7620 відвідувачів онлайн
1 259 29

Тваринництво буде прибутковим за участі держави — "Укрлендфармінг" Бахматюка

Тваринництво буде прибутковим за участі держави —

Канадська технологія вільного випасу великої рогатої худоби, дозволяє вивести галузь тваринництва на новий якісний рівень розвитку.

Про це кажуть фахівці "Укрлендфармінг" українського бізнесмена Олега Бахматюка, представили на найбільшій українській агропромисловій виставці АГРО 2019 племінних бичків і телиць, повідомляє Обозреватель.

В компанії утримується 37 тисяч голів худоби молочного напрямку і більше шести з половиною тисяч голів м’ясного напрямку. Результат вільного випасу та спеціального раціону — екологічно чисте м'ясо та рекордні надої.

В племінному напрямку фермери покладаються на дві породи великої рогатої худоби - абердино-ангузька та українська м’ясна. Останню вивели в Україні за рахунок складного чотирипородного схрещування. Для решти чистопородних видів м’ясної худоби генетичний матеріал завозиться з закордону, бо вітчизняна селекція зараз знаходиться в стагнації і потребує державної підтримки, констатують в "Укрлендфармінг".

В жодній країні світу тваринництво не існує самостійно. Дотуються різні напрямки: виробництво кілограму продукції – молока, м’яса, поголів’я. Дотується кормова група, вирощування, каже заступник генерального директора "Укрлендфармінг" Василь Лобода.

Весь сектор тваринництва одного з лідерів утримання великої рогатої худоби забезпечив роботою більше 4 тисяч українців. Також в "Укрлендфармінг" опікуються підготовкою нових, висококваліфікованих кадрів. За для цього фахівці компанії співпрацюють з професійними училищами та вищими навчальними закладами, допомагаючи здійснювати підготовку, наближену до потреб бізнесу. Також аграрії допомагають вишам матеріальною базою, яка необхідна для навчання, залучають студентів до практики на базі різних підрозділів.

Новина публікується на правах реклами

Топ коментарі
+9
Так у нас государство уже пять лет непосредственно животноводством занимается: раскармливает всякое порошенко, коболево, гройсмано, луценко и остальных животных...
показати весь коментар
07.06.2019 18:16 Відповісти
+6
Колись у нас був колгосп "Дружба". У нього було 950 га землі. Так от на тих 950 вирощували 300-350 га цукрових буряків, 400-450 га зернові (пшениця, кукурудза....), інше то були кормові культури. Утримували дійне стадо до 100 голів, на м'ясо 300-350 голів ВРХ, свиней до 1000 голів.

Сьогодні 2-3 головні культури - кукурудза, соняшник, ріпак. Тваринництва нема. В селі 90% населення пенсіонери - доживають віка. Роботи мало, бо все заточено під зорав, посіяв, зібрав, продав.Землю доять безпощадно - мінералка, хімія, безвідвальна обробка землі. Чорнозем перетворили на бетон.
А ви хочете молока, м'яса. Їжте гормони.
показати весь коментар
07.06.2019 18:53 Відповісти
+5
Наскільки знаю, принаймні в українській Донецькій області - села. Дярєвєнь (з ізбами та завалінками) нєтутя. Щодо ОРДЛО - я хз.
показати весь коментар
07.06.2019 18:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так у нас государство уже пять лет непосредственно животноводством занимается: раскармливает всякое порошенко, коболево, гройсмано, луценко и остальных животных...
показати весь коментар
07.06.2019 18:16 Відповісти
ну і свиней свинарчуків.
показати весь коментар
07.06.2019 18:31 Відповісти
Кто у нас не дотируется? Шахты дотируются, сельское хозяйство дотируются, пенсионеры дотируются и т.д. Откуда деньги в государстве беруться?
показати весь коментар
07.06.2019 18:18 Відповісти
кредиты МВФ. долг то с каждым годом растет
показати весь коментар
07.06.2019 18:59 Відповісти
Животноводство будет прибыльным при участии государства, - "Укрлендфарминг" Бахматюка - Цензор.НЕТ 8403
показати весь коментар
07.06.2019 18:20 Відповісти
Так держава й повинна стимулювати, контролювати й кредитувати, але без Бахматюків, Косюків і всілякіх інших свинарчуків.
показати весь коментар
07.06.2019 18:21 Відповісти
Смотря какое государство. Лично мне не нужно такое, что в бизнес лезет (во всех смыслах)
показати весь коментар
07.06.2019 18:26 Відповісти
ну так дуй в Росію
показати весь коментар
07.06.2019 18:29 Відповісти
І зараз держава годує велику рогату худобу: Зеленського, Коломойсбкого, Богдана...
показати весь коментар
07.06.2019 18:21 Відповісти
так парашЄнкі і свинарчуки обжерлися
показати весь коментар
07.06.2019 18:33 Відповісти
То треба ж Зе-команді дать пожерти.
показати весь коментар
07.06.2019 19:14 Відповісти
Что за страна? Чем больше миллиардер, тем больше из бюджета заграбастать хочет
показати весь коментар
07.06.2019 18:22 Відповісти
У Бахматюка проблем нема, для чого йому дотації? Дотації дають малим підприємствам, а великим давати нічого, хіба кредити - або збанкрутують, або випливуть.
показати весь коментар
07.06.2019 18:23 Відповісти
https://censor.net/n3106354
https://censor.net/n3083428
https://censor.net/n3095232
https://censor.net/n3103433
https://censor.net/n3092333Животноводство будет прибыльным при участии государства, - "Укрлендфарминг" Бахматюка - Цензор.НЕТ 4341

