9687 відвідувачів онлайн
6 268 141

Поліцейський в Херсоні збив двох пішоходів

Поліцейський в Херсоні збив двох пішоходів

Напередодні ввечері поліцейський на особистому автомобілі збив двох пішоходів. Постраждалих доставили в лікарню, загрози їхньому життю немає. Поліцейського відсторонили від служби на час проведення розслідування.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на відділ комунікації ГУ Нацполіції в Херсонській області.

Поліцейський сам повідомив про ДТП, зателефонувавши за номером 102.

"Поліцейський повідомив, що на території Дніпровського району, перебуваючи поза службою, особистим автомобілем скоїв наїзд на двох пішоходів, які в темний час доби переходили проїжджу частину на ділянці дороги на вул. Іллі Кулика. Постраждалих доставлено в лікарню. Загрози їхньому життю немає", - сказано в повідомленні поліції.

Те, що сталося, попередньо кваліфікували як порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом.

"Алкотестер "Драгер" в організмі поліцейського ознак алкогольного сп'яніння не виявив. У працівника поліції також взято аналізи на вміст алкоголю в крові в медичній установі", - повідомили в поліції.

Поліцейського на час проведення розслідування відсторонили від служби.

Топ коментарі
+24
Складається враження, що Аваков хоче перебити всіх українців.
показати весь коментар
08.06.2019 16:57 Відповісти
+19
"Дави их, плять!".
А.Аваков.
показати весь коментар
08.06.2019 16:57 Відповісти
+13
Президентское удостоверение Зеленского не зря упало на инаугурации,скоро на Ростов вместе с роялем и мешками поедет к своим "сватам".
показати весь коментар
08.06.2019 17:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
спробуй
показати весь коментар
08.06.2019 22:23 Відповісти
Гидрант - под кайфом. Ему хорошо, тем кто с ним - тож хорошо. А все остальные - переморщатся.
показати весь коментар
08.06.2019 18:00 Відповісти
У них что, открытое соревнование?
показати весь коментар
08.06.2019 17:21 Відповісти
очередной недолюстрированный сабаковец - Хача на свалку!!!
показати весь коментар
08.06.2019 17:23 Відповісти
Ну херсонские мусора это отдельная тема,там упыри собрались ещё те ...
показати весь коментар
08.06.2019 17:27 Відповісти
Хотел бы почитать комменты, если бы не указали бы профессию
показати весь коментар
08.06.2019 17:28 Відповісти
Уяви собі: новини не розриваються повідомленнями типу "сантехнік застрелив дитину", "сантехнік наїхав на дитину на пішоходному переході", "сантехнік, висунувши пістолет, загрожує життю водія квадрика в Осокорках Київщини", "сантехнік у Херсоні збив двох пішоходів"?
Тобі від цього легше?
показати весь коментар
08.06.2019 18:08 Відповісти
Интересная у нас полиция какая-то.
Когда они в форме, то требуют от других соблюдения правил и законов. Но как токо они форму снимают, мгновенно превращаются в обычных гопников, которые могут устраивать тир вблизи детской площадки или сбивать пешеходов на зебре...
Аваков, кого ты туда набрал?!
показати весь коментар
08.06.2019 17:32 Відповісти
вот бы подлец порошенко мусорам под колеса попал, ото праздник был бы
показати весь коментар
08.06.2019 17:41 Відповісти
як той дід під кортеж ?
показати весь коментар
08.06.2019 18:08 Відповісти
Омельченко хіба зараз сам за кермом їздить? Та і Льоня косміс вже давно в Грузію звалив
показати весь коментар
08.06.2019 18:16 Відповісти
Порошенко по улицам не ходит. Он больше в метро ездит. Там нет полицейских за рулем.

Поліцейський в Херсоні збив двох пішоходів - Цензор.НЕТ 6341
показати весь коментар
08.06.2019 18:16 Відповісти
У нього >1000 гвинтівок - карабінів, для нього метро не варіянт.
показати весь коментар
08.06.2019 18:19 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2019 18:19 Відповісти
это Антиколорадос)
показати весь коментар
09.06.2019 07:30 Відповісти
Пора Собакову дати копня в кобчик за такі рехформи і викинути на його історичну матьківщину.
показати весь коментар
08.06.2019 18:01 Відповісти
Его уволили неделю назад.
показати весь коментар
08.06.2019 18:09 Відповісти
Водій збив 2 довбодятлів які уночі перебігали неосвічений участок дороги поза пішоходним переходом. Якщо забрати з новини згадку про поліцая, звучить по іншому вам?
показати весь коментар
08.06.2019 18:31 Відповісти
все таки полицай , или чего тогда упоминание про полицая убирать? Хорошая реформа - такая "любовь" к полиции. Полиция в очередной раз против народа (
показати весь коментар
08.06.2019 18:58 Відповісти
"Неосвічений" - це безграмотне чудо, яке не має освіти, бо комент не може без двадцяти помилок написати.

