9980 відвідувачів онлайн

ЦВК зареєструвала вже 32 кандидатів у нардепи в мажоритарних округах

ЦВК зареєструвала вже 32 кандидатів у нардепи в мажоритарних округах

Центральна виборча комісія зареєструвала вже 32 кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах на дострокових виборах до Верховної Ради.

Про це повідомляє ЦВК в Facebоok, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що 4 червня відбулося засідання ЦВК, на якому було зареєстровано 11 кандидатів у народні депутати України і 10 офіційних спостерігачів від міжнародних організацій.

З Київської області - Філімоненко Всеволод (виборчий округ №211), Леденьова Анна (виборчий округ №214).

З Полтавської області - Бублик Юрій (виборчий округ №145), Лінчевський Ігор (виборчий округ №148).

З Одеської області - Червачов Сергій (виборчий округ №140).

З Луганської - Василець Олеся (виборчий округ №114), з Донецької - Аксьонов Андрій (виборчий округ №50), Чанов Дмитро (виборчий округ №51), Іванова-Ємельяненко Наталія (виборчий округ №60), з Дніпровської - Грижук Валентин і Товкун Альона (виборчий округ №37).

Всього на сьогодні зареєстровано 32 кандидатів.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський офіційно розпустив Раду і призначив вибори на 21 липня. Того ж дня відбулися обов'язкові перед розпуском Верховної Ради консультації глави держави з керівниками парламенту і депутатських фракцій і груп. Увечері цього ж дня на сайті президента країни з'явився указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання і призначення виборів на 21 липня.

23 травня указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання і призначення виборів на 21 липня набув чинності.

Топ коментарі
+2
Пороховня и яйценюковские глисты организовывают политический хаос в государстве, а бы шобы усидеть еще на пару месяцев дольше, бо, або не докрали, або не успевают замести следы уже украденному. И где тут патриотизмом пахнет? - они готовы утопить страну в хаосе ради своих шкурных интересов?!
Мы же все видим и все фиксируем. Очень ждем когда этим паразитам начнет прилетать болезненная ответка. Очень ждем!
показати весь коментар
04.06.2019 18:10 Відповісти
+1
https://vybory.pravda.com.ua/articles/2019/05/31/7150001/ Інструкція: як пройти по мажоритарці без благодійного фонду | Вибори вибори

.
.
..ЦИК зарегистрировала уже 32 кандидата в нардепы в мажоритарных округах - Цензор.НЕТ 7468.....
показати весь коментар
04.06.2019 18:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мажиротарка це зло.
показати весь коментар
04.06.2019 18:06 Відповісти
Я так понял что мажоаритарщики теперь Пете не друзья и знать его не знают..
показати весь коментар
04.06.2019 18:06 Відповісти
показати весь коментар
04.06.2019 18:10 Відповісти
Обезьяны среди них были..??
показати весь коментар
04.06.2019 18:12 Відповісти
Це соєва сотня.
показати весь коментар
04.06.2019 18:58 Відповісти
Это слуги урода...
показати весь коментар
04.06.2019 19:12 Відповісти
В них п'ятачок замість носа.
показати весь коментар
04.06.2019 19:17 Відповісти
Может быть...я в сортах слуг урода не разбираюсь...
показати весь коментар
04.06.2019 19:18 Відповісти
Та Бог з ними, ще сперечатись за них.
показати весь коментар
04.06.2019 19:28 Відповісти
Снова полезли свиньи к корыту.
показати весь коментар
04.06.2019 18:26 Відповісти
свиней у корыта вскорости не будет
показати весь коментар
04.06.2019 18:29 Відповісти
ЦИК зарегистрировала уже 32 кандидата в нардепы в мажоритарных округах - Цензор.НЕТ 4274
показати весь коментар
04.06.2019 18:38 Відповісти
Заява командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша. "В Україні йде війна, тому треба лишити у минулому розбіжності, непорозуміння, нездорові амбіції та показати всій нації приклад єднання перед загрозою ліквідації нашої абсолютної цінності - Держави.
Майданчиком для єдиного націоналістичного списку має стати Всеукраїнське об'єднання "Свобода".
Я підтримую націоналістичний об'єднавчий процес і дав згоду балотуватися на цих дострокових виборах за спискуом об'єднаних націоналістів", - заявив Ярош.
"Зупинили ворожу "русскую весну" 2014-го, зупинимо спроби російського реваншу 2019-го. Чим більше буде націоналістів у парламенті, тим менше крові проллється на Фронті. В єдності - сила", - додав політик.
показати весь коментар
04.06.2019 21:36 Відповісти
Кто-то их отслеживает? Кого-то достойного готовят в конкуренты? Сколько можно терпеть всю эту грязь во власти?
показати весь коментар
05.06.2019 04:42 Відповісти