Кучма запропонував зняти економічну блокаду з окупованої частини Донбасу, - Сайдік

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдік.
"Пропозицію (про зняття економічної блокади) було зроблено від пана Кучми (представника України в ТКГ Леоніда Кучми), і це було підтримано учасниками з ОРЛО і ОРДО. Це буде на розгляді в економічній підгрупі наступного разу", - сказав Сайдік журналістам у середу в Мінську.
За словами спецпредставника, зняття блокади могло б стати "великим проривом".
При цьому Сайдік зауважив, що введення проти ОРДО і ОРЛО блокади навесні 2017 року стало тим фактором, який сприяв "розриву сторін".
Топ коментарі
+213 IN UA #422687
показати весь коментар
05.06.2019 19:51 Відповісти Посилання +161 Василь Довганенко #437088
показати весь коментар
05.06.2019 19:53 Відповісти Посилання +97 Дорогой Я
показати весь коментар
05.06.2019 19:53 Відповісти Посилання