6242 відвідувача онлайн

Кучма запропонував зняти економічну блокаду з окупованої частини Донбасу, - Сайдік

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Сайдік.

"Пропозицію (про зняття економічної блокади) було зроблено від пана Кучми (представника України в ТКГ Леоніда Кучми), і це було підтримано учасниками з ОРЛО і ОРДО. Це буде на розгляді в економічній підгрупі наступного разу", - сказав Сайдік журналістам у середу в Мінську.

За словами спецпредставника, зняття блокади могло б стати "великим проривом".

При цьому Сайдік зауважив, що введення проти ОРДО і ОРЛО блокади навесні 2017 року стало тим фактором, який сприяв "розриву сторін".

Топ коментарі
+213
Гнида
показати весь коментар
05.06.2019 19:51 Відповісти
+161
Нове обличчя Кучма розпочинає принципово нову політику. Повзучу капітуляцію.
показати весь коментар
05.06.2019 19:53 Відповісти
+97
Не удивлюсь, если рыжий таракан воду в Крым предложит пустить...
показати весь коментар
05.06.2019 19:53 Відповісти

Завантаження...