7620 відвідувачів онлайн
1 913 28

Закликаємо суддів Конституційного Суду не допустити тиску на себе, - НФ

Закликаємо суддів Конституційного Суду не допустити тиску на себе, - НФ

Фракція "Народний фронт" звертається до суддів Конституційного Суду із закликом при розгляді депутатського подання про неконституційність розпуску парламенту керуватись виключно Конституцією України та не допустити тиску на суддів.

Про це заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак під час виступу на Погоджувальній раді, повідомили в прес-службі НФ.

"Указ президента був виданий виключно з політичною доцільністю. Водночас, Конституційний Суд повинен керуватися Конституцією і захищати її", - зауважив він.

"Ми закликаємо суддів Конституційного Суду не допустити тиску на себе. Це вже було в історії України, коли КС змінив Конституцію України без волі парламенту і народу. Це рішення стало провісником Революції гідності, бо наруга над Конституцією привела до одноосібного захоплення влади Януковичем. І люди вийшли проти свавілля диктатури корупції і за свою свободу", - зазначив Максим Бурбак.

Він нагадав, що минулого тижня фракція звернулась до Конституційного Суду з поданням про визнання таким, що не відповідає Конституції України, Указу Президента України Зеленського про розпуск Верховної Ради VIII скликання та призначення позачергових виборів.

"Саме Конституційний Суд стає Гарантом Конституції. Шановні судді Конституційного Суду, на вас відповідальність. Країна чекає на рішення. Яким воно буде? Чи воно відкине Україну у задушливі часи Януковича, у правове безчинство і знущання над законом, чи стане утвердженням демократії і законності в Україні? Ми віримо у рішення чесне, відповідальне, справедливе, виважене, з бездоганним дотриманням норм Основного закону", - підкреслив Максим Бурбак.

Він наголосив, що юридичний факт - розпад коаліції був зафіксований 17 травня, після заяви фракції "Народний фронт" і оголошенням відповідної заяви з трибуни Верховної Ради.

"Саме тому ми наполягаємо, що Указ про розпуск є брутальним порушенням Конституції. Звертаємося до Конституційного Суду із закликом невідкладно розглянути наше подання у строк до 30 днів. Указ Президента був виданий виключно з політичною доцільністю. Водночас, Конституційний Суд повинен керуватися Конституцією і захищати її", - підкреслив Максим Бурбак, додавши, що рішення КС повинно ґрунтуватися на принципі верховенства права, а не верховенства політичного рейтингу.

"Дочасні вибори не мають юридичних підстав у розумінні законодавства України. Це наша юридична оцінка", - резюмував Максим Бурбак.

