Плани проведення саміту Україна-ЄС 8 липня в Києві підтверджені, - АП

Під час візиту президента України Володимира Зеленського в Брюссель були підтверджені плани провести саміт Україна-ЄС наступного місяця в Києві.
Про це йдеться в повідомленні на сайті президента, інформує Цензор.НЕТ.
"Сторони (президент України Володимир Зеленський і президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер. - Ред.) висловили зацікавленість у проведенні 8 липня цього року 21-го саміту Україна-ЄС у Києві", - резюмують у прес-службі.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у Брюсселі провів зустріч із президентом Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером.
Вот возврат Рашки в ПАСЕ, вот это действительно - ГОРЕ!
Возврат Привата Коломойскому вообще станет ПОЛНЫМ пи...цом.
А обычный саммит, что?
Так, фигня... если только он не решит там сыграть на рояле.
Надо бы побольше разбавлять правдой.