозит собственнику фирмы "Район 95"?
показати весь коментар
22.05.2019 18:04 Відповісти
подавайте в реформированный соевый суд
показати весь коментар
22.05.2019 18:35 Відповісти
Вы знаете, я немножко подожду. А потом подам или верёвку или мыло.
показати весь коментар
22.05.2019 18:43 Відповісти
Я щось не зовсім розумію. Нова команда творить купу цікавих для народу законопроектів в той же час розпускає терміново ВР. Хто прийматиме ці закони. Чи ці закони вони пишуть для майбутнього виборця? (нічого особистого, просто цікаво).
показати весь коментар
22.05.2019 18:05 Відповісти
Які цікаві законопроекти ви побачили? Закон про вибори? Фуфло! Цікаві назви нова команда пропонує. А законопроектів - ні. І щось дуже велика підозра, що буде фуфло! Тільки в порошенка воно було в шоколаді, а в Зеленського - в красивій обгортці.
показати весь коментар
22.05.2019 18:34 Відповісти
Так і я мала на увазі назви, зміст вони ж не озвучують. Судячи з закону про вибори я теж сумніваюсь у змістовності інших законів. Хлопці не зовсім розуміють у що вони вляпались. Не бачать різниці між 95 кварталом та країною. А дарма, відповідати доведеться не на жарт.
показати весь коментар
22.05.2019 19:07 Відповісти
Та весь 95 квартал вже сидить в адміністрації президента.
показати весь коментар
22.05.2019 19:48 Відповісти
шота я не понял...а чо,раду уже не разгонят? кто там в ближайшее время будет рассматривать представленное?
показати весь коментар
22.05.2019 18:08 Відповісти
У свинарчуків підгорає, нє?
🤗
показати весь коментар
22.05.2019 18:09 Відповісти
Если будет такой же кастрированный как о выборах,МВФ денег не даст.
показати весь коментар
22.05.2019 18:15 Відповісти
Скорее всего нынешний состав зРады ничего не примет. Будем ждать выборов...
показати весь коментар
22.05.2019 18:29 Відповісти
Если за проваленный закон о выборах голосовали только 4 человека,значит жопоблок,который рукоплескал Зеленскому,тоже не голосовал.Всем их поклонникам нужно чётко следить за тем, за какие законы они не голосуют,и прежде,чем выбирать,думать,тем местом,которое в простонародье называется головой, а не противоположным. А то выберут ещё их новую ВР и будуть ждать небывалых чудес.
показати весь коментар
22.05.2019 19:04 Відповісти
Секундочку! Какая ещё команда Зеленского?
Об этом можно было говорить до инаугурации.
Не надо приумножать лишние сущности! (Принцип Оккама).
Что, есть такое понятие (команда) в регламенте ВР?
Есть понятия такие: депутаты, правительство, министры...
показати весь коментар
22.05.2019 21:28 Відповісти