7296 відвідувачів онлайн
4 952 38

Уряд зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціни на газ

Як повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ, таке рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що "Нафтогаз" встановив для населення на червень ціни на газ, що перевищують рівень ринкових цін.

Він зазначив, що газ має коштувати в червні близько 8 тис. грн, у липні - 7,7 тис. грн, а не 8,8 тис. грн: "Це сьогодні той коридор, який повністю відповідає ринковій ціні".

Прем'єр також зажадав від керівництва НАК "Нафтогаз України" вже найближчим часом представити прогноз подальшого зниження ціни на газ - відповідно до світових ринкових тенденцій.

Нагадаємо, раніше глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив, що в липні "Нафтогаз" продаватиме газ населенню майже на 8% дешевше - по 5803 грн.

Топ коментарі
+6
Гнойсман кидает косточки перед выборами! До выборов по заказу МВФ хоть в 20 раз готов был поднять. Собственно, с 2014 раз в 10 и подняли!
показати весь коментар
05.06.2019 12:38 Відповісти
+5
в два раза ссуки! в два раза!
показати весь коментар
05.06.2019 12:39 Відповісти
+5
Кабмин мародёров, начал корчить из себя дурачков...
Типа это не мы виноваты в ограблении населения тарифами... Это всё Нафтогаз виноват...
Хотя даже любому школьнику известно, что Нафтогаз - подчиняется Кабмину, является его структурным подразделением, и более того, месяц назад Кабмин Гройсмана вновь продлил контракт с Коболевым, ибо Кабмин назначает главу Нафтогаза.
Короче, Гройсман сам себя обязал понизить тарифы на газ
показати весь коментар
05.06.2019 12:41 Відповісти

Завантаження...