"Неосвітлена ділянка", захиснику аваковський.
показати весь коментар
08.06.2019 19:56 Відповісти
Пішов на філологічні форуми або й дальше, мозок компастувати.
показати весь коментар
08.06.2019 20:17 Відповісти
"Компастувати"?

Жгі істчо!
показати весь коментар
08.06.2019 20:19 Відповісти
https://censor.net/user/195545, мєнти проходять срецпідготовку водія.
Наведу Вам приклад зі свого життя(я ніколи не працював в силових структурах і не займався автоспортом) На трасі(за межами нас пункту) вночі, на ділянці плавного повороту, на шв 110км/год фари мого автомобіля вихопили двох нарконавтів які, як Віцин і Моргунов, взавшись за руки вирішили мене зупинити. Відстань була метрів 40. Далі спрацювали інстинкти. Не вбити людей і, потім, залишитись живим(маю внуків і правнуків). Гальмування із заносом задньої осі(благо, в мене Мерс 3,2л з тюнінгом) Я два рази поставив автомобіль на два колеса і уникнув ДТП. Цей трюк я б не зміг повторити десь на автодромі. Спрацював інстинкт людини(не вбий), а не мєнта(пса). Я не зупинився, бо застарий, щоб займатись "педагогікою" Не оправдуйте мєнів. Вони не пересічні громадяни і на це погодились добровільно.
показати весь коментар
08.06.2019 20:14 Відповісти
Аваков, да сходи ты уже в церковь. Ну видишь процесс просто так не остановить. Может молитва поможет.
показати весь коментар
08.06.2019 18:34 Відповісти
Две тысячи лет геноцида планетарного масштаба, истребленные континенты, сотни уничтоженных государств, тысячи вымерших народов говорит о том что православная молитва помогает только "отвести глаза" окружающим.
показати весь коментар
08.06.2019 21:39 Відповісти
Православная = христианская
показати весь коментар
08.06.2019 21:40 Відповісти
кацапы все идиоты? они сарказм в словах не видят??

КАЦАПЫ, нас тошнит уже от совка! от СССРвского наследия! от КГБшных мразей! От членов КПСС и их деток, которые сейчас у власти в Украине! там или сын бандюка, или сын бавшего члена партии!! ну или дочь!
показати весь коментар
09.06.2019 10:07 Відповісти
якась нашесть
показати весь коментар
08.06.2019 18:36 Відповісти
ублюдки реформированные осатанели Поліцейський в Херсоні збив двох пішоходів - Цензор.НЕТ 1653
показати весь коментар
08.06.2019 19:01 Відповісти
Та коли вже хоч одного баклажана посадять?..Чи в нас тільки одна капуста росте?..
показати весь коментар
08.06.2019 19:12 Відповісти
зєбобікі, представлення від зєбєні на звільнення сАбакова буде?
показати весь коментар
08.06.2019 20:22 Відповісти
Может просто полиции много. Ведь территория уменьшилась, а полиции нет, как и чиновников .
показати весь коментар
08.06.2019 20:52 Відповісти
князев сказал 140к мусоров в Украине
показати весь коментар
09.06.2019 10:08 Відповісти
развелось дармоедов людям пройти негде, если не застрелят то машиной раздавят
показати весь коментар
08.06.2019 21:45 Відповісти
Потрібно прийняти поправки до кримінального законодавства про посилення покарання за скоєні злочини, для осіб які за родом своєї діяльності повинні дбати про безпеку громадян, про дотримання законів і ін., тобто повинні застосовуватися максимальні покарання, як мінімум або навіть з коефіцієнтом 1,5-2. Тоді б працівники поліції, прокуратури, служби безпеки, а також депутати і чиновники всіх рівнів напевно б думали перш, ніж порушувати закони.
показати весь коментар
08.06.2019 22:12 Відповісти
да хоть в 3 раза, хоть в 5! нет нормальной судебной системы! не говоря уже о следаках, которые "своим" разваливают дела еще на этапе следствия...