Зрозуміло: "Укрлендфармінг" такі скоти, що треба хоч якось за гроші рекламою відбілюватись.
показати весь коментар
07.06.2019 18:25 Відповісти
Якщо корова типу Бахматюка виросла - її доять, а не годують. Вона вже доросла і здатна сама прогодуватися. Державі потрібно багато підприємств, а не Бахматюк.
показати весь коментар
07.06.2019 18:28 Відповісти
Коров в деревнях нет. А молока хоть залейся. Из чего то молоко ? Из чего те яйца ? )) Из того,чего вы все в окорочка превратились. Особенно бабы.Окорочка на комбикормах ))
показати весь коментар
07.06.2019 18:28 Відповісти
а попробуй найти контроль продуктів.
показати весь коментар
07.06.2019 18:34 Відповісти
Де нема, пробачте?
показати весь коментар
07.06.2019 18:37 Відповісти
Донецкая обл.
показати весь коментар
07.06.2019 18:42 Відповісти
Наскільки знаю, принаймні в українській Донецькій області - села. Дярєвєнь (з ізбами та завалінками) нєтутя. Щодо ОРДЛО - я хз.
показати весь коментар
07.06.2019 18:45 Відповісти
Не знаю як у тебе в дєрєвнях, а тій місцині де я живу в селах немає хати, в якій би не було хоча б одної, одної, Карл, корови... А в моєї молочниці їх цілих шість.
показати весь коментар
07.06.2019 18:55 Відповісти
брехня...За 25 лет поголовье крупного рогатого скота в Украине сократилось в 6,4 раза, с 25,2 млн до 3,9 млн голов. Об этом свидетельствуют данные Госстатистики
показати весь коментар
07.06.2019 19:11 Відповісти
А, то ти знаєш скіки корів у сусідки моєї молочниці?
показати весь коментар
07.06.2019 19:18 Відповісти
Колись у нас був колгосп "Дружба". У нього було 950 га землі. Так от на тих 950 вирощували 300-350 га цукрових буряків, 400-450 га зернові (пшениця, кукурудза....), інше то були кормові культури. Утримували дійне стадо до 100 голів, на м'ясо 300-350 голів ВРХ, свиней до 1000 голів.

Сьогодні 2-3 головні культури - кукурудза, соняшник, ріпак. Тваринництва нема. В селі 90% населення пенсіонери - доживають віка. Роботи мало, бо все заточено під зорав, посіяв, зібрав, продав.Землю доять безпощадно - мінералка, хімія, безвідвальна обробка землі. Чорнозем перетворили на бетон.
А ви хочете молока, м'яса. Їжте гормони.
показати весь коментар
07.06.2019 18:53 Відповісти
херсонська обл - аналогично. лесополосы -вырубают, орошение порезано на металлолом . выращивают в основном рапс , подсолнечник, пшеница., которая даже не перерабатывается, а как сырье уходит на экспорт. ферм практически нет от слова совсем. в селе еще 5 лет назад было 3 стада по 100 голов, в прошлом году одно стадо на 120 голов, в этом году осталось 80 коров. молоковоз приезжает и покупают молоко по 5 грн. (!!!) . думаю через год ничего не останется. . украинцы уже отвыкли от настоящих молочных продуктов. сейчас 80 % бодяга из порошка. скоро все такое будет...
показати весь коментар
07.06.2019 19:09 Відповісти
Ребята смотрите шире - во- первых это пиар ,а во-вторых если выгорит вырвать денежек у государства
показати весь коментар
07.06.2019 19:13 Відповісти
Дивлюсь цього злодія бахматюка тут і далі піарять.
показати весь коментар
07.06.2019 19:34 Відповісти
Так а хера вы "стогнете" ?
1 литр молока в магазине у нас? В ЕС?
Может хватит?
Вы реально за..ли уже. с яныкомшапошником с пеЦьой-шоклоладный-глаз. Покажите уже команду НЕ клоунов.
показати весь коментар
07.06.2019 20:49 Відповісти
НАЦИОНАЛИЗАЦИЯ СПАСЕТ НАРОД УКРАИНЫ !!!
показати весь коментар
07.06.2019 21:50 Відповісти