Топ коментарі
+15
..Дайте йому ..оселедця ..
...Ой краще підср....!
...
Призываем судей Конституционного Суда не допустить давления на себя,- НФ - Цензор.НЕТ 3544 ....
показати весь коментар
27.05.2019 14:14 Відповісти
+11
Какая отвратительная рожа!
показати весь коментар
27.05.2019 14:18 Відповісти
+5
Призываем судей Конституционного Суда не допустить давления на себя,- призываем насилуемых не допускать насилия
показати весь коментар
27.05.2019 14:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Призываем судей Конституционного Суда не допустить давления на себя,- призываем насилуемых не допускать насилия
показати весь коментар
27.05.2019 14:13 Відповісти
максим, а може куля в лоба?
нах ты со своими 0.1% нужен в Раде...
показати весь коментар
27.05.2019 14:50 Відповісти
Рыго-клоуны значит лучше для тебя
показати весь коментар
27.05.2019 15:18 Відповісти
..Дайте йому ..оселедця ..
...Ой краще підср....!
...
Призываем судей Конституционного Суда не допустить давления на себя,- НФ - Цензор.НЕТ 3544 ....
показати весь коментар
27.05.2019 14:14 Відповісти
Какая отвратительная рожа!
показати весь коментар
27.05.2019 14:18 Відповісти
Ты на Стефанчука посмотри, представителя Зе в Верховной Раде, прям красавец писаный!
показати весь коментар
27.05.2019 14:43 Відповісти
Призываем Бурбака прекратить подворовывать у народа Украины!
Это нужно быть каким мерзавцем, имея 5 квартир, получать компенсацию за жилье!
Закликаємо суддів Конституційного Суду не допустити тиску на себе, - НФ - Цензор.НЕТ 6004
показати весь коментар
27.05.2019 16:04 Відповісти
Вікі каже що коаліція припинила свою діяльність 18 лютого 2016 року. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B0
показати весь коментар
27.05.2019 14:20 Відповісти
Розкажи про це Зеленському, бо у нього з аргументацією слабо.
показати весь коментар
27.05.2019 15:55 Відповісти
у него аргументации 75%. а у тебя 11.30
показати весь коментар
27.05.2019 17:26 Відповісти
Про які 75 йдеться, а 73,22 вже не хочеться? І до того ж нічого конкретного Зеленський не обіцяв, а тим більше не отримував на це картбланш. Виборці голосували проти Пороха, його бажання «не втратити країну". Будь-який кандидат на місці Зеленського в другому турі отримав би такі відсотки, а може й більші. Результат саме Зеленського був показаний в першому турі - 30,24%. Суцільні у зеленоботів підтасування
показати весь коментар
27.05.2019 21:02 Відповісти
бла-бла-бла. барыга капут
показати весь коментар
27.05.2019 22:11 Відповісти
Раша гоу хом.
показати весь коментар
27.05.2019 18:56 Відповісти
Кароче, для 3-го Майдан всё готово. Никто не будет терпеть пять лет власть днепровской ОПГ.
показати весь коментар
27.05.2019 14:20 Відповісти
начинай,но сперва оторви жопу от дивана, да за вас даже бубушки за гречку и то не выйдут
показати весь коментар
27.05.2019 14:27 Відповісти
Вам в Австралии виднее что устраивать
показати весь коментар
27.05.2019 14:27 Відповісти
Ти спочатку з Качкодзьобом розберися...
🤗
показати весь коментар
27.05.2019 14:54 Відповісти
не допускать давления....
Только бабки налом!
показати весь коментар
27.05.2019 14:22 Відповісти
ВЫборы как в США Конгресса.Раз в 2 роки.Президента-4.роки.А то будем жить от Майдана до Майдана.А так кожни 2 роки-пидсрачника неробам.
показати весь коментар
27.05.2019 14:25 Відповісти
100%
Нужно их переизбирать каждые 2 года.
И чтоб каждые 6 месяцев отчитывались о проделанной работы с электронным голосованием украинцев, принимать их работу или нет.
Если нет - сразу пошли на хутор бабочек ловить, а не ждать 2 года!
Потому что эти ублюдки по другому не понимают! От корыта не оторвать!
Закликаємо суддів Конституційного Суду не допустити тиску на себе, - НФ - Цензор.НЕТ 1348
показати весь коментар
27.05.2019 16:18 Відповісти
А звучит, как "приказываем".
Например: "не допустить роспуска нас, пушистых"
показати весь коментар
27.05.2019 14:36 Відповісти
Гггг... А Бурбака что щас сделал Эта упитаная харя в наглую говорит, перевожу: "мне похер на волю украинцев, мы хотим ещё пол года страну грабить"
показати весь коментар
27.05.2019 15:14 Відповісти
Согласен. Все строго статьи закона. По закону проводить досрочные выборы. Значит досрочные. Нет . Тогда в другие сроки. Если же суды , депутаты и т.д. обращались к спикеру Верховной Рады по поводу наличия коалиции, а он не отвечал. Игнорируя законодательство. То значит пусть объяснится. Если скрывал отсутствие коалиции, то он однозначно подпадает под криминальную ответственность и без всякой политической целесообразности. И возможно не он один. А дальше суду решать про дату выборов. Но в любом случае, если они утвердят выборы на июль, и объяснят это продолжительным отсутствием коалиции, "злонамеренно скрываемой" спикером и руководителями двух фракций, то кто то должен "сесть". Иначе суд должен вынести решение что коалиция существовала до мая 2019 ( подтвердив это документально) и установить выборы в октябре 2019, как и предусмотрено законодательством. Все должно быть строго по закону. ( но к сожалению это не про нас)
показати весь коментар
27.05.2019 15:15 Відповісти
с какого числа по закону? украина находится в катастрофической ситуации в которую её привела банда барыг офшорных. и выводить её нужно чрезвычайными мерами. 75% это конституционное большинство не 450 воров и паразитов, а народа
показати весь коментар
27.05.2019 17:30 Відповісти
Коаліція в ВР була до 17 травня - так сказав Бурбак. А про її яснування була заява з трибуни ВР. Максимка - собі в одне місце запхай цю заяву. 226 голосів (коаліція)депутатів в ВР нема вже роками.
показати весь коментар
27.05.2019 16:13 Відповісти
"На каждого человека, даже партийного, давит атмосферный столб весом в двести четырнадцать кило! " ...Бендер грустно посмотрел на Бурбака.
показати весь коментар
28.05.2019 00:42 Відповісти