6574 відвідувача онлайн
1 796 58

Плани проведення саміту Україна-ЄС 8 липня в Києві підтверджені, - АП

Під час візиту президента України Володимира Зеленського в Брюссель були підтверджені плани провести саміт Україна-ЄС наступного місяця в Києві.

Про це йдеться в повідомленні на сайті президента, інформує Цензор.НЕТ.

"Сторони (президент України Володимир Зеленський і президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер. - Ред.) висловили зацікавленість у проведенні 8 липня цього року 21-го саміту Україна-ЄС у Києві", - резюмують у прес-службі.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у Брюсселі провів зустріч із президентом Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером.

Топ коментарі
+7
С какой стати?
Вот возврат Рашки в ПАСЕ, вот это действительно - ГОРЕ!
Возврат Привата Коломойскому вообще станет ПОЛНЫМ пи...цом.
А обычный саммит, что?
Так, фигня... если только он не решит там сыграть на рояле.
показати весь коментар
05.06.2019 02:19 Відповісти
+5
До меня доходит, что у Зеленского слишком большая плотность фэйков, нестыковок и откровенного вранья на отрезок времени.
Надо бы побольше разбавлять правдой.
показати весь коментар
05.06.2019 02:16 Відповісти
+4
Ну вот, сутки только начались, а у порохоботов очередное горе. С утра начнется вой зрадофилов.
показати весь коментар
05.06.2019 01:46 Відповісти

Завантаження...